Spelprogram - Flickor, Div 6 Trollhättan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Edet FK Krister Andersson 0707734578 Blå/Blå/Blå
Halvorstorp/Trollhättans FK Henrik Svantesson 0766357300 Grå/Lila/Grå
IK Gauthiod Jonas Löwing Larsson 0739108946 Röd/Blå/Röd
Skepplanda BTK Viktor Karlsson 0706200196 Gul/Svart/Gul
Trollhättans BoIS Ann-Kristin Karlsson 0729935521 Röd/Vit/Röd
Vänersborgs FK Henrik Andersson 0734188912 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 11:00 IK Gauthiod - Skepplanda BTK Lunnevi IP 7-manna
2019-05-05 12:00 Edet FK - Vänersborgs FK Strömsvallen A2
2019-05-05 17:00 Halvorstorp/Trollhättans FK - Trollhättans BoIS Halvorstorps IP
2019-05-10 18:30 Trollhättans BoIS - Edet FK Torsbovallen 4
2019-05-11 10:30 Vänersborgs FK - IK Gauthiod Vänersvallen Gymmix
2019-05-12 17:45 Skepplanda BTK - Halvorstorp/Trollhättans FK Forsvallen 7-manna
2019-05-18 11:00 Trollhättans BoIS - Vänersborgs FK Torsbovallen 4
2019-05-19 12:00 Edet FK - Skepplanda BTK Strömsvallen A2
2019-05-19 16:00 Halvorstorp/Trollhättans FK - IK Gauthiod Halvorstorps IP
2019-05-24 18:30 IK Gauthiod - Edet FK Lunnevi IP 7-manna
2019-05-26 16:00 Vänersborgs FK - Halvorstorp/Trollhättans FK Vänersvallen Lilla Vallen
2019-05-27 18:00 Skepplanda BTK - Trollhättans BoIS Forsvallen 7-manna
Juni
2019-06-02 15:00 Trollhättans BoIS - IK Gauthiod Torsbovallen 4
2019-06-02 17:00 Skepplanda BTK - Vänersborgs FK Forsvallen
2019-06-08 10:30 Vänersborgs FK - Edet FK Vänersvallen Lilla Vallen
2019-06-09 17:00 Skepplanda BTK - IK Gauthiod Forsvallen 7-manna
2019-06-09 17:00 Trollhättans BoIS - Halvorstorp/Trollhättans FK Torsbovallen 4
2019-06-11 18:45 IK Gauthiod - Vänersborgs FK Lunnevi IP 7-manna
2019-06-14 18:30 Halvorstorp/Trollhättans FK - Skepplanda BTK Halvorstorps IP
2019-06-16 12:00 Edet FK - Trollhättans BoIS Strömsvallen A2
2019-06-17 19:00 Vänersborgs FK - Trollhättans BoIS Vänersvallen Gymmix
2019-06-18 18:30 IK Gauthiod - Halvorstorp/Trollhättans FK Lunnevi IP 7-manna
2019-06-23 17:45 Skepplanda BTK - Edet FK Forsvallen 7-manna
2019-06-28 18:30 Edet FK - Halvorstorp/Trollhättans FK Strömsvallen A2
Augusti
2019-08-16 18:30 Halvorstorp/Trollhättans FK - Vänersborgs FK Halvorstorps IP
2019-08-18 12:00 Edet FK - IK Gauthiod Strömsvallen A2
2019-08-18 17:00 Trollhättans BoIS - Skepplanda BTK Torsbovallen 4
2019-08-24 11:00 Vänersborgs FK - Skepplanda BTK Vänersvallen Lilla Vallen
2019-08-25 11:00 IK Gauthiod - Trollhättans BoIS Lunnevi IP 7-manna
2019-08-26 19:00 Halvorstorp/Trollhättans FK - Edet FK Stavrelunds IP A-plan
2019-08-31 11:00 Halvorstorp/Trollhättans FK - Trollhättans BoIS Halvorstorps IP
September
2019-09-01 11:00 IK Gauthiod - Skepplanda BTK Lunnevi IP 7-manna
2019-09-01 12:00 Edet FK - Vänersborgs FK Strömsvallen A2
2019-09-08 14:30 Vänersborgs FK - IK Gauthiod Vänersvallen Lilla Vallen
2019-09-08 16:00 Trollhättans BoIS - Edet FK Torsbovallen 4
2019-09-08 17:45 Skepplanda BTK - Halvorstorp/Trollhättans FK Forsvallen 7-manna
2019-09-14 11:00 Halvorstorp/Trollhättans FK - IK Gauthiod Halvorstorps IP
2019-09-14 11:00 Trollhättans BoIS - Vänersborgs FK Torsbovallen 4
2019-09-15 12:00 Edet FK - Skepplanda BTK Strömsvallen A2
2019-09-18 18:00 Skepplanda BTK - Vänersborgs FK Forsvallen 7-manna
2019-09-20 18:15 IK Gauthiod - Edet FK Lunnevi IP 7-manna
2019-09-21 12:30 Vänersborgs FK - Halvorstorp/Trollhättans FK Vänersvallen Lilla Vallen
2019-09-22 17:00 Skepplanda BTK - Trollhättans BoIS Forsvallen 7-manna
2019-09-28 11:00 Trollhättans BoIS - IK Gauthiod Torsbovallen 4
2019-09-29 12:00 Edet FK - Halvorstorp/Trollhättans FK Strömsvallen A2