Spelprogram - P12 Sydvästra C2, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ariana FC Ariana FC(Föreningen) Röd, Svart, Svart
FC Bellevue 3 Caspar Pauckstadt 0727409034
FC Möjligheten blå Naim Sen 040964311 0707545381
FC Trelleborg röd Johan Cedermarker 0731821262 Marinblå/Marinblå/Marinblå
GIF Nike blå Stefan Rinse Röd/Röd/Röd
Heleneholms SK Almir Nukic 0707505267 svart/svart/svart
IF Limhamn Bunkeflo L3 Marcus Ahlberg Röd/Svart/Svart
IFK Malmö FK 1 Fadil Bolkolcu 0729734369 Gul/Vit/Vit
Kvarnby IK röd Helena Karud Sulieman 0734344353 blå/blå/blå
Malmö City FC röd Stefan Olin svart/svart/svart
Staffanstorp United FC lila Martin Wickström 0761356844 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Uppåkra IF svart Erik Svartbo Grön/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 09:45 IFK Malmö FK 1 - FC Möjligheten blå Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 12:00 Staffanstorp United FC lila - Kvarnby IK röd Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 10:30 GIF Nike blå - Uppåkra IF svart Pilängsplanen 7-manna 1
2019-08-18 11:30 FC Trelleborg röd - Malmö City FC röd Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-23 17:45 Kvarnby IK röd - Heleneholms SK Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-08-24 10:00 Malmö City FC röd - GIF Nike blå Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 11:00 Uppåkra IF svart - IFK Malmö FK 1 Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-08-25 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L3 - Ariana FC Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 11:45 FC Bellevue 3 - FC Trelleborg röd Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-08-26 19:00 FC Möjligheten blå - Staffanstorp United FC lila Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-27 19:00 Ariana FC - FC Bellevue 3 Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-31 09:45 IFK Malmö FK 1 - GIF Nike blå Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 10:30 FC Trelleborg röd - IF Limhamn Bunkeflo L3 Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-31 11:00 Heleneholms SK - FC Möjligheten blå Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 14:30 Malmö City FC röd - FC Bellevue 3 Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
September
2019-09-01 12:00 Ariana FC - Kvarnby IK röd Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-01 12:00 Staffanstorp United FC lila - Uppåkra IF svart Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-09-07 09:45 IFK Malmö FK 1 - Malmö City FC röd Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-09-07 12:00 GIF Nike blå - Staffanstorp United FC lila Pilängsplanen 7-manna 1
2019-09-07 14:45 Kvarnby IK röd - FC Trelleborg röd Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-09-08 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L3 - FC Bellevue 3 Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-08 11:00 Uppåkra IF svart - Heleneholms SK Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-08 14:00 FC Möjligheten blå - Ariana FC Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 15:30 Malmö City FC röd - IF Limhamn Bunkeflo L3 Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 10:00 FC Bellevue 3 - Kvarnby IK röd Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 10:00 FC Trelleborg röd - FC Möjligheten blå Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 11:00 Heleneholms SK - GIF Nike blå Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 12:00 Ariana FC - Uppåkra IF svart Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 12:00 Staffanstorp United FC lila - IFK Malmö FK 1 Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 09:45 IFK Malmö FK 1 - Heleneholms SK Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 12:00 GIF Nike blå - Ariana FC Pilängsplanen 7-manna 1
2019-09-21 12:00 Staffanstorp United FC lila - Malmö City FC röd Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 11:00 Uppåkra IF svart - FC Trelleborg röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-22 14:00 FC Möjligheten blå - FC Bellevue 3 Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 11:30 Malmö City FC röd - Kvarnby IK röd Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 10:00 FC Bellevue 3 - Uppåkra IF svart Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 10:00 FC Trelleborg röd - GIF Nike blå Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 11:00 Ariana FC - IFK Malmö FK 1 Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 11:00 Heleneholms SK - Staffanstorp United FC lila Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L3 - FC Möjligheten blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
Oktober
2019-10-05 09:45 IFK Malmö FK 1 - FC Trelleborg röd Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 12:00 GIF Nike blå - FC Bellevue 3 Pilängsplanen 7-manna 1
2019-10-06 11:00 Uppåkra IF svart - IF Limhamn Bunkeflo L3 Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-10-06 12:00 Staffanstorp United FC lila - Ariana FC Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 14:00 FC Möjligheten blå - Kvarnby IK röd Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-09 18:30 Heleneholms SK - Malmö City FC röd Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Malmö City FC röd - FC Möjligheten blå Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:00 FC Bellevue 3 - IFK Malmö FK 1 Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 10:00 FC Trelleborg röd - Staffanstorp United FC lila Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L3 - GIF Nike blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 12:00 Ariana FC - Heleneholms SK Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 12:30 Kvarnby IK röd - Uppåkra IF svart Bäckagårds IP plan 1 7-manna 1
2019-10-20 12:00 Heleneholms SK - IF Limhamn Bunkeflo L3 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
December
2019-12-31 00:00 Kvarnby IK röd - IF Limhamn Bunkeflo L3 Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2