Spelprogram - Div. 13 pojkar (11 år) Gr A Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Apel99 Catarina Lindqvist 0738103103 Rött/svart/rött
Frillesås FF grön Kristina Öhlén 0704563118 grön, vita, Gröna
HGH FC Niklas Ohlin 0767790840 Rödblårandig/svarta/svarta
IF Centern Blå David Lyckenäs 0703850100 blåvit-randig/Blå/Blåa
Kungsbacka IF Blå Lars Ekdahl 0722485773 Vit/Blå/Vita
Lerkils IF Vit Jerker Jacobson 0709642297 Röd/röd/blå
Skrea IF Thomas Wallin 0760025825 Gult/Svarta/Gula
Snöstorp Nyhem FF Grön Magnus Svensson 035108290 0735158290 röd/gröna/gröna
Träslövsläge IF Blå Magnus Heimroth 0767720773 Blå/Blå/Blå
Varbergs BoIS FC Svart Kristoffer Lind grönsvartrandig/svart/svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-04 11:00 HGH FC - Skrea IF Wegeli IP 1
2019-08-06 18:15 Träslövsläge IF Blå - Apel99 Ankarvallen A
2019-08-11 16:45 Lerkils IF Vit - Snöstorp Nyhem FF Grön Ängås IP B
2019-08-12 18:30 Varbergs BoIS FC Svart - Kungsbacka IF Blå Påskbergsvallen B
2019-08-13 18:30 Apel99 - Varbergs BoIS FC Svart Fagervi
2019-08-17 11:00 Frillesås FF grön - Träslövsläge IF Blå Frillesås IP D
2019-08-18 15:00 Snöstorp Nyhem FF Grön - HGH FC Skedalaheds IP 2
2019-08-18 16:30 Kungsbacka IF Blå - Lerkils IF Vit Kungsbacka sportcenter 1
2019-08-20 18:30 Skrea IF - IF Centern Blå Skrea IP 1
2019-08-21 18:30 Varbergs BoIS FC Svart - Frillesås FF grön Påskbergsvallen B
2019-08-24 10:00 HGH FC - Lerkils IF Vit Gullevi IP
2019-08-25 10:00 IF Centern Blå - Snöstorp Nyhem FF Grön Kärlekens IP 2
2019-08-25 11:00 Träslövsläge IF Blå - Skrea IF Ankarvallen B
2019-08-25 15:00 Kungsbacka IF Blå - Apel99 Kungsbacka sportcenter 1
2019-08-28 18:30 Skrea IF - Varbergs BoIS FC Svart Skrea IP 1
2019-08-28 18:30 Frillesås FF grön - Apel99 Frillesås IP D
2019-08-31 10:00 IF Centern Blå - Frillesås FF grön Kärlekens IP 2
September
2019-09-01 11:00 HGH FC - Kungsbacka IF Blå Gullevi IP
2019-09-01 13:30 Snöstorp Nyhem FF Grön - Träslövsläge IF Blå Skedalaheds IP 2
2019-09-01 18:00 Lerkils IF Vit - IF Centern Blå Ängås IP B
2019-09-05 18:15 Apel99 - Skrea IF Hedevi 1
2019-09-05 18:30 Kungsbacka IF Blå - Frillesås FF grön Kungsbacka sportcenter 1
2019-09-08 10:00 IF Centern Blå - HGH FC Kärlekens IP 2
2019-09-08 11:00 Träslövsläge IF Blå - Lerkils IF Vit Ankarvallen B
2019-09-08 13:30 Varbergs BoIS FC Svart - Snöstorp Nyhem FF Grön Påskbergsvallen B
2019-09-15 13:30 Snöstorp Nyhem FF Grön - Apel99 Skedalaheds IP 2
2019-09-15 16:45 Lerkils IF Vit - Varbergs BoIS FC Svart Ängås IP B
2019-09-15 18:00 Skrea IF - Frillesås FF grön Skrea IP 1
2019-09-18 18:00 HGH FC - Träslövsläge IF Blå Gullevi IP
2019-09-18 18:15 Kungsbacka IF Blå - Skrea IF Kungsbacka sportcenter 1
2019-09-21 10:00 Apel99 - Lerkils IF Vit Hedevi 1
2019-09-21 11:00 IF Centern Blå - Kungsbacka IF Blå Kärlekens IP 3
2019-09-22 11:00 Träslövsläge IF Blå - IF Centern Blå Ankarvallen B
2019-09-22 12:30 Varbergs BoIS FC Svart - HGH FC Påskbergsvallen B
2019-09-22 13:00 Frillesås FF grön - Snöstorp Nyhem FF Grön Frillesås IP D
2019-09-24 18:00 Lerkils IF Vit - Frillesås FF grön Ängås IP B
2019-09-28 11:00 HGH FC - Apel99 Wegeli IP 1
2019-09-29 13:30 Snöstorp Nyhem FF Grön - Skrea IF Skedalaheds IP 2
2019-09-29 15:30 IF Centern Blå - Varbergs BoIS FC Svart Kärlekens IP 2
2019-09-29 15:30 Träslövsläge IF Blå - Kungsbacka IF Blå Ankarvallen B