Spelprogram - Div. 13 Pojkar (11 år) Norra Södra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Annebergs IF 2 Joakim Hansson 0707304180 0707304180 Blå/vita/Blå
Kullavik IF 2 Annika Englund 0708933357 Blå/Gul/Blå/Gul
Kungsbacka IF Vit William Kjellberg 0705515223 Vit/Blå/Vita
Kållered SK Martin Staxgård 0704205917 Blå, Blå, Blå
Lerkils IF Vit Jerker Jacobson 0709642297 Röd/röd/blå
Tofta GOIF Jan Johansson 0703120835 Blå, Vita, Blå
Tölö IF Grön Robert Olofsson 0720836024 Grön/Grön/Grön
Varbergs BoIS FC Grön Kristoffer Lind grönsvartrandig/svart/svarta
Veddige BK Magnus Lennermo Ivarsson 0706774610 Herr grön/Herr vita/Herr svarta
Värö U Henrik Svahn 0708347496 Svarta/Svarta/Svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Värö U - Annebergs IF 2 Västkustvallen
2019-05-04 10:00 Tölö IF Grön - Tofta GOIF Hamravallen C1
2019-05-05 11:00 Kållered SK - Kullavik IF 2 Kållered Sportcenter 11
2019-05-05 11:30 Varbergs BoIS FC Grön - Kungsbacka IF Vit Håstens IP A
2019-05-05 16:15 Lerkils IF Vit - Veddige BK Ängås IP B
2019-05-10 18:00 Kungsbacka IF Vit - Värö U Kungsbacka sportcenter 1
2019-05-11 11:00 Annebergs IF 2 - Tölö IF Grön Dalavallen
2019-05-12 16:00 Tofta GOIF - Lerkils IF Vit Lindvallen A
2019-05-12 16:30 Kullavik IF 2 - Varbergs BoIS FC Grön Kullavik IP
2019-05-12 17:00 Veddige BK - Kållered SK Veddige IP B
2019-05-18 11:00 Tölö IF Grön - Kungsbacka IF Vit Hamravallen C1
2019-05-19 10:00 Värö U - Kullavik IF 2 Västkustvallen
2019-05-19 11:30 Varbergs BoIS FC Grön - Kållered SK Påskbergsvallen B
2019-05-19 17:00 Veddige BK - Tofta GOIF Veddige IP B
2019-05-19 17:30 Lerkils IF Vit - Annebergs IF 2 Ängås IP B
2019-05-25 11:00 Annebergs IF 2 - Veddige BK Dalavallen
2019-05-25 15:00 Kungsbacka IF Vit - Lerkils IF Vit Tingbergsvallen B
2019-05-26 11:00 Kållered SK - Tofta GOIF Kållered Sportcenter 11
2019-05-26 12:00 Varbergs BoIS FC Grön - Värö U Påskbergsvallen B
2019-05-26 16:30 Kullavik IF 2 - Tölö IF Grön Kullavik IP
2019-05-27 18:00 Tofta GOIF - Annebergs IF 2 Lindvallen A
Juni
2019-06-01 10:00 Värö U - Kållered SK Västkustvallen
2019-06-01 12:00 Varbergs BoIS FC Grön - Lerkils IF Vit Påskbergsvallen B
2019-06-04 18:00 Tölö IF Grön - Varbergs BoIS FC Grön Hamravallen C2
2019-06-06 11:30 Lerkils IF Vit - Kullavik IF 2 Ängås IP B
2019-06-06 13:00 Veddige BK - Kungsbacka IF Vit Veddige IP B
2019-06-08 12:00 Kungsbacka IF Vit - Tofta GOIF Kungsbacka sportcenter 1
2019-06-09 15:30 Kullavik IF 2 - Veddige BK Maleviks IP
2019-06-09 16:30 Kållered SK - Annebergs IF 2 Kållered Sportcenter 1
2019-06-09 17:00 Värö U - Tölö IF Grön Västkustvallen
2019-06-11 18:00 Lerkils IF Vit - Värö U Ängås IP B
2019-06-15 10:00 Tofta GOIF - Kullavik IF 2 Lindvallen A
2019-06-16 11:00 Annebergs IF 2 - Kungsbacka IF Vit Dalavallen
2019-06-16 17:00 Veddige BK - Varbergs BoIS FC Grön Veddige IP B
2019-06-23 11:30 Tölö IF Grön - Kållered SK Hamravallen C1