Spelprogram - Div. 11 Pojkar (12 år) Norra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Annebergs IF Magnus Johansson 0768827778 Blå/vita/Blå
Frillesås FF Andreas Sandklef 0709389891 grön, vita, Gröna
IFK Fjärås Josefine Bisenius 0706221582 Röd/Vit/Röd
Kullavik IF 2 Martin Montonen Blå/Gul/Blå/Gul
Kungsbacka IF Grön Anders Dahlqvist 0703611813 Vit/Blå/Vita
Kållered SK Joakim Sandgren 0704241692 Blå, Blå, Blå
Lerkils IF Röd Daniel Magnusson 0701680031 Blå/Röd/Blå
Särö IK Stefan Högberg 0707207902 grön/vita/grön
Åsa IF Conny Dragstedt svarta, svarta, svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-02 18:00 Frillesås FF - IFK Fjärås Frillesås IP D
2019-05-04 14:30 Åsa IF - Kungsbacka IF Grön Åsa C Södra
2019-05-05 12:00 Särö IK - Annebergs IF Särö IP A
2019-05-05 13:30 Kullavik IF 2 - Kållered SK Kullavik IP
2019-05-11 09:30 IFK Fjärås - Åsa IF Ögärdets IP C
2019-05-11 13:00 Kållered SK - Särö IK Förbovallen 1
2019-05-12 13:00 Annebergs IF - Frillesås FF Dalavallen
2019-05-12 15:00 Lerkils IF Röd - Kullavik IF 2 Ängås IP C
2019-05-19 11:45 Kungsbacka IF Grön - IFK Fjärås Kungsbacka sportcenter 10
2019-05-19 13:00 Särö IK - Lerkils IF Röd Särö IP A
2019-05-19 14:30 Åsa IF - Annebergs IF Åsa C Södra
2019-05-19 17:00 Frillesås FF - Kållered SK Frillesås IP D
2019-05-25 13:00 Annebergs IF - Kungsbacka IF Grön Dalavallen
2019-05-26 11:00 Kållered SK - Åsa IF Kållered Sportcenter 11
2019-05-26 12:00 Kullavik IF 2 - Särö IK Kullavik IP
2019-05-26 16:15 Lerkils IF Röd - Frillesås FF Ängås IP C
2019-05-28 17:45 Kungsbacka IF Grön - Kållered SK Tingbergsvallen B
Juni
2019-06-01 09:30 IFK Fjärås - Annebergs IF Ögärdets IP C
2019-06-01 11:00 Frillesås FF - Kullavik IF 2 Frillesås IP D
2019-06-01 14:30 Åsa IF - Lerkils IF Röd Åsa C Södra
2019-06-08 13:00 Kållered SK - IFK Fjärås Kållered Sportcenter 11
2019-06-09 12:00 Kullavik IF 2 - Åsa IF Kullavik IP
2019-06-09 12:00 Särö IK - Frillesås FF Särö IP A
2019-06-09 17:30 Lerkils IF Röd - Kungsbacka IF Grön Ängås IP C
2019-06-12 18:30 Kungsbacka IF Grön - Kullavik IF 2 Kungsbacka sportcenter 10
2019-06-15 11:00 Annebergs IF - Kållered SK Dalavallen
2019-06-15 11:30 IFK Fjärås - Lerkils IF Röd Ögärdets IP C
2019-06-15 13:00 Frillesås FF - Åsa IF Frillesås IP D
2019-06-15 14:30 Åsa IF - Särö IK Åsa C Södra
2019-06-16 13:30 Kungsbacka IF Grön - Frillesås FF Kungsbacka sportcenter 10
2019-06-23 12:00 Kullavik IF 2 - IFK Fjärås Kullavik IP
2019-06-23 16:00 Särö IK - Kungsbacka IF Grön Särö IP A
2019-06-23 16:15 Lerkils IF Röd - Annebergs IF Ängås IP C
2019-06-24 17:30 IFK Fjärås - Särö IK Lertäppa
2019-06-27 18:00 Annebergs IF - Kullavik IF 2 Dalavallen
2019-06-30 11:00 Kållered SK - Lerkils IF Röd Kållered Sportcenter 11