Spelprogram - Pojkar, Div 11 Lidköping

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Halvorstorps IS Svart Jan Svensson 0703468929 Gul/Svart/Gul
IK Gauthiod Markus Rohlén 0730603316 Röd/Blå/Röd
Lidköpings FK Röd Fredrik Larsson 0702941546 Röd-Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Svart Fredrik Larsson 0702941546 Röd-Svart/Svart/Svart
Lundsbrunns IF Sven Anderson 051157111 0706819075 Gul/Svart/Gul
Mariestads BK Blå Magnus Kindbom 050119735 0703358170 Röd/Blå/Röd
Råda BK Vit Bo Broberg 051062833 0737880978 Vit-Grön/Grön/Vit
Saleby/Trässberg/N Härene Svart Björn Jonsson 051066621 0709150980 Lila/Svart
Saleby/Trässberg/N.Härene Lila Anna Mellström 0709254211 0709254211 Lila/Svart/Svart
Sils IF Ted Hjalmarsson 0735449922 0735449922 Röd-vit/Röd/Vit
Skara FC Röd Roger Sandberg 0708462246 Vit/Blå/Vit
Örslösa-Söne IK Mikael Algotsson 0733123704 Vinröd-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 09:30 Råda BK Vit - Skara FC Röd Rådavallen
2019-05-05 10:00 Lidköpings FK Svart - Saleby/Trässberg/N Härene Svart Ågårdsvallen E
2019-05-05 10:00 Saleby/Trässberg/N.Härene Lila - Sils IF Bronäsvallen C
2019-05-05 15:00 Lundsbrunns IF - Örslösa-Söne IK Sörbovallen
2019-05-05 16:00 Lidköpings FK Röd - Halvorstorps IS Svart Ågårdsvallen F
2019-05-05 18:00 IK Gauthiod - Mariestads BK Blå Lunnevi IP 7-manna
2019-05-11 11:00 Sils IF - Råda BK Vit Silbohof C-plan
2019-05-11 11:00 Örslösa-Söne IK - IK Gauthiod Sönevallen B
2019-05-12 Saleby/Trässberg/N Härene Svart - Lidköpings FK Röd
2019-05-12 11:00 Mariestads BK Blå - Lidköpings FK Svart Vänershofs IP B
2019-05-12 16:00 Halvorstorps IS Svart - Saleby/Trässberg/N.Härene Lila Halvorstorps IP
2019-05-12 17:00 Skara FC Röd - Lundsbrunns IF Sparbanken Arena D
2019-05-15 18:00 Lundsbrunns IF - Sils IF Sörbovallen
2019-05-19 Saleby/Trässberg/N Härene Svart - Halvorstorps IS Svart
2019-05-19 10:00 Lidköpings FK Svart - Örslösa-Söne IK Ågårdsvallen E
2019-05-19 13:00 Lidköpings FK Röd - Mariestads BK Blå Ågårdsvallen H
2019-05-19 14:30 Råda BK Vit - Saleby/Trässberg/N.Härene Lila Rådavallen
2019-05-19 17:00 IK Gauthiod - Skara FC Röd Lunnevi IP 7-manna
2019-05-22 18:00 Saleby/Trässberg/N.Härene Lila - Lundsbrunns IF Bronäsvallen C
2019-05-23 19:00 Halvorstorps IS Svart - Råda BK Vit Halvorstorps IP
2019-05-24 18:30 Mariestads BK Blå - Saleby/Trässberg/N Härene Svart Vänershofs IP B
2019-05-26 13:00 Sils IF - IK Gauthiod Silbohof C-plan
2019-05-27 18:00 Örslösa-Söne IK - Lidköpings FK Röd Sönevallen A
2019-05-27 18:30 Skara FC Röd - Lidköpings FK Svart Sparbanken Arena D
2019-05-28 18:30 IK Gauthiod - Saleby/Trässberg/N.Härene Lila Lunnevi IP 7-manna
2019-05-29 18:00 Lundsbrunns IF - Råda BK Vit Sörbovallen
Juni
2019-06-01 10:00 Mariestads BK Blå - Halvorstorps IS Svart Vänershofs IP B
2019-06-02 Saleby/Trässberg/N Härene Svart - Örslösa-Söne IK
2019-06-02 10:00 Lidköpings FK Röd - Skara FC Röd Ågårdsvallen F
2019-06-02 10:00 Lidköpings FK Svart - Sils IF Ågårdsvallen E
2019-06-04 19:00 Mariestads BK Blå - Skara FC Röd Vänershofs IP B
2019-06-08 11:00 Örslösa-Söne IK - Mariestads BK Blå Sönevallen A
2019-06-09 10:00 Saleby/Trässberg/N.Härene Lila - Lidköpings FK Svart Bronäsvallen C
2019-06-09 11:00 Skara FC Röd - Saleby/Trässberg/N Härene Svart Sparbanken Arena D
2019-06-09 13:30 Råda BK Vit - IK Gauthiod Rådavallen
2019-06-09 16:00 Sils IF - Lidköpings FK Röd Silbohof C-plan
2019-06-09 18:00 Halvorstorps IS Svart - Lundsbrunns IF Halvorstorps IP
2019-06-10 18:00 Lidköpings FK Svart - Råda BK Vit Ågårdsvallen G
2019-06-12 18:00 Lidköpings FK Röd - Saleby/Trässberg/N.Härene Lila Ågårdsvallen G
2019-06-15 11:00 IK Gauthiod - Lundsbrunns IF Lunnevi IP 7-manna
2019-06-15 11:00 Örslösa-Söne IK - Halvorstorps IS Svart Sönevallen A
2019-06-16 Saleby/Trässberg/N Härene Svart - Sils IF
2019-06-18 18:00 Saleby/Trässberg/N.Härene Lila - Saleby/Trässberg/N Härene Svart Bronäsvallen C
2019-06-23 11:00 Sils IF - Mariestads BK Blå Silbohof C-plan
2019-06-23 14:30 Råda BK Vit - Lidköpings FK Röd Rådavallen
2019-06-23 15:00 Lundsbrunns IF - Lidköpings FK Svart Sörbovallen
2019-06-23 19:00 Halvorstorps IS Svart - IK Gauthiod Halvorstorps IP
2019-06-24 18:30 Skara FC Röd - Örslösa-Söne IK Sparbanken Arena D
Augusti
2019-08-17 10:00 Saleby/Trässberg/N Härene Svart - Råda BK Vit Bronäsvallen C
2019-08-17 10:30 Örslösa-Söne IK - Sils IF Örslösa IP Lilla plan
2019-08-18 10:00 Lidköpings FK Röd - Lundsbrunns IF Ågårdsvallen F
2019-08-18 11:00 Mariestads BK Blå - Saleby/Trässberg/N.Härene Lila Vänershofs IP B
2019-08-18 13:00 Lidköpings FK Svart - IK Gauthiod Ågårdsvallen E
2019-08-19 19:00 Skara FC Röd - Halvorstorps IS Svart Sparbanken Arena D
2019-08-20 18:30 IK Gauthiod - Lidköpings FK Röd Lunnevi IP 7-manna
2019-08-25 10:00 Saleby/Trässberg/N.Härene Lila - Örslösa-Söne IK Bronäsvallen C
2019-08-25 15:00 Lundsbrunns IF - Saleby/Trässberg/N Härene Svart Sörbovallen
2019-08-25 15:00 Sils IF - Skara FC Röd Silbohof C-plan
2019-08-25 15:30 Råda BK Vit - Mariestads BK Blå Rådavallen B-plan
2019-08-25 16:00 Lidköpings FK Svart - Halvorstorps IS Svart Ågårdsvallen G
2019-08-29 18:00 Saleby/Trässberg/N Härene Svart - IK Gauthiod Bronäsvallen C
2019-08-31 10:30 Örslösa-Söne IK - Råda BK Vit Örslösa IP Lilla plan
2019-08-31 11:00 Mariestads BK Blå - Lundsbrunns IF Vänershofs IP B
September
2019-09-01 11:00 Skara FC Röd - Saleby/Trässberg/N.Härene Lila Sparbanken Arena D
2019-09-01 16:00 Lidköpings FK Röd - Lidköpings FK Svart Ågårdsvallen G
2019-09-01 17:00 Halvorstorps IS Svart - Sils IF Halvorstorps IP
2019-09-07 10:00 Saleby/Trässberg/N Härene Svart - Lidköpings FK Svart Bronäsvallen C
2019-09-07 10:30 Örslösa-Söne IK - Lundsbrunns IF Örslösa IP Lilla plan
2019-09-07 11:00 Sils IF - Saleby/Trässberg/N.Härene Lila Silbohof C-plan
2019-09-08 11:00 Mariestads BK Blå - IK Gauthiod Vänershofs IP B
2019-09-08 13:00 Skara FC Röd - Råda BK Vit Sparbanken Arena D
2019-09-08 17:30 Halvorstorps IS Svart - Lidköpings FK Röd Halvorstorps IP
2019-09-15 10:00 Saleby/Trässberg/N.Härene Lila - Halvorstorps IS Svart Bronäsvallen C
2019-09-15 11:00 IK Gauthiod - Örslösa-Söne IK Lunnevi IP 7-manna
2019-09-15 12:30 Råda BK Vit - Sils IF Rådavallen B-plan
2019-09-15 14:00 Lundsbrunns IF - Skara FC Röd Sörbovallen
2019-09-15 16:00 Lidköpings FK Röd - Saleby/Trässberg/N Härene Svart Ågårdsvallen G
2019-09-15 16:00 Lidköpings FK Svart - Mariestads BK Blå Ågårdsvallen H
2019-09-21 10:00 Sils IF - Lundsbrunns IF Silbohof C-plan
2019-09-21 10:30 Örslösa-Söne IK - Lidköpings FK Svart Örslösa IP Lilla plan
2019-09-22 10:00 Saleby/Trässberg/N.Härene Lila - Råda BK Vit Bronäsvallen C
2019-09-22 12:00 Halvorstorps IS Svart - Saleby/Trässberg/N Härene Svart Halvorstorps IP
2019-09-22 13:00 Skara FC Röd - IK Gauthiod Sparbanken Arena D
2019-09-29 11:00 Mariestads BK Blå - Lidköpings FK Röd Vänershofs IP B