Spelprogram - Flickor, Div 8 Trollhättan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Lödöse Nygård/Skepplanda Jonas Thyberg 0702656642 Vit/Vit/Vit
Edet FK Röd Peter Alexander Mattsson 0708235415 Blå/Blå/Blå
Halvorstorps/Trollhättan FK Rebecca Bergstrand 0736402383 Grå/lila/lila
Sjuntorps /Upphärad Nicklas Gödebu 0700871351 0700871351 Röd/Vit/Röd
Skoftebyns IF Pernilla Larsson 0709999757 Vit /Svart/Vit
Trollhättans BoIS Anette Melander 0703731716 Röd/Vit/Röd
Trollhättans IF Johan Edstjerna 0702158163 Svart/Svart/Svart
Vänersborgs FK Tomas Gebremariam 0707367264 Vit/Svart/Vit
Vänersborgs IF Röd Peter Nordin 0704613275 0706649300 Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 11:00 Skoftebyns IF - Trollhättans IF Nysätra IP
2019-05-05 11:00 Lödöse Nygård/Skepplanda - Edet FK Röd Alevi
2019-05-05 16:00 Sjuntorps /Upphärad - Vänersborgs IF Röd Lindåsvallen B
2019-05-05 18:00 Trollhättans BoIS - Vänersborgs FK Torsbovallen 4
2019-05-07 18:30 Edet FK Röd - Halvorstorps/Trollhättan FK Strömsvallen A2
2019-05-11 10:30 Vänersborgs IF Röd - Lödöse Nygård/Skepplanda Vänersvallen Lilla Vallen
2019-05-12 11:00 Trollhättans IF - Sjuntorps /Upphärad Skogshöjden Konstgräs
2019-05-12 17:30 Vänersborgs FK - Skoftebyns IF Vänersvallen Gymmix
2019-05-17 18:30 Halvorstorps/Trollhättan FK - Vänersborgs IF Röd Halvorstorps IP
2019-05-17 19:00 Skoftebyns IF - Trollhättans BoIS Almagärdet
2019-05-19 11:00 Lödöse Nygård/Skepplanda - Trollhättans IF Alevi
2019-05-19 11:00 Sjuntorps /Upphärad - Vänersborgs FK Lindåsvallen B
2019-05-26 10:00 Vänersborgs IF Röd - Edet FK Röd Boteredsvallen
2019-05-26 11:00 Trollhättans BoIS - Sjuntorps /Upphärad Torsbovallen 4
2019-05-26 11:00 Trollhättans IF - Halvorstorps/Trollhättan FK Skogshöjden Konstgräs
2019-05-26 17:30 Vänersborgs FK - Lödöse Nygård/Skepplanda Onsjöplanen
2019-05-29 18:30 Edet FK Röd - Trollhättans IF Strömsvallen A2
Juni
2019-06-02 11:00 Lödöse Nygård/Skepplanda - Trollhättans BoIS Alevi
2019-06-02 11:00 Sjuntorps /Upphärad - Skoftebyns IF Lindåsvallen B
2019-06-02 18:00 Halvorstorps/Trollhättan FK - Vänersborgs FK Halvorstorps IP
2019-06-05 19:00 Skoftebyns IF - Lödöse Nygård/Skepplanda Almagärdet
2019-06-06 15:00 Trollhättans BoIS - Halvorstorps/Trollhättan FK Torsbovallen 4
2019-06-09 17:00 Trollhättans IF - Vänersborgs IF Röd Skogshöjden Konstgräs
2019-06-09 17:30 Vänersborgs FK - Edet FK Röd Onsjöplanen
2019-06-14 18:30 Halvorstorps/Trollhättan FK - Skoftebyns IF Halvorstorps IP
2019-06-16 10:00 Vänersborgs IF Röd - Vänersborgs FK Boteredsvallen
2019-06-16 11:00 Lödöse Nygård/Skepplanda - Sjuntorps /Upphärad Alevi
2019-06-16 16:00 Edet FK Röd - Trollhättans BoIS Strömsvallen A2
2019-06-19 19:00 Skoftebyns IF - Edet FK Röd Almagärdet
2019-06-19 19:00 Vänersborgs FK - Trollhättans IF Onsjöplanen
2019-06-23 18:00 Trollhättans BoIS - Vänersborgs IF Röd Torsbovallen 4
2019-06-25 18:00 Sjuntorps /Upphärad - Halvorstorps/Trollhättan FK Lindåsvallen B
2019-06-27 18:30 Edet FK Röd - Sjuntorps /Upphärad Strömsvallen A2
2019-06-28 18:30 Halvorstorps/Trollhättan FK - Lödöse Nygård/Skepplanda Halvorstorps IP
2019-06-30 11:00 Trollhättans IF - Trollhättans BoIS Skogshöjden Konstgräs
2019-06-30 14:00 Vänersborgs IF Röd - Skoftebyns IF Boteredsvallen
Augusti
2019-08-18 14:00 Vänersborgs IF Röd - Sjuntorps /Upphärad Boteredsvallen
2019-08-18 17:00 Vänersborgs FK - Trollhättans BoIS Onsjöplanen
2019-08-18 17:00 Trollhättans IF - Skoftebyns IF Skogshöjden Konstgräs
2019-08-18 17:00 Edet FK Röd - Lödöse Nygård/Skepplanda Strömsvallen A2
2019-08-24 11:00 Halvorstorps/Trollhättan FK - Edet FK Röd Halvorstorps IP
2019-08-25 11:00 Lödöse Nygård/Skepplanda - Vänersborgs IF Röd Alevi
2019-08-25 14:00 Skoftebyns IF - Vänersborgs FK Almagärdet
2019-08-25 15:00 Sjuntorps /Upphärad - Trollhättans IF Lindåsvallen B
September
2019-09-01 11:00 Trollhättans IF - Lödöse Nygård/Skepplanda Skogshöjden Konstgräs
2019-09-01 15:00 Vänersborgs IF Röd - Halvorstorps/Trollhättan FK Boteredsvallen
2019-09-01 17:00 Vänersborgs FK - Sjuntorps /Upphärad Onsjöplanen
2019-09-01 18:00 Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF Torsbovallen 4
2019-09-04 18:30 Edet FK Röd - Vänersborgs IF Röd Strömsvallen A2
2019-09-08 14:00 Lödöse Nygård/Skepplanda - Vänersborgs FK Forsvallen
2019-09-08 17:00 Sjuntorps /Upphärad - Trollhättans BoIS Lindåsvallen B
2019-09-08 17:30 Halvorstorps/Trollhättan FK - Trollhättans IF Halvorstorps IP
2019-09-14 16:00 Trollhättans BoIS - Lödöse Nygård/Skepplanda Torsbovallen 4
2019-09-15 11:00 Trollhättans IF - Edet FK Röd Skogshöjden Konstgräs
2019-09-15 13:00 Skoftebyns IF - Sjuntorps /Upphärad Nysätra IP
2019-09-15 17:00 Vänersborgs FK - Halvorstorps/Trollhättan FK Onsjöplanen
2019-09-19 18:30 Edet FK Röd - Vänersborgs FK Strömsvallen A2
2019-09-22 11:00 Lödöse Nygård/Skepplanda - Skoftebyns IF Forsvallen
2019-09-22 14:00 Vänersborgs IF Röd - Trollhättans IF Boteredsvallen
2019-09-22 17:00 Halvorstorps/Trollhättan FK - Trollhättans BoIS Halvorstorps IP
2019-09-27 17:30 Sjuntorps /Upphärad - Lödöse Nygård/Skepplanda Lindåsvallen B
2019-09-28 10:00 Skoftebyns IF - Halvorstorps/Trollhättan FK Nysätra IP
2019-09-29 14:00 Trollhättans BoIS - Edet FK Röd Torsbovallen 4
2019-09-29 17:00 Vänersborgs FK - Vänersborgs IF Röd Onsjöplanen