Spelprogram - Div. 11 Flickor (12 år) Gr B Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alets IK Anders Brogren 0708214410 Röda/Blåa/Blåa
Getinge IF Balazs Biro 0733574379 grön/vita/grön
IF Böljan Jennie Gustafsson 0707237167 blå/vita/blå
Laholms FK Carolin Gunnarsson 0705797598 Vit/svart/Vit
Oskarströms IS Anette Andersson 0703572922 vit, vita, vit
Snöstorp Nyhem FF Tobias Wellerfors 0765353514 röd/gröna/gröna
Träslövsläge IF 2 Eva Karlsson 0709686548 Blå, Blå, Blå
Veddige BK Joakim Elvesson 0733730316 Herr grön/Herr vita/Herr svarta
Värö United Lena Svensson 0702500647 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Värö United - Getinge IF Norvalla IP
Augusti
2019-08-09 18:00 Oskarströms IS - Värö United Esperedsvallen
2019-08-10 14:00 Veddige BK - Träslövsläge IF 2 Veddige IP B
2019-08-11 16:00 Getinge IF - Alets IK Getinge IP 1
2019-08-17 11:00 Alets IK - Veddige BK Alevallen
2019-08-18 10:30 IF Böljan - Oskarströms IS Falkenbergs IP E
2019-08-18 16:00 Träslövsläge IF 2 - Snöstorp Nyhem FF Ankarvallen A
2019-08-21 18:00 Oskarströms IS - Laholms FK Esperedsvallen
2019-08-23 19:00 Snöstorp Nyhem FF - Alets IK Skedalaheds IP 2
2019-08-24 11:00 Getinge IF - IF Böljan Getinge IP 1
2019-08-24 14:00 Veddige BK - Värö United Veddige IP B
2019-08-28 18:00 Alets IK - Träslövsläge IF 2 Alevallen
2019-08-31 11:00 Laholms FK - IF Böljan Glänninge Park B
September
2019-09-01 10:30 IF Böljan - Veddige BK Falkenbergs IP E
2019-09-01 11:00 Laholms FK - Getinge IF Glänninge Park B
2019-09-01 16:00 Värö United - Snöstorp Nyhem FF Västkustvallen
2019-09-06 19:00 Snöstorp Nyhem FF - IF Böljan Skedalaheds IP 2
2019-09-07 14:00 Veddige BK - Laholms FK Veddige IP B
2019-09-08 11:00 Getinge IF - Oskarströms IS Getinge IP 1
2019-09-08 16:00 Träslövsläge IF 2 - Värö United Ankarvallen A
2019-09-14 10:30 Oskarströms IS - Veddige BK Esperedsvallen
2019-09-14 12:00 IF Böljan - Träslövsläge IF 2 Falkenbergs IP F
2019-09-15 11:00 Laholms FK - Snöstorp Nyhem FF Glänninge Park B
2019-09-15 16:00 Värö United - Alets IK Värö IP B
2019-09-20 19:00 Snöstorp Nyhem FF - Oskarströms IS Skedalaheds IP 2
2019-09-21 11:00 Alets IK - IF Böljan Alevallen
2019-09-21 14:00 Veddige BK - Getinge IF Veddige IP B
2019-09-22 16:00 Träslövsläge IF 2 - Laholms FK Ankarvallen A
2019-09-25 18:00 Oskarströms IS - Träslövsläge IF 2 Esperedsvallen
2019-09-29 11:00 Getinge IF - Snöstorp Nyhem FF Getinge IP 1
2019-09-29 11:00 Laholms FK - Alets IK Glänninge Park B
Oktober
2019-10-13 10:30 IF Böljan - Värö United Falkenbergs IP E