Spelprogram - F11 Nordöstra, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 FC Hessleholm - Åhus IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-08-18 11:00 Röke IF/Hörja IF - Kristianstads DFF Röke IP 7-manna
2019-08-18 15:00 Vinslövs IF - Sibbhults IF Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-08-21 18:30 Ifö Bromölla IF - IFK Osby Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-08-24 15:30 IFK Osby - Vinslövs IF Osby IP D-plan konstgräs 7-manna
2019-08-25 10:00 Kristianstads DFF - Ifö Bromölla IF Vilans IP C-plan 5-manna 1
2019-08-25 10:15 FC Hessleholm - Röke IF/Hörja IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-08-25 17:00 Sibbhults IF - Vittsjö GIK Färevallen A-plan 7-manna 1
2019-08-31 12:00 Ifö Bromölla IF - FC Hessleholm Strandängens IP B-plan 7-manna 1
September
2019-09-01 11:00 Vittsjö GIK - IFK Osby Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2019-09-01 11:00 Röke IF/Hörja IF - Åhus IF Röke IP 7-manna
2019-09-02 18:30 Vinslövs IF - Kristianstads DFF Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Åhus IF - Ifö Bromölla IF Åhus IP B1 7-manna
2019-09-08 10:00 Kristianstads DFF - Vittsjö GIK Vilans IP C-plan 5-manna 1
2019-09-08 10:15 FC Hessleholm - Vinslövs IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-09-08 12:00 IFK Osby - Sibbhults IF Gamleby B-plan 7-manna
2019-09-13 18:00 Vinslövs IF - Åhus IF Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-09-14 12:00 Ifö Bromölla IF - Röke IF/Hörja IF Strandängens IP B-plan 7-manna 2
2019-09-15 10:00 Vittsjö GIK - FC Hessleholm Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2019-09-18 18:00 Sibbhults IF - Kristianstads DFF Färevallen A-plan 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Åhus IF - Vittsjö GIK Åhus IP B1 7-manna
2019-09-22 10:00 Kristianstads DFF - IFK Osby Vilans IP C-plan 5-manna 1
2019-09-22 10:15 FC Hessleholm - Sibbhults IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-09-22 11:00 Röke IF/Hörja IF - Vinslövs IF Röke IP 7-manna
2019-09-28 10:00 Sibbhults IF - Åhus IF Färevallen A-plan 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Vittsjö GIK - Röke IF/Hörja IF Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2019-09-29 15:00 IFK Osby - FC Hessleholm Gamleby B-plan 7-manna
Oktober
2019-10-03 17:45 Vinslövs IF - Ifö Bromölla IF Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-10-05 12:00 Ifö Bromölla IF - Vittsjö GIK Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-10-06 10:15 FC Hessleholm - Kristianstads DFF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-10-06 11:00 Röke IF/Hörja IF - Sibbhults IF Röke IP 7-manna
2019-10-06 13:30 Åhus IF - IFK Osby Åhus IP B1 7-manna
2019-10-12 11:00 Vittsjö GIK - Vinslövs IF Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Kristianstads DFF - Åhus IF Vilans IP C-plan 5-manna 1
2019-10-13 10:30 IFK Osby - Röke IF/Hörja IF Gamleby B-plan 7-manna
2019-10-13 11:00 Sibbhults IF - Ifö Bromölla IF Färevallen A-plan 7-manna 1