Spelprogram - Div. 13 Pojkar (11 år) Södra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Getinge IF Mikael Tellqvist 0735002878 grön/vita/grön
Hasslöv/Skottorp Andrew Marshall 0706885904 Svart/Svart/Svart
HGH FC Niklas Ohlin 0767790840 Rödblårandig/svarta/svarta
IF Centern Blå David Lyckenäs 0703850100 blåvit-randig/Blå/Blåa
IS Halmia Dejan Arandjelovic 0706231215 vit/röda/vita
Oskarströms IS Jonas Pettersson 0709708154 vit, vita, vit
Simlångsdalens IF Mikael Josefsson 0708984848 Blå/ Svart /Blå
Snöstorp Nyhem FF Röd Magnus Svensson 035108290 0735158290 röd/gröna/gröna
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 14:00 HGH FC - Simlångsdalens IF Wegeli IP 1
2019-05-05 11:00 Hasslöv/Skottorp - Snöstorp Nyhem FF Röd Gröningen A
2019-05-05 14:00 IF Centern Blå - Oskarströms IS Kärlekens IP 2
2019-05-05 15:00 Getinge IF - IS Halmia Getinge IP 1
2019-05-08 17:30 Snöstorp Nyhem FF Röd - Getinge IF Skedalaheds IP 2
2019-05-10 18:00 Simlångsdalens IF - IF Centern Blå Simlångsdalens IP
2019-05-12 11:00 Oskarströms IS - Hasslöv/Skottorp Esperedsvallen
2019-05-12 12:00 IS Halmia - HGH FC Halmstad Arena P15
2019-05-16 18:00 Simlångsdalens IF - Snöstorp Nyhem FF Röd Simlångsdalens IP
2019-05-16 18:30 HGH FC - Getinge IF Gullevi IP
2019-05-19 12:00 IS Halmia - Oskarströms IS Halmstad Arena P15
2019-05-19 14:00 IF Centern Blå - Hasslöv/Skottorp Kärlekens IP 2
2019-05-22 17:30 Snöstorp Nyhem FF Röd - IS Halmia Skedalaheds IP 2
2019-05-25 11:00 Hasslöv/Skottorp - Simlångsdalens IF Gröningen A
2019-05-26 11:00 Oskarströms IS - HGH FC Esperedsvallen
2019-05-26 15:00 Getinge IF - IF Centern Blå Getinge IP 1
2019-05-28 18:00 Snöstorp Nyhem FF Röd - Oskarströms IS Skedalaheds IP 2
Juni
2019-06-02 10:30 Simlångsdalens IF - Getinge IF Simlångsdalens IP
2019-06-02 12:00 IS Halmia - Hasslöv/Skottorp Halmstad Arena P15
2019-06-02 14:00 IF Centern Blå - HGH FC Kärlekens IP 2
2019-06-04 18:00 Simlångsdalens IF - Oskarströms IS Simlångsdalens IP
2019-06-09 10:00 IF Centern Blå - IS Halmia Kärlekens IP 2
2019-06-09 15:00 Getinge IF - Hasslöv/Skottorp Getinge IP 1
2019-06-11 18:00 Snöstorp Nyhem FF Röd - IF Centern Blå Skedalaheds IP 2
2019-06-15 11:00 HGH FC - Snöstorp Nyhem FF Röd Wegeli IP 1
2019-06-16 11:00 Hasslöv/Skottorp - HGH FC Gröningen A
2019-06-16 11:00 Oskarströms IS - Getinge IF Esperedsvallen
2019-06-16 12:00 IS Halmia - Simlångsdalens IF Halmstad Arena P15