Spelprogram - P12 Sydvästra B2, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjärreds IF blå Magnus Eneroth 0721792107 Röd /Blå/röd
BK Höllviken svart Alexander Dahlquist 0767807564 Röd/Vit/Svart/Svart
FC Möjligheten vit Naim Sen 040964311 0707545381
FC Rosengård 1917 blå Slavko Petrovic Vit/Vit/Vit
GIF Nike röd Stefan Rinse Röd/Röd/Röd
Husie IF vit Anders Vegh 0709714281 Grön/Vit/Grön
Hyllie IK svart Andreas Örwall Lovén 0723247685 grönsvart/svart/svart
IF Limhamn Bunkeflo L2 Marcus Ahlberg Röd/Svart/Svart
Janstorps AIF blå Daniel Persson 0731454500 röd/blå/röd
Malmö City FC blå Stefan Olin svart/svart/svart
Malmö IKF Oscar Villca 0704390974
Oxie SK svart Visas ej Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 12:00 BK Höllviken svart - Bjärreds IF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-08-17 14:00 FC Möjligheten vit - GIF Nike röd Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Malmö IKF - Husie IF vit Gullviksborgs IP 7-manna
2019-08-18 11:30 Oxie SK svart - IF Limhamn Bunkeflo L2 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 14:00 Hyllie IK svart - Janstorps AIF blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-23 18:30 Husie IF vit - BK Höllviken svart Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-08-24 11:30 Malmö City FC blå - Hyllie IK svart Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 10:30 GIF Nike röd - FC Rosengård 1917 blå Pilängsplanen 7-manna 2
2019-08-25 13:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - FC Möjligheten vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 13:30 Janstorps AIF blå - Malmö IKF Kämpavallen 7-manna
2019-08-26 18:15 Bjärreds IF blå - Oxie SK svart Borgeby IP, K-plan Konstgräs 7-manna 3
September
2019-09-01 10:00 Oxie SK svart - Husie IF vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-01 10:00 Malmö IKF - Malmö City FC blå Gullviksborgs IP 7-manna
2019-09-01 10:00 Hyllie IK svart - GIF Nike röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Bjärreds IF blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-01 12:00 BK Höllviken svart - Janstorps AIF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-09-01 13:30 FC Rosengård 1917 blå - FC Möjligheten vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 11:45 Malmö City FC blå - BK Höllviken svart Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 14:00 FC Möjligheten vit - Hyllie IK svart Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Husie IF vit - Bjärreds IF blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:30 GIF Nike röd - Malmö IKF Pilängsplanen 7-manna 2
2019-09-08 13:30 FC Rosengård 1917 blå - IF Limhamn Bunkeflo L2 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-09 18:30 Janstorps AIF blå - Oxie SK svart Kämpavallen 7-manna
2019-09-14 11:30 Oxie SK svart - Malmö City FC blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 14:00 Hyllie IK svart - FC Rosengård 1917 blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 10:00 BK Höllviken svart - GIF Nike röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 10:00 Malmö IKF - FC Möjligheten vit Gullviksborgs IP 7-manna
2019-09-15 11:00 Bjärreds IF blå - Janstorps AIF blå Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-09-15 14:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Husie IF vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 14:00 Malmö City FC blå - Bjärreds IF blå Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 14:00 FC Möjligheten vit - BK Höllviken svart Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Hyllie IK svart - IF Limhamn Bunkeflo L2 Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 10:30 GIF Nike röd - Oxie SK svart Pilängsplanen 7-manna 1
2019-09-22 13:30 FC Rosengård 1917 blå - Malmö IKF Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 15:00 Janstorps AIF blå - Husie IF vit Kämpavallen 7-manna
2019-09-28 13:30 Bjärreds IF blå - GIF Nike röd Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-09-28 14:00 Oxie SK svart - FC Möjligheten vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 14:00 BK Höllviken svart - FC Rosengård 1917 blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 10:00 Malmö IKF - Hyllie IK svart Gullviksborgs IP 7-manna
2019-09-29 11:30 Husie IF vit - Malmö City FC blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 14:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Janstorps AIF blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
Oktober
2019-10-03 FC Rosengård 1917 blå - Malmö City FC blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-04 19:00 FC Rosengård 1917 blå - Oxie SK svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 11:45 Malmö City FC blå - Janstorps AIF blå Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 14:00 FC Möjligheten vit - Bjärreds IF blå Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 Malmö IKF - IF Limhamn Bunkeflo L2 Gullviksborgs IP 7-manna
2019-10-06 10:30 GIF Nike röd - Husie IF vit Pilängsplanen 7-manna 1
2019-10-06 12:00 Hyllie IK svart - BK Höllviken svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:30 Oxie SK svart - Hyllie IK svart Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 10:00 Husie IF vit - FC Möjligheten vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 10:00 BK Höllviken svart - Malmö IKF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 11:30 Bjärreds IF blå - FC Rosengård 1917 blå Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-10-13 14:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Malmö City FC blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 15:00 Janstorps AIF blå - GIF Nike röd Kämpavallen 7-manna