Spelprogram - Div. 10 Pojkar (12 år) Gr C Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Apel99 Dan Nordström 0706026824 Rött/svart/svart
BK Astrio Joakim Wiberg 0709172936 Gul/Svarta/Gula
Falkenbergs FF gul Daniel Alexandersson 0703616270 gul, vita, vita
Getinge IF Hans-Olof Jansson 0708278287 grön/vita/grön
IF Leikin Orange Lars-Åke Väldesjö 0709172971 orange/svarta/orange
Lilla Träslövs FF Vit Mikael Svensson vit/blåa/blåa
Trönninge IF Patrik Mattias Thorén Rafstedt 0706616125 vit/röda/vita
Varbergs BoIS FC Grön Greger Bergendal 0727079966 grönsvartrandig/svart/svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-07 19:00 Apel99 - Varbergs BoIS FC Grön Fagervi
2019-08-10 11:00 Getinge IF - BK Astrio Getinge IP 1
2019-08-11 10:00 Trönninge IF - IF Leikin Orange Tuvasvallen 7:match
2019-08-15 18:00 IF Leikin Orange - Lilla Träslövs FF Vit Halmstad Arena P5
2019-08-18 12:00 Falkenbergs FF gul - Apel99 Kristineslätt IP 4
2019-08-18 14:00 BK Astrio - Trönninge IF Söndrums IP E
2019-08-18 17:00 Varbergs BoIS FC Grön - Getinge IF Påskbergsvallen C
2019-08-22 18:30 Lilla Träslövs FF Vit - Falkenbergs FF gul Östervi C
2019-08-24 10:00 Varbergs BoIS FC Grön - BK Astrio Påskbergsvallen C
2019-08-24 11:00 Falkenbergs FF gul - IF Leikin Orange Kristineslätt IP 4
2019-08-25 14:00 Apel99 - Trönninge IF Hedevi 1
2019-08-25 16:00 Getinge IF - Lilla Träslövs FF Vit Getinge IP 1
2019-08-29 18:00 IF Leikin Orange - Getinge IF Halmstad Arena P5
2019-08-31 14:00 BK Astrio - Falkenbergs FF gul Söndrums IP E
September
2019-09-01 12:00 Trönninge IF - Varbergs BoIS FC Grön Tuvasvallen 7:match
2019-09-01 16:00 Lilla Träslövs FF Vit - Apel99 Östervi C
2019-09-05 18:00 IF Leikin Orange - BK Astrio Halmstad Arena P17
2019-09-07 10:00 Varbergs BoIS FC Grön - Lilla Träslövs FF Vit Påskbergsvallen C
2019-09-07 11:00 Getinge IF - Apel99 Getinge IP 1
2019-09-08 15:00 Falkenbergs FF gul - Trönninge IF Kristineslätt IP 4
2019-09-15 10:00 Lilla Träslövs FF Vit - BK Astrio Håstens IP B
2019-09-15 11:00 Getinge IF - Trönninge IF Getinge IP 1
2019-09-15 12:00 Apel99 - IF Leikin Orange Ätrans IP A
2019-09-19 19:00 Varbergs BoIS FC Grön - Falkenbergs FF gul Påskbergsvallen konstgräs
2019-09-22 10:00 IF Leikin Orange - Varbergs BoIS FC Grön Halmstad Arena P6
2019-09-22 10:00 BK Astrio - Apel99 Söndrums IP E
2019-09-22 11:00 Falkenbergs FF gul - Getinge IF Kristineslätt IP 4
2019-09-22 15:00 Trönninge IF - Lilla Träslövs FF Vit Tuvasvallen 7:match