Spelprogram - Div. 13 pojkar (11 år) Gr B Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Annebergs IF 2 Joakim Hansson 0707304180 0707304180 Blå/vita/Blå
Kullavik IF 1 Annika Englund 0708933357 Blå/Gul/Blå/Gul
Kungsbacka IF Röd Lars Ekdahl 0722485773 Vit/Blå/Vita
Kungsbacka IF Vit William Kjellberg 0705515223 Vit/Blå/Vita
Kållered SK Martin Staxgård 0704205917 Blå, Blå, Blå
Lerkils IF Blå Magnus Svensson 0703444208 Blå/Röd/Blå
Lerkils IF Röd Mats Johansson 0766280640 Röd/röd/blå
Särö IK André Rundéus 0733656017 grön/vita/gröna
Träslövsläge IF Vit Magnus Heimroth 0767720773 Blå/Blå/Blå
Tölö IF Grön Robert Olofsson 0720836024 Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-11 11:00 Tölö IF Grön - Kållered SK Hamravallen C2
2019-08-11 14:00 Träslövsläge IF Vit - Kungsbacka IF Vit Ankarvallen B
2019-08-11 15:00 Särö IK - Lerkils IF Röd Särö IP A
2019-08-11 15:00 Kullavik IF 1 - Kungsbacka IF Röd Kullavik IP
2019-08-11 18:00 Lerkils IF Blå - Annebergs IF 2 Ängås IP B
2019-08-16 18:00 Kungsbacka IF Vit - Lerkils IF Blå Kungsbacka sportcenter 1
2019-08-18 13:00 Annebergs IF 2 - Särö IK Dalavallen
2019-08-18 15:00 Kungsbacka IF Röd - Tölö IF Grön Kungsbacka sportcenter 1
2019-08-18 16:45 Lerkils IF Röd - Kullavik IF 1 Ängås IP B
2019-08-21 18:30 Kållered SK - Träslövsläge IF Vit Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2019-08-24 11:00 Särö IK - Kungsbacka IF Vit Särö IP A
2019-08-24 14:00 Träslövsläge IF Vit - Tölö IF Grön Ankarvallen B
2019-08-25 15:00 Kullavik IF 1 - Annebergs IF 2 Kullavik IP
2019-08-25 16:30 Kungsbacka IF Röd - Lerkils IF Röd Kungsbacka sportcenter 1
2019-08-25 18:00 Lerkils IF Blå - Kållered SK Ängås IP B
2019-08-30 18:00 Kungsbacka IF Vit - Kullavik IF 1 Kungsbacka sportcenter 10
September
2019-09-01 09:00 Annebergs IF 2 - Lerkils IF Röd Dalavallen
2019-09-01 11:00 Träslövsläge IF Vit - Kungsbacka IF Röd Ankarvallen B
2019-09-01 11:30 Tölö IF Grön - Lerkils IF Blå Hamravallen C2
2019-09-06 18:00 Kungsbacka IF Röd - Annebergs IF 2 Kungsbacka sportcenter 1
2019-09-08 15:00 Kullavik IF 1 - Kållered SK Kullavik IP
2019-09-08 16:00 Särö IK - Tölö IF Grön Särö IP A
2019-09-08 16:45 Lerkils IF Blå - Träslövsläge IF Vit Ängås IP B
2019-09-10 18:30 Lerkils IF Röd - Kungsbacka IF Vit Ängås IP B
2019-09-13 18:00 Kungsbacka IF Vit - Annebergs IF 2 Kungsbacka sportcenter 10
2019-09-15 11:00 Träslövsläge IF Vit - Särö IK Ankarvallen B
2019-09-15 11:00 Tölö IF Grön - Kullavik IF 1 Hamravallen C2
2019-09-15 11:00 Kållered SK - Lerkils IF Röd Kållered Sportcenter 12
2019-09-18 18:00 Lerkils IF Blå - Kungsbacka IF Röd
2019-09-19 18:00 Lerkils IF Röd - Tölö IF Grön Ängås IP B
2019-09-19 18:45 Kållered SK - Särö IK Kållered Sportcenter 12
2019-09-22 00:00 Kungsbacka IF Röd - Kungsbacka IF Vit
2019-09-22 13:00 Annebergs IF 2 - Kållered SK Dalavallen
2019-09-22 15:00 Kullavik IF 1 - Träslövsläge IF Vit Kullavik IP
2019-09-22 15:00 Särö IK - Lerkils IF Blå Särö IP A
2019-09-29 10:30 Kållered SK - Kungsbacka IF Vit Kållered Sportcenter 12
2019-09-29 11:30 Tölö IF Grön - Annebergs IF 2 Tingbergsvallen B
2019-09-29 14:00 Träslövsläge IF Vit - Lerkils IF Röd Ankarvallen B
2019-09-29 15:00 Särö IK - Kungsbacka IF Röd Särö IP A
2019-09-29 17:15 Lerkils IF Blå - Kullavik IF 1 Ängås IP B