Spelprogram - Pojkar, Div 12 Trollhättan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Halvorstorps IS Tobias Sandberg 0761894864 Gul/Svart/Gul
IFK Trollhättan Sadmir Karovic 0737386541 Blå/Vit/Blå/Blå
Sjuntorp/Upphärad Nicklas Gödebu 0700871351 0700871351 Blå/Blå/Blå
Trollhättans BoIS Ola Kraft 0727233525 Röd/Vit/Vit
Trollhättans IF Francisco Antonio Torrente Toledano 0709707028 Gul/Svart
Vara SK Svart André Essebro 0706666928 Gul/Svart/Gul
Wargöns IK Dan Rhodin 0736614851 Grön/Grön/Grön
Vänersborgs IF Blå Anders Thoresson 052162361 0707300425 Röd/Blå/Röda
Vänersborgs IF Röd Anders Thoresson 052162361 0707300425 Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Sjuntorp/Upphärad - Vänersborgs IF Röd Sjuntorpsvallen B
2019-05-04 10:15 Vänersborgs IF Blå - Vara SK Svart Vänersvallen Lilla Vallen
2019-05-05 18:00 IFK Trollhättan - Wargöns IK Kamratgårdens IP C-plan
2019-05-08 18:00 Vara SK Svart - Sjuntorp/Upphärad Torsvallen C-plan
2019-05-11 11:00 Vänersborgs IF Röd - IFK Trollhättan Boteredsvallen
2019-05-12 11:00 Trollhättans BoIS - Vänersborgs IF Blå Torsbovallen 4
2019-05-12 15:30 Wargöns IK - Halvorstorps IS Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-05-17 17:30 Wargöns IK - Trollhättans BoIS Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-05-17 18:30 Halvorstorps IS - Vänersborgs IF Röd Halvorstorps IP
2019-05-18 13:00 Sjuntorp/Upphärad - Vänersborgs IF Blå Sjuntorpsvallen B
2019-05-19 17:00 IFK Trollhättan - Vara SK Svart Kamratgårdens IP C-plan
2019-05-22 18:00 Vara SK Svart - Halvorstorps IS Torsvallen C-plan
2019-05-26 14:00 Vänersborgs IF Blå - IFK Trollhättan Boteredsvallen
2019-05-26 18:15 Vänersborgs IF Röd - Wargöns IK Vänersvallen Lilla Vallen
2019-05-30 10:30 Halvorstorps IS - Vänersborgs IF Blå Halvorstorps IP
Juni
2019-06-01 12:30 Vänersborgs IF Röd - Trollhättans BoIS Boteredsvallen
2019-06-02 17:30 Wargöns IK - Vara SK Svart Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-06-02 18:00 IFK Trollhättan - Sjuntorp/Upphärad Kamratgårdens IP C-plan
2019-06-06 11:00 Trollhättans BoIS - IFK Trollhättan Torsbovallen 4
2019-06-08 11:00 Vänersborgs IF Blå - Wargöns IK Boteredsvallen
2019-06-09 17:00 Vara SK Svart - Vänersborgs IF Röd Torsvallen C-plan
2019-06-16 13:00 Vänersborgs IF Röd - Vänersborgs IF Blå Boteredsvallen
2019-06-16 15:30 Wargöns IK - Sjuntorp/Upphärad Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-06-16 17:00 Vara SK Svart - Trollhättans BoIS Torsvallen C-plan
2019-06-16 18:00 Halvorstorps IS - IFK Trollhättan Halvorstorps IP
2019-06-23 11:00 Vänersborgs IF Röd - Sjuntorp/Upphärad Boteredsvallen
2019-06-23 15:30 Wargöns IK - IFK Trollhättan Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-06-23 16:00 Trollhättans BoIS - Halvorstorps IS Torsbovallen 4
2019-06-26 17:30 Halvorstorps IS - Trollhättans BoIS Halvorstorps IP
2019-06-30 11:00 Trollhättans BoIS - Sjuntorp/Upphärad Torsbovallen 4
Augusti
2019-08-13 18:00 Sjuntorp/Upphärad - Halvorstorps IS Sjuntorpsvallen B
2019-08-16 18:30 Halvorstorps IS - Wargöns IK Halvorstorps IP
2019-08-17 13:00 Vänersborgs IF Blå - Trollhättans BoIS Boteredsvallen
2019-08-18 10:00 Sjuntorp/Upphärad - Vara SK Svart Sjuntorpsvallen B
2019-08-19 18:30 IFK Trollhättan - Vänersborgs IF Röd Kamratgårdens IP C-plan
2019-08-19 19:00 Trollhättans BoIS - Trollhättans IF Torsbovallen 4
2019-08-22 18:30 Trollhättans IF - Vänersborgs IF Blå Skogshöjden A-plan
2019-08-24 10:00 Vänersborgs IF Röd - Halvorstorps IS Boteredsvallen
2019-08-25 10:00 Vänersborgs IF Blå - Sjuntorp/Upphärad Boteredsvallen
2019-08-25 11:00 Vara SK Svart - IFK Trollhättan Torsvallen C-plan
2019-08-25 12:30 Trollhättans BoIS - Wargöns IK Torsbovallen 4
2019-08-30 18:00 Wargöns IK - Vänersborgs IF Röd Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-08-31 10:00 Sjuntorp/Upphärad - Trollhättans BoIS Sjuntorpsvallen B
September
2019-09-01 15:00 IFK Trollhättan - Vänersborgs IF Blå Kamratgårdens IP C-plan
2019-09-01 17:00 Halvorstorps IS - Vara SK Svart Halvorstorps IP
2019-09-03 18:00 Vara SK Svart - Vänersborgs IF Blå Torsvallen C-plan
2019-09-04 18:30 Trollhättans IF - IFK Trollhättan Skogshöjden Konstgräs
2019-09-06 18:00 Trollhättans BoIS - Vänersborgs IF Röd Torsbovallen 4
2019-09-07 14:00 Vara SK Svart - Wargöns IK Torsvallen C-plan
2019-09-08 10:00 Sjuntorp/Upphärad - IFK Trollhättan Sjuntorpsvallen B
2019-09-08 13:00 Vänersborgs IF Blå - Halvorstorps IS Boteredsvallen
2019-09-11 18:45 Halvorstorps IS - Trollhättans IF Halvorstorps IP B-plan
2019-09-13 18:00 Halvorstorps IS - Sjuntorp/Upphärad Halvorstorps IP
2019-09-14 11:00 Vänersborgs IF Röd - Vara SK Svart Boteredsvallen
2019-09-15 15:00 IFK Trollhättan - Trollhättans BoIS Kamratgårdens IP C-plan
2019-09-15 15:00 Wargöns IK - Vänersborgs IF Blå Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-09-18 18:30 Trollhättans IF - Vänersborgs IF Röd Skogshöjden Konstgräs
2019-09-21 10:00 Sjuntorp/Upphärad - Wargöns IK Sjuntorpsvallen B
2019-09-21 13:00 Vänersborgs IF Blå - Vänersborgs IF Röd Boteredsvallen
2019-09-22 16:00 Trollhättans BoIS - Vara SK Svart Torsbovallen 4
2019-09-22 16:30 IFK Trollhättan - Halvorstorps IS Kamratgårdens IP C-plan
2019-09-28 11:00 Sjuntorp/Upphärad - Trollhättans IF Sjuntorpsvallen B
2019-09-29 17:30 Wargöns IK - Trollhättans IF Hallevi IP, Wargön B-plan