Spelprogram - P9 Sydvästra B5, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjärreds IF grön Mattias Grauers Röd /Blå/röd
BK Höllviken röd Patric Fahlander Röd/Vit/Svart/Svart
Bunkeflo FF gul Andreas Eriksson 0734077074 gul/svart/svart
FC Trelleborg röd Erik Arrhenius 0735102746 Marinblå/Marinblå/Marinblå
GIF Nike blå Patrik Palmquist 0733365618 Röd/Röd/Röd
Husie IF vit Husie IF(Föreningen) Grön/Vit/Grön
IF Limhamn Bunkeflo B2 Jerker Jönsson Röd/Svart/Svart
IFK Klagshamn blå Jens Fredrik Michael Tillgren 0706608373 gul/blå/blå/gul
Kulladals FF svart Karolina Andersson 0708115714 blå/vit/blå
Limhamns FF vit Bernhard Andresen 0727153559 Vit/Grön/Vit/Vit
Vellinge IF blå Torbjörn Weiland 0729811219 0729811219 Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 09:00 Vellinge IF blå - Limhamns FF vit Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-08-17 10:00 Bjärreds IF grön - Bunkeflo FF gul Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-08-17 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Husie IF vit Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-08-17 10:30 GIF Nike blå - Kulladals FF svart Lomma IP Knatteplan
2019-08-18 10:00 IFK Klagshamn blå - FC Trelleborg röd Klagshamns IP plan 7 7-manna
2019-08-22 18:30 Limhamns FF vit - BK Höllviken röd Limhamns IP bollfält 7-manna
2019-08-25 09:30 Husie IF vit - Bjärreds IF grön Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2019-08-25 10:00 Bunkeflo FF gul - IFK Klagshamn blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-08-25 10:00 FC Trelleborg röd - GIF Nike blå Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-25 11:00 Kulladals FF svart - Vellinge IF blå Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-08-31 09:00 Vellinge IF blå - FC Trelleborg röd Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-08-31 10:00 Bjärreds IF grön - IF Limhamn Bunkeflo B2 Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-08-31 10:30 GIF Nike blå - Bunkeflo FF gul Lomma IP Knatteplan
2019-08-31 11:00 BK Höllviken röd - Kulladals FF svart Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
September
2019-09-01 10:45 IFK Klagshamn blå - Husie IF vit Klagshamns IP plan 7 7-manna
2019-09-07 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - IFK Klagshamn blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-09-07 11:00 Husie IF vit - GIF Nike blå Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2019-09-08 10:00 Bunkeflo FF gul - Vellinge IF blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-09-08 11:00 Kulladals FF svart - Limhamns FF vit Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-08 11:15 FC Trelleborg röd - BK Höllviken röd Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-12 18:30 Limhamns FF vit - FC Trelleborg röd Limhamns IP bollfält 7-manna
2019-09-14 09:00 Vellinge IF blå - Husie IF vit Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-09-14 14:00 BK Höllviken röd - Bunkeflo FF gul Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-09-15 10:30 GIF Nike blå - IF Limhamn Bunkeflo B2 Lomma IP Knatteplan
2019-09-15 11:15 IFK Klagshamn blå - Bjärreds IF grön Klagshamns IP plan 7 7-manna
2019-09-21 09:30 Husie IF vit - BK Höllviken röd Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2019-09-21 10:00 Bjärreds IF grön - GIF Nike blå Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-09-21 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Vellinge IF blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-09-22 10:00 Bunkeflo FF gul - Limhamns FF vit Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-09-22 12:15 FC Trelleborg röd - Kulladals FF svart Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-26 18:30 Limhamns FF vit - Husie IF vit Limhamns IP bollfält 7-manna
2019-09-28 09:00 GIF Nike blå - IFK Klagshamn blå Lomma IP Knatteplan
2019-09-28 13:00 BK Höllviken röd - IF Limhamn Bunkeflo B2 Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-09-29 09:30 Kulladals FF svart - Bunkeflo FF gul Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-29 10:00 Vellinge IF blå - Bjärreds IF grön Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Oktober
2019-10-05 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Limhamns FF vit Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-10-06 09:30 Husie IF vit - Kulladals FF svart Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2019-10-06 10:00 Bunkeflo FF gul - FC Trelleborg röd Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-10-06 10:30 IFK Klagshamn blå - Vellinge IF blå Klagshamns IP plan 7 7-manna
2019-10-06 11:00 Bjärreds IF grön - BK Höllviken röd Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-10-10 18:30 Limhamns FF vit - Bjärreds IF grön Limhamns IP bollfält 7-manna
2019-10-12 13:00 BK Höllviken röd - IFK Klagshamn blå Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-10-13 10:00 FC Trelleborg röd - Husie IF vit Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-13 10:00 Vellinge IF blå - GIF Nike blå Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-10-13 11:00 Kulladals FF svart - IF Limhamn Bunkeflo B2 Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1