Spelprogram - Div. 15 Pojkar (10 år) Gr B Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Derome/Åskloster Gunilla Stafström 0705539434 Röda/Blå/Röda
Frillesås FF grön Jörgen Ahlmén 0762750454 grön, vita, Gröna
IFK Fjärås 2 Ulrika Nedrén 0708198077 0708198077 Röd/Vit/Röd
Kullavik IF 1 Jenny Hillman +702650921 Blå/Gul/Blå/Gul
Kållered SK Per Carlsson 0765335166 Blå, Blå, Blå
Lerkils IF Blå Rune Eskeland 0730355091 Blå/Röd/Blå
Särö IK André Rundéus 0733656017 grön, vita, vita
Åsa IF 1 Michael Siegl svarta/svarta/svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 11:30 Åsa IF 1 - Särö IK Åsa C Norra
2019-08-11 09:30 Kållered SK - Lerkils IF Blå Kållered Sportcenter 1
2019-08-11 12:15 IFK Fjärås 2 - Kullavik IF 1 Ögärdets IP B
2019-08-17 11:30 Särö IK - IFK Fjärås 2 Särö IP A
2019-08-17 16:30 Kullavik IF 1 - Kållered SK Kullavik IP
2019-08-18 11:30 Frillesås FF grön - Åsa IF 1 Frillesås IP D
2019-08-18 18:00 Lerkils IF Blå - Derome/Åskloster Ängås IP B
2019-08-25 09:30 Kållered SK - Särö IK Kållered Sportcenter 12
2019-08-25 12:15 IFK Fjärås 2 - Frillesås FF grön Ögärdets IP B
2019-08-25 14:00 Derome/Åskloster - Kullavik IF 1 Dersbovallen C
2019-08-29 18:30 Frillesås FF grön - Kållered SK Frillesås IP D
2019-08-31 10:30 Särö IK - Derome/Åskloster Särö IP A
September
2019-09-01 12:00 Kullavik IF 1 - Lerkils IF Blå Kullavik IP
2019-09-07 12:30 Lerkils IF Blå - Särö IK Ängås IP B
2019-09-08 12:15 IFK Fjärås 2 - Åsa IF 1 Ögärdets IP B
2019-09-08 14:00 Derome/Åskloster - Frillesås FF grön Dersbovallen C
2019-09-13 18:30 Särö IK - Kullavik IF 1 Särö IP A
2019-09-14 11:30 Åsa IF 1 - Kållered SK Åsa C Norra
2019-09-15 11:30 Frillesås FF grön - Lerkils IF Blå Frillesås IP D
2019-09-22 13:30 Kullavik IF 1 - Frillesås FF grön Kullavik IP
2019-09-22 14:00 Derome/Åskloster - Åsa IF 1 Klostervallen B
2019-09-28 11:30 Åsa IF 1 - Lerkils IF Blå Åsa C Norra
2019-09-29 10:00 Frillesås FF grön - Särö IK Frillesås IP D
2019-09-29 10:30 IFK Fjärås 2 - Derome/Åskloster Ögärdets IP B
2019-09-29 14:45 Kållered SK - IFK Fjärås 2 Kållered Sportcenter 12
Oktober
2019-10-06 10:30 Derome/Åskloster - Kållered SK Dersbovallen C
2019-10-06 12:00 Kullavik IF 1 - Åsa IF 1 Bukärrs IP
2019-10-06 16:30 Lerkils IF Blå - IFK Fjärås 2 Ängås IP B