Spelprogram - Div. 11 Pojkar (12 år) Gr D Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alets IK Oscar Isaksson 0705276686 Röda/Blåa/Blåa
BK Astrio Joakim Wiberg 0709172936 Gul/Svarta/Gula
HGH FC Röd Jonas Valström 0733414388 Rödblårandig/svarta/svarta
IF Centern Blå Jonas Skantz 0703811881 blåvit-randig/Blå/Blåa
IS Halmia Dejan Arandjelovic 0706231215 vit/röda/vita
Lidhults GOIF Lina Jacobsen Nilsson 0768219866 Röd/Röd/Röd
Stafsinge IF Stefan Bengtsson 0734451903 rödsvart/svart/svart
Trönninge BK Henrik Bertilsson 0706197507 Grön, Grön, Svart
Trönninge IF Patrik Mattias Thorén Rafstedt 0706616125 vit/röda/vita
Tvååker/Galtabäck Jacob Dranvik 0739138068 Röd, Svart, Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-08 19:00 Alets IK - Trönninge BK Alevallen
2019-08-10 11:00 Stafsinge IF - BK Astrio Stafsinge IP 4
2019-08-11 16:00 Lidhults GOIF - HGH FC Röd Lomövallen
2019-08-13 18:00 HGH FC Röd - Tvååker/Galtabäck Tranevall
2019-08-14 18:00 BK Astrio - Alets IK Söndrums IP E
2019-08-14 18:30 IS Halmia - IF Centern Blå Halmstad Arena P5
2019-08-15 19:00 Tvååker/Galtabäck - Trönninge IF Övrevi B
2019-08-17 14:00 Trönninge IF - Stafsinge IF Tuvasvallen 7:match
2019-08-18 11:00 IF Centern Blå - Lidhults GOIF Kärlekens IP 3
2019-08-18 16:30 Trönninge BK - IS Halmia Håstens IP A
2019-08-21 18:00 Lidhults GOIF - IS Halmia Lomövallen
2019-08-22 18:30 Stafsinge IF - HGH FC Röd Stafsinge IP 4
2019-08-22 18:30 Tvååker/Galtabäck - IF Centern Blå Övrevi B
2019-08-25 18:00 Trönninge BK - BK Astrio Håstens IP A
2019-08-27 18:00 HGH FC Röd - Alets IK Gullevi IP
2019-08-28 18:30 IS Halmia - Tvååker/Galtabäck Halmstad Arena P5
2019-08-29 18:00 IF Centern Blå - Stafsinge IF Kärlekens IP 3
2019-08-31 10:00 Alets IK - Trönninge IF Alevallen
September
2019-09-01 14:00 Trönninge IF - BK Astrio Tuvasvallen 7:match
2019-09-02 18:30 Lidhults GOIF - Trönninge BK Lomövallen
2019-09-04 18:00 Alets IK - IF Centern Blå Alevallen
2019-09-05 18:30 Stafsinge IF - IS Halmia Stafsinge IP 4
2019-09-05 18:30 Tvååker/Galtabäck - Lidhults GOIF Övrevi B
2019-09-07 10:00 BK Astrio - HGH FC Röd Söndrums IP E
2019-09-08 18:00 Trönninge BK - Trönninge IF Håstens IP A
2019-09-10 18:00 HGH FC Röd - Trönninge IF Tranevall
2019-09-11 18:00 IS Halmia - Alets IK Halmstad Arena P5
2019-09-11 18:30 Tvååker/Galtabäck - Trönninge BK Övrevi B
2019-09-14 11:00 IF Centern Blå - BK Astrio Kärlekens IP 3
2019-09-15 16:00 Lidhults GOIF - Stafsinge IF Lomövallen
2019-09-21 11:00 Stafsinge IF - Tvååker/Galtabäck Stafsinge IP 4
2019-09-21 12:30 BK Astrio - IS Halmia Söndrums IP E
2019-09-21 14:00 Trönninge IF - IF Centern Blå Tuvasvallen 7:match
2019-09-22 16:00 Alets IK - Lidhults GOIF Alevallen
2019-09-22 18:00 Trönninge BK - HGH FC Röd Håstens IP A