Spelprogram - Träningsmatcher med AD Göteborg Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered BK (D3H) Angered BK(Föreningen)
Angered MBIK (D5H) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Balltorps FF (D5H) Balltorps FF(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
BK S:T Jakob (D7H) Roni Mezo 0760792207 Ljusblå, Vit, Ljusblå
Eriksbergs IF (D4H) Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Förenad Turkisk Ungdom (D6H) Oguz Acikgöz 0727441463 röd, röd, röd
Guldhedens IK (D4H) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Gårda BK (D3H) Gårda BK(Föreningen) vinröd, vit, vit
Göteborgs DFF (D1D) Göteborgs DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hisingen FC (D6H) Viktor Kirsby 0727270659 0727270659 Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (D3H) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IK Kongahälla (D3H) Andreas Nilsson Röd, Vit, Röd
Jitex Mölndal BK (D1D) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jonsereds IF (D3H) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
KF Velebit (D4H) Boris Skokic 0705971315 Vit, Blå, Blå
Kortedala IF (D4H) Kortedala IF(Föreningen) svart, svart, svart
Kärra KIF (D4H) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Landvetter IS (D3H) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lerums IS (D4H) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Qviding FIF (D2H) Robert Vilahamn 0709397755 Vinröd, Vit, Vit
SKIF Semberija (D4H) Serbiska KIF Semberija Göteborg(Föreningen) blå, blå, blå
Sävedalens IF (D2H) Sebastian Chitsaz 0762824584 Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (Resrv Elit) Lo Anttila Gröndahl 0730413790 Röd, Blå, Röda
Älvsborg FF (D4H) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-07-27 13:00 060940003 Älvsborg FF (D4H) - Gårda BK (D3H) 0 - 7 Påvelund 1 Konstgräs
2019-07-27 13:00 060940004 Angered BK (D3H) - Hisingsbacka FC (D3H) 5 - 2 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-07-27 13:00 060940008 Qviding FIF (D2H) - Sävedalens IF (D2H) Lemmingvallen 1 Gräs
2019-07-28 15:00 5060940009 Angered MBIK (D5H) - Kortedala IF (D4H) 2 - 0 Lövgärdesplan 1 Gräs
2019-07-31 19:00 060940002 Jonsereds IF (D3H) - Guldhedens IK (D4H) Jonsereds IP 1 Gräs
2019-08-01 19:00 060940006 Balltorps FF (D5H) - Hisingen FC (D6H) 3 - 0 Förbovallen 1
2019-08-01 20:00 060940010 IK Kongahälla (D3H) - SKIF Semberija (D4H) 7 - 0 Kongevi 1 Konstgräs
2019-08-02 19:00 060940005 Landvetter IS (D3H) - Eriksbergs IF (D4H) 6 - 4 Landvetter IP A-plan
2019-08-03 13:00 060940001 Lerums IS (D4H) - Kärra KIF (D4H) 2 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2019-08-04 13:00 060940011 Angered MBIK (D5H) - SKIF Semberija (D4H) Lövgärdesplan 1 Gräs
2019-08-05 19:00 060940012 KF Velebit (D4H) - Sävedalens IF (Resrv Elit) 0 - 5 Velebit IP 1 Gräs
2019-08-27 19:30 060940013 Göteborgs DFF (D1D) - Jitex Mölndal BK (D1D) Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-09 20:00 0609400134 Hisingsbacka FC (D3H) - Sävedalens IF (D2H) Backavallen 2 (GRATTS Arena)