Spelprogram - Div. 12 Pojkar (11 år) Norra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Frillesås FF vit Kristina Öhlén 0704563118 grön, vita, Gröna
IFK Fjärås Roger Lindén 0703284562 Röd/Vit/Röd
Kung Karl/Horred Patrik Berggren 0733307002 Gul/Svart/Svart
Kungsbacka IF Röd Lars Ekdahl 0722485773 Vit/Blå/Vita
Onsala BK blå Stefan Linders 0734379017 vit, blå, blå
Onsala BK vit Stefan Linders 0734379017 vit, blå, blå
Särö IK Sven Tolestam 0704222594 grön/vita/gröna
Tofta GOIF Jan Johansson 0703120835 Blå, Vita, Blå
Åsa IF 2 Peter Andersson 0735256916 svarta/svarta/svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 14:00 Onsala BK blå - Kungsbacka IF Röd Rydets IP Konstgräs
2019-05-05 10:00 Frillesås FF vit - Kung Karl/Horred Frillesås IP D
2019-05-05 12:00 Onsala BK vit - Tofta GOIF Rydets IP Konstgräs
2019-05-05 13:00 Åsa IF 2 - Särö IK Åsa C Norra
2019-05-09 18:00 Kung Karl/Horred - Åsa IF 2 Kungsäter IP A
2019-05-11 11:00 Särö IK - IFK Fjärås Särö IP A
2019-05-11 12:00 Kungsbacka IF Röd - Onsala BK vit Kungsbacka sportcenter 1
2019-05-12 16:00 Tofta GOIF - Frillesås FF vit Lindvallen A
2019-05-17 18:00 Åsa IF 2 - Frillesås FF vit Åsa C Norra
2019-05-18 13:00 IFK Fjärås - Kung Karl/Horred Ögärdets IP C
2019-05-18 14:00 Onsala BK blå - Särö IK Kaparevallen
2019-05-19 16:00 Tofta GOIF - Kungsbacka IF Röd Lindvallen A
2019-05-25 10:00 Frillesås FF vit - Kungsbacka IF Röd Frillesås IP D
2019-05-25 12:45 Särö IK - Onsala BK vit Särö IP A
2019-05-25 13:00 Åsa IF 2 - IFK Fjärås Åsa C Norra
2019-05-26 16:00 Kung Karl/Horred - Onsala BK blå Kungsäter IP A
2019-05-27 18:00 Tofta GOIF - Särö IK Lindvallen A
Juni
2019-06-01 14:00 Onsala BK blå - Åsa IF 2 Rydets IP Konstgräs
2019-06-01 15:00 IFK Fjärås - Frillesås FF vit Ögärdets IP C
2019-06-02 12:00 Onsala BK vit - Kung Karl/Horred Rydets IP Konstgräs
2019-06-08 11:00 Särö IK - Kungsbacka IF Röd Särö IP A
2019-06-09 16:00 Kung Karl/Horred - Tofta GOIF Kungsäter IP A
2019-06-12 18:15 Kungsbacka IF Röd - Kung Karl/Horred Kungsbacka sportcenter 1
2019-06-12 19:00 Åsa IF 2 - Onsala BK vit Åsa C Norra
2019-06-15 10:00 Tofta GOIF - Åsa IF 2 Lindvallen A
2019-06-15 14:00 Onsala BK blå - Frillesås FF vit Rydets IP Konstgräs
2019-06-16 12:00 Onsala BK vit - IFK Fjärås Rydets IP Konstgräs
2019-06-23 15:30 IFK Fjärås - Onsala BK blå Ögärdets IP C