Spelprogram - Div. 12 Pojkar (11 år) Gr A Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Falkenbergs FF svart Andreas Klingborg 0761410793 gul, vita, vita
Halmstads BK 2 Daniel Eriksson 0735363635 blå, svart, blå
IS Halmia Dejan Arandjelovic 0706231215 vit/röda/vita
Lilla Träslövs FF Vit Lars Bergqvist 0702763036 vit/blåa/blåa
Onsala BK blå Stefan Linders 0734379017 vit, blå, blå
SRG Himledalen Fredrik Johansson 0709479878 Svart/Svarta/Svarta
Särö IK Sven Tolestam 0704222594 grön/vita/gröna
Tofta GOIF Jan Johansson 0703120835 Blå, Vita, Blå
Åsa IF 2 Peter Andersson 0735256916 svarta/svarta/svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-11 10:00 IS Halmia - Onsala BK blå Halmstad Arena P5
2019-08-11 14:00 SRG Himledalen - Åsa IF 2 Gunnevi IP
2019-08-11 16:00 Tofta GOIF - Lilla Träslövs FF Vit Lindvallen A
2019-08-14 18:30 Särö IK - Falkenbergs FF svart Särö IP A
2019-08-17 12:00 Lilla Träslövs FF Vit - IS Halmia Östervi C
2019-08-17 12:00 Onsala BK blå - Särö IK Rydets IP Konstgräs
2019-08-18 11:00 Falkenbergs FF svart - SRG Himledalen Kristineslätt IP 3
2019-08-18 13:00 Åsa IF 2 - Halmstads BK 2 Åsa C Södra
2019-08-20 18:00 SRG Himledalen - Onsala BK blå Gunnevi IP
2019-08-25 10:00 Halmstads BK 2 - Falkenbergs FF svart Halmstad Arena P5
2019-08-25 10:00 IS Halmia - Tofta GOIF Halmstad Arena P5
2019-08-25 15:00 Särö IK - Lilla Träslövs FF Vit Särö IP A
2019-08-31 12:00 Lilla Träslövs FF Vit - SRG Himledalen Östervi C
2019-08-31 14:00 Onsala BK blå - Halmstads BK 2 Rydets IP Konstgräs
September
2019-09-01 11:00 Falkenbergs FF svart - Åsa IF 2 Kristineslätt IP 3
2019-09-01 16:00 Tofta GOIF - Särö IK Lindvallen A
2019-09-07 13:00 Åsa IF 2 - Onsala BK blå Åsa C Södra
2019-09-07 16:00 Särö IK - IS Halmia Särö IP A
2019-09-08 12:00 Halmstads BK 2 - Lilla Träslövs FF Vit Halmstad Arena P5
2019-09-10 17:15 Lilla Träslövs FF Vit - Åsa IF 2 Östervi C
2019-09-10 18:00 SRG Himledalen - Tofta GOIF Gunnevi IP
2019-09-14 13:30 Onsala BK blå - Falkenbergs FF svart Rydets IP Konstgräs
2019-09-16 18:15 Tofta GOIF - Halmstads BK 2 Lindvallen A
2019-09-17 18:00 SRG Himledalen - Särö IK Gunnevi IP
2019-09-21 13:00 Åsa IF 2 - Tofta GOIF Åsa C Södra
2019-09-22 10:00 Falkenbergs FF svart - Lilla Träslövs FF Vit Kristineslätt IP 6
2019-09-22 10:00 Halmstads BK 2 - IS Halmia Halmstad Arena P5
2019-09-22 12:30 IS Halmia - SRG Himledalen Halmstad Arena P5
2019-09-28 10:00 Tofta GOIF - Falkenbergs FF svart Lindvallen A
2019-09-28 11:30 Särö IK - Halmstads BK 2 Särö IP A
2019-09-29 10:00 IS Halmia - Åsa IF 2 Halmstad Arena P5
2019-09-29 10:00 Lilla Träslövs FF Vit - Onsala BK blå Östervi C