Spelprogram - Flickor, Div 7 Trollhättan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Edet FK Blå Peter Alexander Mattsson 0708235415 Blå/Blå/Blå
Halvorstorps/Trollhättan FK Martin Nilsson Grå/lila/lila
IK Gauthiod Mattias Svensson 0725958995 Röd/Blå/Röd
Skoftebyns IF Peter Flood 0706907929 0706907929 Vit /Svart/Vit
Trollhättans BoIS Rikard Pettersson 0703622295 Röd/Vit/Röd
Wargöns IK Johan Zetterström 0739957499 Grön/Grön/Grön
Vänersborgs IF Blå Peter Nordin 0704613275 0706649300 Röd/Blå/Röda
Åsaka SK Mikael Almkvist 0737271406 Vit/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 15:00 Skoftebyns IF - Åsaka SK Nysätra IP
2019-05-02 18:30 Edet FK Blå - Halvorstorps/Trollhättan FK Strömsvallen A2
2019-05-05 15:00 Wargöns IK - Vänersborgs IF Blå Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-05-05 16:30 IK Gauthiod - Trollhättans BoIS Lunnevi IP 7-manna
2019-05-09 18:00 Åsaka SK - IK Gauthiod Åsevi U
2019-05-11 12:00 Halvorstorps/Trollhättan FK - Wargöns IK Halvorstorps IP
2019-05-12 12:30 Trollhättans BoIS - Edet FK Blå Torsbovallen 4
2019-05-12 14:00 Vänersborgs IF Blå - Skoftebyns IF Boteredsvallen
2019-05-14 18:45 IK Gauthiod - Vänersborgs IF Blå Lunnevi IP 7-manna
2019-05-14 19:00 Skoftebyns IF - Wargöns IK Almagärdet
2019-05-19 16:00 Edet FK Blå - Åsaka SK Strömsvallen A2
2019-05-19 18:00 Halvorstorps/Trollhättan FK - Trollhättans BoIS Halvorstorps IP
2019-05-23 18:00 Åsaka SK - Trollhättans BoIS Åsevi U
2019-05-26 10:00 Wargöns IK - IK Gauthiod Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-05-26 11:00 Vänersborgs IF Blå - Edet FK Blå Boteredsvallen
2019-05-26 17:00 Halvorstorps/Trollhättan FK - Skoftebyns IF Halvorstorps IP
Juni
2019-06-02 11:00 IK Gauthiod - Skoftebyns IF Lunnevi IP 7-manna
2019-06-02 11:00 Trollhättans BoIS - Vänersborgs IF Blå Torsbovallen 4
2019-06-02 16:00 Edet FK Blå - Wargöns IK Strömsvallen A2
2019-06-04 18:00 Åsaka SK - Halvorstorps/Trollhättan FK Åsevi U
2019-06-04 19:00 Skoftebyns IF - Edet FK Blå Almagärdet
2019-06-06 10:30 Halvorstorps/Trollhättan FK - IK Gauthiod Halvorstorps IP
2019-06-09 16:00 Vänersborgs IF Blå - Åsaka SK Boteredsvallen
2019-06-09 17:00 Wargöns IK - Trollhättans BoIS Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-06-11 18:30 Edet FK Blå - IK Gauthiod Strömsvallen A2
2019-06-14 18:00 Trollhättans BoIS - IK Gauthiod Torsbovallen 4
2019-06-16 11:00 Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF Torsbovallen 4
2019-06-16 18:00 Åsaka SK - Wargöns IK Åsevi U
2019-06-16 19:00 Vänersborgs IF Blå - Halvorstorps/Trollhättan FK Vänersvallen Lilla Vallen
2019-06-19 19:00 Halvorstorps/Trollhättan FK - Edet FK Blå Halvorstorps IP
2019-06-23 16:15 Vänersborgs IF Blå - Wargöns IK Vänersvallen Lilla Vallen
2019-06-25 18:00 Åsaka SK - Skoftebyns IF Åsevi U
Augusti
2019-08-18 11:00 IK Gauthiod - Åsaka SK Lunnevi IP 7-manna
2019-08-18 14:00 Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Blå Almagärdet
2019-08-18 15:30 Wargöns IK - Halvorstorps/Trollhättan FK Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-08-18 17:00 Edet FK Blå - Trollhättans BoIS Strömsvallen A2
2019-08-22 18:00 Åsaka SK - Edet FK Blå Åsevi U
2019-08-25 12:00 Trollhättans BoIS - Halvorstorps/Trollhättan FK Torsbovallen 4
2019-08-25 13:00 Wargöns IK - Skoftebyns IF Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-08-25 14:00 Vänersborgs IF Blå - IK Gauthiod Boteredsvallen
2019-08-27 18:45 Skoftebyns IF - Halvorstorps/Trollhättan FK Almagärdet
2019-08-29 18:30 Edet FK Blå - Vänersborgs IF Blå Strömsvallen A2
2019-08-31 11:00 Trollhättans BoIS - Åsaka SK Torsbovallen 4
September
2019-09-01 11:00 IK Gauthiod - Wargöns IK Lunnevi IP 7-manna
2019-09-06 18:00 Vänersborgs IF Blå - Trollhättans BoIS Boteredsvallen
2019-09-06 18:00 Halvorstorps/Trollhättan FK - Åsaka SK Halvorstorps IP
2019-09-08 13:00 Wargöns IK - Edet FK Blå Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-09-08 18:30 Skoftebyns IF - IK Gauthiod Nysätra IP
2019-09-12 18:00 Åsaka SK - Vänersborgs IF Blå Åsevi U
2019-09-12 18:00 Trollhättans BoIS - Wargöns IK Torsbovallen 4
2019-09-12 18:30 Edet FK Blå - Skoftebyns IF Strömsvallen A2
2019-09-13 18:30 IK Gauthiod - Halvorstorps/Trollhättan FK Lunnevi IP 7-manna
2019-09-20 18:30 IK Gauthiod - Edet FK Blå Lunnevi IP 7-manna
2019-09-21 11:00 Halvorstorps/Trollhättan FK - Vänersborgs IF Blå Halvorstorps IP
2019-09-22 11:00 Skoftebyns IF - Trollhättans BoIS Nysätra IP
2019-09-22 17:00 Wargöns IK - Åsaka SK Hallevi IP, Wargön C-plan