Spelprogram - Div. 11 Pojkar (12 år) Gr C Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Apel99 Per Yngve Tobias Bengtsson 0702141474 Rött/svart/rött
Falkenbergs FF Vit Daniel Alexandersson 0703616270 gul, vita, vita
Frillesås FF 2 Andreas Sandklef 0709389891 grön, vita, Gröna
Halmstads BK Daniel Eriksson 0735363635 blå, svart, blå
IF Leikin Orange Lars-Åke Väldesjö 0709172971 orange/svarta/orange
IFK Fjärås 2 Josefine Bisenius 0706221582 Röd/Vit/Röd
Laholms FK vit Fredrik Nilsson 0706649059 Vit/svart/Vit
Torup/Rydö FF Lina Svensson 0730426486 röda/svarta/svarta
Vessigebro/Ginsten Anna-Lena Johansson 0709630659 Herr: Blå/svart. Dam: Blå, Herr: Svart. Dam: Blå, Herr: Orange. Dam: Blå
Värö U Stellan Molin 0703368271 svart/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-05 18:30 Falkenbergs FF Vit - IF Leikin Orange Kristineslätt IP 4
2019-08-11 11:00 Halmstads BK - Apel99 Halmstad Arena P5
2019-08-11 11:30 Torup/Rydö FF - IFK Fjärås 2 Torulund A
2019-08-11 16:30 Värö U - Frillesås FF 2 Värö IP A
2019-08-12 18:00 Vessigebro/Ginsten - Torup/Rydö FF Ginstavallen 3
2019-08-17 10:50 IFK Fjärås 2 - Falkenbergs FF Vit Ögärdets IP C
2019-08-18 11:00 Apel99 - Laholms FK vit Hedevi 2
2019-08-18 14:00 Frillesås FF 2 - Halmstads BK Frillesås IP D
2019-08-20 18:00 IF Leikin Orange - Värö U Halmstad Arena P5
2019-08-21 18:30 Torup/Rydö FF - Apel99 Vallen B1
2019-08-22 18:00 IF Leikin Orange - IFK Fjärås 2 Halmstad Arena P5
2019-08-24 11:00 Laholms FK vit - Frillesås FF 2 Glänninge Park B
2019-08-25 11:00 Falkenbergs FF Vit - Vessigebro/Ginsten Kristineslätt IP 4
2019-08-25 12:00 Halmstads BK - Värö U Halmstad Arena P5
2019-08-28 18:00 Apel99 - Falkenbergs FF Vit Ätrans IP A
2019-08-31 10:30 Vessigebro/Ginsten - IFK Fjärås 2 Ginstavallen 3
September
2019-09-01 11:00 Halmstads BK - IF Leikin Orange Halmstad Arena P5
2019-09-01 17:00 Frillesås FF 2 - Torup/Rydö FF Frillesås IP D
2019-09-01 17:30 Värö U - Laholms FK vit Värö IP A
2019-09-07 10:50 IFK Fjärås 2 - Apel99 Ögärdets IP C
2019-09-07 11:00 Laholms FK vit - Halmstads BK Glänninge Park B
2019-09-07 14:00 IF Leikin Orange - Vessigebro/Ginsten Halmstad Arena P5
2019-09-08 11:00 Torup/Rydö FF - Värö U Torulund A
2019-09-08 13:00 Falkenbergs FF Vit - Frillesås FF 2 Kristineslätt IP 4
2019-09-10 18:00 Halmstads BK - Torup/Rydö FF Halmstad Arena P5
2019-09-11 18:00 Apel99 - Vessigebro/Ginsten Fagervi
2019-09-14 11:00 Laholms FK vit - IF Leikin Orange Glänninge Park B
2019-09-15 14:00 Frillesås FF 2 - IFK Fjärås 2 Frillesås IP D
2019-09-15 16:00 Värö U - Falkenbergs FF Vit Västkustvallen
2019-09-19 18:00 Vessigebro/Ginsten - Frillesås FF 2 Ginstavallen 3
2019-09-21 09:30 IFK Fjärås 2 - Värö U Ögärdets IP C
2019-09-21 11:00 Falkenbergs FF Vit - Halmstads BK Kristineslätt IP 4
2019-09-22 10:00 Torup/Rydö FF - Laholms FK vit Torulund A
2019-09-22 14:00 IF Leikin Orange - Apel99 Halmstad Arena P5
2019-09-24 18:00 Halmstads BK - IFK Fjärås 2 Halmstad Arena P5
2019-09-27 18:00 Torup/Rydö FF - IF Leikin Orange Torulund A
2019-09-28 11:00 Laholms FK vit - Falkenbergs FF Vit Glänninge Park B
2019-09-29 Laholms FK vit - Vessigebro/Ginsten Glänninge Park B
2019-09-29 14:00 Frillesås FF 2 - Apel99 Frillesås IP D
2019-09-29 16:00 Värö U - Vessigebro/Ginsten Västkustvallen