Tabell och resultat - Reservklass 2 Höst

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-10-13 16:00 Ytterby IS - Romelanda UF 1 - 4 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-10-10 20:00 IF Väster - Fässbergs IF 2 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-10-10 19:30 Romelanda UF - Guldhedens IK 2 - 3 Romevi 3 Konstgräs
2019-10-08 20:15 SKIF Semberija Göteborg - Guldhedens IK 0 - 5 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-10-06 16:15 Guldhedens IK - Ytterby IS WO (3 - 0) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-10-03 20:00 IF Väster - SKIF Semberija Göteborg 3 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-09-29 16:15 IF Väster - Romelanda UF 1 - 4 Påvelund 1 Konstgräs
2019-09-22 17:30 Ytterby IS - IF Väster 4 - 0 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-09-22 16:15 SKIF Semberija Göteborg - Fässbergs IF 3 - 12 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-09-15 16:15 Guldhedens IK - Mossens BK 1 - 3 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-15 14:15 Fässbergs IF - Romelanda UF 2 - 2 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-09-05 19:45 Mossens BK - Romelanda UF 1 - 2 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Romelanda UF 6 4 1 1 17-8 9 13 2 1 0 1 5-3 2 3 4 3 1 0 12-5 7 10
Guldhedens IK 5 3 0 2 13-12 1 9 3 1 0 2 5-10 -5 3 2 2 0 0 8-2 6 6
Fässbergs IF 4 2 2 0 18-8 10 8 1 0 1 0 2-2 0 1 3 2 1 0 16-6 10 7
IF Väster 6 2 2 2 16-16 0 8 3 1 1 1 6-8 -2 4 3 1 1 1 10-8 2 4
Mossens BK 5 1 2 2 9-14 -5 5 3 0 2 1 6-7 -1 2 2 1 0 1 3-7 -4 3
Ytterby IS 5 1 1 3 8-11 -3 4 3 1 0 2 6-6 0 3 2 0 1 1 2-5 -3 1
SKIF Semberija Göteborg 5 1 0 4 11-23 -12 3 3 1 0 2 9-17 -8 3 2 0 0 2 2-6 -4 0
Björndammens BK Uteslutet
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-10-16 20:00 Fässbergs IF - Guldhedens IK Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-12-31 SKIF Semberija Göteborg - Ytterby IS Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-12-31 Fässbergs IF - Mossens BK Åbyvallen 2 Konstgräs