Valhalla 1 Konstgräs (plan 1)

Anläggning
Valhalla IP
Adress
Göteborg
Zon
Centrum
Kommun
Göteborg
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Ja (848 lux)
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Valhalla 1 Konstgräs

Göteborg
57.70093, 11.99051
 
Delplaner
Plannr Plantyp Underlag Belysning
11 7 mot 7 Konstgräs Ja (848 lux)
12 7 mot 7 Konstgräs Ja (848 lux)
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Maj
2019-05-24 19:00 Div 2 Västra Götaland, herrar Qviding FIF - Ullareds IK Valhalla 1 Konstgräs
2019-05-25 15:00 Div 1 Norra Götaland, damer Göteborgs DFF - Lödöse Nygård IK Valhalla 1 Konstgräs
2019-05-26 16:00 P16 Nationell Grupp 2 Qviding FIF - Helsingborgs IF Valhalla 1 Konstgräs
2019-05-28 20:15 Division 3A Damer Göteborgs SIF - Solängens BK/Guldhedens IK (B) Valhalla 1 Konstgräs
2019-05-30 15:00 Cup Kommunal, Finalspel Göteborg - Östergötland Valhalla 1 Konstgräs
Juni
2019-06-01 15:00 Div 1 Norra Götaland, damer Qviding FIF - Göteborgs DFF Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-02 12:30 Div 2 Västra Götaland, herrar Qviding FIF - Stafsinge IF Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-02 14:30 Division 4 Damer Mossens BK/IF Mölndal Fotboll - Lindome GIF Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-09 15:00 Div 1 Norra Götaland, damer Göteborgs DFF - Skoftebyns IF Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-14 19:30 Div 1 Norra Götaland, damer Qviding FIF - Skövde KIK Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-15 12:30 Div 2 Västra Götaland, herrar Qviding FIF - IS Halmia Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-16 14:15 Juniorer Pojkar Div 2B Mossens BK - Qviding FIF Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-16 16:00 P16 Nationell Grupp 2 Qviding FIF - Landskrona BoIS Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-19 20:30 Division 6C Herrar Landala IF - Solängens BK Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-23 12:30 Div 2 Västra Götaland, herrar Qviding FIF - BK Olympic Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-23 15:00 Div 1 Norra Götaland, damer Göteborgs DFF - Rävåsens IK Karlskoga Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-25 20:15 Division 4A Herrar Guldhedens IK - Kode IF Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-26 19:00 Div 2 Västra Götaland, herrar Qviding FIF - KSF Prespa Birlik Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-29 15:00 Div 1 Norra Götaland, damer Qviding FIF - IK Rössö Uddevalla Valhalla 1 Konstgräs
Juli
2019-07-27 13:45 OBOS Damallsvenskan Kopparbergs/Göteborg FC - KIF Örebro DFF Valhalla 1 Konstgräs
2019-07-31 19:00 OBOS Damallsvenskan Kopparbergs/Göteborg FC - Piteå IF DFF Valhalla 1 Konstgräs
Augusti
2019-08-02 19:30 Div 1 Norra Götaland, damer Qviding FIF - Skoftebyns IF Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-03 13:30 Div 2 Västra Götaland, herrar Qviding FIF - IFK Malmö FK Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-10 15:00 OBOS Damallsvenskan Kopparbergs/Göteborg FC - Kungsbacka DFF Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-11 15:00 Div 1 Norra Götaland, damer Göteborgs DFF - Alingsås FC United Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-14 19:00 P16 Nationell Grupp 2 Qviding FIF - Kinna IF Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-17 12:30 Div 2 Västra Götaland, herrar Qviding FIF - Onsala BK Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-17 16:30 Div 1 Norra Götaland, damer Qviding FIF - Rävåsens IK Karlskoga Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-18 15:00 OBOS Damallsvenskan Kopparbergs/Göteborg FC - Kristianstads DFF Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-24 15:00 Div 1 Norra Götaland, damer Göteborgs DFF - IK Gauthiod Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-25 15:00 OBOS Damallsvenskan Kopparbergs/Göteborg FC - Linköpings FC Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-25 18:45 Division 4 Damer Mossens BK/IF Mölndal Fotboll - Angered BK Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-26 18:00 Svenska Spel F19 Södra Kopparbergs/Göteborg FC - Kristianstads DFF Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-31 12:30 Div 2 Västra Götaland, herrar Qviding FIF - FC Rosengård 1917 Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-31 16:30 Div 1 Norra Götaland, damer Qviding FIF - Hertzöga BK Valhalla 1 Konstgräs
September
2019-09-07 15:00 Div 1 Norra Götaland, damer Göteborgs DFF - Qviding FIF Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-08 12:15 Division 4 Damer Mossens BK/IF Mölndal Fotboll - Örgryte DFK Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-08 15:00 Svenska Spel F19 Södra Kopparbergs/Göteborg FC - IFK Kalmar Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-14 15:00 Div 1 Norra Götaland, damer Qviding FIF - Alingsås FC United Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-15 15:00 OBOS Damallsvenskan Kopparbergs/Göteborg FC - FC Rosengård Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-21 12:30 Div 2 Västra Götaland, herrar Qviding FIF - Hittarps IK Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-21 15:00 Div 1 Norra Götaland, damer Göteborgs DFF - IK Friscopojkarna Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-22 17:00 Svenska Spel F19 Södra Kopparbergs/Göteborg FC - Lidköpings FK Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-28 14:00 Div 1 Norra Götaland, damer Qviding FIF - IK Gauthiod Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-29 15:00 OBOS Damallsvenskan Kopparbergs/Göteborg FC - Vittsjö GIK Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-29 18:45 Division 4 Damer Mossens BK/IF Mölndal Fotboll - Älvängens IK Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-30 19:00 Svenska Spel F19 Södra Kopparbergs/Göteborg FC - Växjö DFF Valhalla 1 Konstgräs
Oktober
2019-10-06 Svenska Spel F19 Södra Kopparbergs/Göteborg FC - Ospecificerat lag (3) Valhalla 1 Konstgräs
2019-10-12 14:00 Div 2 Västra Götaland, herrar Qviding FIF - Eslövs BK Valhalla 1 Konstgräs
2019-10-13 15:00 Svenska Spel F19 Södra Kopparbergs/Göteborg FC - Asarums IF FK Valhalla 1 Konstgräs
2019-10-20 15:00 OBOS Damallsvenskan Kopparbergs/Göteborg FC - Växjö DFF Valhalla 1 Konstgräs
2019-10-23 19:00 DM Junior Pojkar Vinnare i match 060810030 - Vinnare i match 060810029 Valhalla 1 Konstgräs