Spelprogram - P9 Sydvästra B4, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjärreds IF lila Bjärreds IF(Föreningen) Röd , Blå, röd
BK Höllviken blå Patric Fahlander Röd/Vit/Svart/Svart
GIF Nike vit Patrik Palmquist 0733365618 Vit, Svart, Svart
Husie IF svart Daniel Karlsson Grön/Vit/Grön
Hyllie IK svart Fredrik Cronholm grönsvart/svart/svart
IF Limhamn Bunkeflo L1 Magnus Erlandsson Röd/Svart/Svart
Kulladals FF blå Jenny Nilsson blå/vit/blå
Lilla Torg FF svart Niklas Ekberg Nannskog 0727352244 Svart/blå/Svart/Svart
Malmö FF 3 Per Ola Lindkvist ljusblå/vit/ljusblå
Oxie SK svart Patrik Tall +46709295755 Vit/Svart/Svart
Uppåkra IF grön Mikael Evertsson 0723638357 Grön/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 09:30 Husie IF svart - Kulladals FF blå Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2019-08-17 12:00 BK Höllviken blå - IF Limhamn Bunkeflo L1 Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-08-18 09:00 GIF Nike vit - Bjärreds IF lila Lomma IP Knatteplan
2019-08-18 10:00 Oxie SK svart - Malmö FF 3 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 12:00 Hyllie IK svart - Uppåkra IF grön Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 09:50 Malmö FF 3 - Lilla Torg FF svart Kombihallen, Malmö Modul A
2019-08-24 10:00 Bjärreds IF lila - Husie IF svart Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-08-24 11:00 Uppåkra IF grön - GIF Nike vit Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-08-25 09:30 Kulladals FF blå - BK Höllviken blå Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-08-25 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Oxie SK svart Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-08-31 09:00 Lilla Torg FF svart - IF Limhamn Bunkeflo L1 Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-31 09:00 Husie IF svart - Uppåkra IF grön Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2019-08-31 10:00 Oxie SK svart - Kulladals FF blå Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-31 12:30 BK Höllviken blå - Bjärreds IF lila Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
September
2019-09-01 09:00 GIF Nike vit - Hyllie IK svart Lomma IP Knatteplan
2019-09-07 10:00 Bjärreds IF lila - Oxie SK svart Borgeby IP, K-plan Konstgräs 5-manna 1
2019-09-07 11:00 Uppåkra IF grön - BK Höllviken blå Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-09-08 09:30 Kulladals FF blå - Lilla Torg FF svart Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-08 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Malmö FF 3 Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-09-08 10:00 Hyllie IK svart - Husie IF svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 09:50 Malmö FF 3 - Kulladals FF blå Kombihallen, Malmö Modul A
2019-09-14 14:00 BK Höllviken blå - Hyllie IK svart Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-09-15 09:00 Lilla Torg FF svart - Bjärreds IF lila Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-15 09:30 Husie IF svart - GIF Nike vit Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2019-09-15 10:00 Oxie SK svart - Uppåkra IF grön Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 09:30 Kulladals FF blå - IF Limhamn Bunkeflo L1 Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 10:00 Bjärreds IF lila - Malmö FF 3 Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-09-21 10:30 GIF Nike vit - BK Höllviken blå Lomma IP Knatteplan
2019-09-21 11:00 Uppåkra IF grön - Lilla Torg FF svart Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-09-21 14:00 Hyllie IK svart - Oxie SK svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 09:30 Lilla Torg FF svart - Hyllie IK svart Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-28 09:50 Malmö FF 3 - Uppåkra IF grön Kombihallen, Malmö Modul A
2019-09-28 12:30 Oxie SK svart - GIF Nike vit Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-28 13:00 BK Höllviken blå - Husie IF svart Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-09-29 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Bjärreds IF lila Limhamns IP bollfält 5-manna
Oktober
2019-10-05 09:30 Husie IF svart - Oxie SK svart Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2019-10-05 10:00 Hyllie IK svart - Malmö FF 3 Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 10:00 Bjärreds IF lila - Kulladals FF blå Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-10-05 10:30 GIF Nike vit - Lilla Torg FF svart Lomma IP Knatteplan
2019-10-05 11:00 Uppåkra IF grön - IF Limhamn Bunkeflo L1 Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-10-12 09:50 Malmö FF 3 - GIF Nike vit Kombihallen, Malmö Modul A
2019-10-12 10:00 Lilla Torg FF svart - Husie IF svart Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-12 12:30 Oxie SK svart - BK Höllviken blå Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-13 09:30 Kulladals FF blå - Uppåkra IF grön Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-10-13 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Hyllie IK svart Limhamns IP bollfält 5-manna