Spelprogram - Div. 13 Pojkar (11 år) Norra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Annebergs IF 1 Joakim Hansson 0707304180 0707304180 Blå/vita/Blå
Frillesås FF grön Kristina Öhlén 0704563118 grön, vita, Gröna
IFK Fjärås Roger Lindén 0703284562 Röd/Vit/Röd
Kullavik IF 1 Annika Englund 0708933357 Blå/Gul/Blå/Gul
Kungsbacka IF Blå Lars Ekdahl 0722485773 Vit/Blå/Vita
Lerkils IF Blå Magnus Svensson 0703444208 Blå/Röd/Blå
Lerkils IF Röd Mats Johansson 0766280640 Röd/röd/blå
Onsala BK grön Stefan Linders 0734379017 vit, blå, blå
Särö IK André Rundéus 0733656017 grön/vita/gröna
Tölö IF Robert Olofsson 0720836024 Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 16:15 Lerkils IF Röd - IFK Fjärås Ängås IP B
Maj
2019-05-04 11:00 Annebergs IF 1 - Kullavik IF 1 Dalavallen
2019-05-04 11:30 Tölö IF - Kungsbacka IF Blå Hamravallen C1
2019-05-04 14:45 Lerkils IF Blå - Onsala BK grön Ängås IP B
2019-05-05 16:00 Särö IK - Frillesås FF grön Särö IP A
2019-05-10 18:30 IFK Fjärås - Kungsbacka IF Blå Ögärdets IP C
2019-05-11 13:30 Kungsbacka IF Blå - Lerkils IF Röd Kungsbacka sportcenter 1
2019-05-12 11:30 Frillesås FF grön - Tölö IF Frillesås IP D
2019-05-12 12:00 Onsala BK grön - Annebergs IF 1 Rydets IP Konstgräs
2019-05-12 15:00 Kullavik IF 1 - Särö IK Kullavik IP
2019-05-12 16:00 IFK Fjärås - Lerkils IF Blå Ögärdets IP C
2019-05-15 18:30 Kullavik IF 1 - Onsala BK grön Kullavik IP
2019-05-18 12:30 Tölö IF - Kullavik IF 1 Hamravallen C1
2019-05-18 13:30 Lerkils IF Röd - Frillesås FF grön Ängås IP B
2019-05-19 14:00 Onsala BK grön - IFK Fjärås Kaparevallen
2019-05-19 15:00 Särö IK - Annebergs IF 1 Särö IP A
2019-05-19 16:15 Lerkils IF Blå - Kungsbacka IF Blå Ängås IP B
2019-05-23 18:00 Kungsbacka IF Blå - Onsala BK grön Kungsbacka sportcenter 1
2019-05-26 11:00 Annebergs IF 1 - IFK Fjärås Dalavallen
2019-05-26 15:00 Kullavik IF 1 - Lerkils IF Röd Kullavik IP
2019-05-26 15:00 Särö IK - Tölö IF Särö IP A
2019-05-27 18:00 Frillesås FF grön - Lerkils IF Blå Frillesås IP D
2019-05-28 17:30 Tölö IF - Annebergs IF 1 Hamravallen C1
Juni
2019-06-02 14:00 Onsala BK grön - Frillesås FF grön Rydets IP Konstgräs
2019-06-02 16:15 Lerkils IF Röd - Särö IK Ängås IP B
2019-06-04 19:15 Lerkils IF Blå - Kullavik IF 1 Ängås IP B
2019-06-05 19:10 Särö IK - Lerkils IF Blå Särö IP A
2019-06-06 11:00 Tölö IF - Lerkils IF Röd Hamravallen C1
2019-06-08 11:00 Annebergs IF 1 - Kungsbacka IF Blå Dalavallen
2019-06-09 16:00 Frillesås FF grön - IFK Fjärås Frillesås IP D
2019-06-11 18:00 Lerkils IF Röd - Annebergs IF 1 Ängås IP C
2019-06-12 19:15 Lerkils IF Blå - Tölö IF Ängås IP B
2019-06-13 18:15 Kungsbacka IF Blå - Frillesås FF grön Kungsbacka sportcenter 10
2019-06-15 15:00 IFK Fjärås - Kullavik IF 1 Ögärdets IP C
2019-06-16 14:00 Onsala BK grön - Särö IK Rydets IP Konstgräs