Spelprogram - Div. 13 pojkar (11 år) Gr E Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio Svart Johan Libera Gul/Svarta/Gula
Getinge IF Mikael Tellqvist 0735002878 grön/vita/grön
Hasslöv/Skottorp Andrew Marshall 0706885904 Svart/Svart/Svart
LGM Anders Wisén 0709784019 blå/blå/blå
Simlångsdalens IF Mikael Josefsson 0708984848 Blå/ Svart /Blå
Slöinge GOIF vit Mårten Reisne 0705933480 vit/vita/vita
Snöstorp Nyhem FF Röd Magnus Svensson 035108290 0735158290 röd/gröna/gröna
Varbergs BoIS FC Grön Kristoffer Lind grönsvartrandig/svart/svarta
Vinbergs IF Yasmine Högberg 0735758399 grön/vita/gröna
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-07 17:30 Slöinge GOIF vit - BK Astrio Svart Slöinge IP B
2019-08-08 18:00 Vinbergs IF - Snöstorp Nyhem FF Röd Vinåvallen D
2019-08-11 12:30 Varbergs BoIS FC Grön - Simlångsdalens IF Påskbergsvallen B
2019-08-13 18:00 LGM - Hasslöv/Skottorp Glommens IP 1
2019-08-15 18:00 Simlångsdalens IF - Getinge IF Simlångsdalens IP
2019-08-17 12:45 Snöstorp Nyhem FF Röd - LGM Skedalaheds IP 2
2019-08-18 10:00 BK Astrio Svart - Vinbergs IF Söndrums IP E
2019-08-19 18:30 Hasslöv/Skottorp - Varbergs BoIS FC Grön Gröningen A
2019-08-20 18:00 LGM - BK Astrio Svart Glommens IP 1
2019-08-22 18:00 Vinbergs IF - Slöinge GOIF vit Vinåvallen D
2019-08-25 13:00 Getinge IF - Hasslöv/Skottorp Getinge IP 1
2019-08-25 13:30 Varbergs BoIS FC Grön - Snöstorp Nyhem FF Röd Påskbergsvallen B
2019-08-26 17:30 Slöinge GOIF vit - LGM Slöinge IP B
2019-08-31 10:00 BK Astrio Svart - Varbergs BoIS FC Grön Söndrums IP E
September
2019-09-01 11:00 Hasslöv/Skottorp - Simlångsdalens IF Gröningen A
2019-09-01 15:00 Snöstorp Nyhem FF Röd - Getinge IF Skedalaheds IP 2
2019-09-03 18:00 LGM - Vinbergs IF Glommens IP 1
2019-09-05 18:00 Simlångsdalens IF - Snöstorp Nyhem FF Röd Simlångsdalens IP
2019-09-08 12:00 Varbergs BoIS FC Grön - Slöinge GOIF vit Påskbergsvallen B
2019-09-08 15:00 Getinge IF - BK Astrio Svart Getinge IP 1
2019-09-09 17:30 Slöinge GOIF vit - Getinge IF Slöinge IP B
2019-09-12 18:15 Vinbergs IF - Varbergs BoIS FC Grön Vinåvallen D
2019-09-12 18:15 BK Astrio Svart - Simlångsdalens IF Söndrums IP E
2019-09-15 15:00 Snöstorp Nyhem FF Röd - Hasslöv/Skottorp Skedalaheds IP 2
2019-09-19 18:00 Vinbergs IF - Simlångsdalens IF Vinåvallen D
2019-09-21 11:00 Simlångsdalens IF - Slöinge GOIF vit Simlångsdalens IP
2019-09-22 11:00 Hasslöv/Skottorp - BK Astrio Svart Gröningen A
2019-09-22 11:00 Varbergs BoIS FC Grön - LGM Påskbergsvallen B
2019-09-22 15:00 Getinge IF - Vinbergs IF Getinge IP 1
2019-09-28 10:00 BK Astrio Svart - Snöstorp Nyhem FF Röd Söndrums IP E
2019-09-28 10:30 Slöinge GOIF vit - Hasslöv/Skottorp Slöinge IP B
2019-09-28 14:00 LGM - Getinge IF Glommens IP 1