Limhamns IP, konstgräs (plan 1)

Anläggning
Limhamns IP
Adress
Limhamngårdens allé, 20580 MALMÖ
Zon
Malmözonen
Kommun
Malmö
Telefon
040-342595 
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Ja (200 lux)
Storlek
115x68 m
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Limhamns IP, konstgräs

Limhamngårdens allé, 20580 MALMÖ
55.57596, 12.93556
 
Delplaner
Plannr Plantyp Underlag Belysning
11 7 mot 7 Konstgräs Ja (200 lux)
12 7 mot 7 Konstgräs Ja (200 lux)
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Juli
2019-07-20 13:45 OBOS Damallsvenskan IF Limhamn Bunkeflo - Djurgårdens IF FF Limhamns IP, konstgräs
2019-07-31 19:00 OBOS Damallsvenskan IF Limhamn Bunkeflo - Linköpings FC Limhamns IP, konstgräs
Augusti
2019-08-04 15:00 OBOS Damallsvenskan IF Limhamn Bunkeflo - Vittsjö GIK Limhamns IP, konstgräs
2019-08-11 14:00 Svenska Spel F19 Södra IF Limhamn Bunkeflo - Lidköpings FK Limhamns IP, konstgräs
2019-08-14 19:00 HA Div.4 Sydvästra Limhamns FF - Rosengård FF Limhamns IP, konstgräs
2019-08-17 12:00 P13 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lunds BK röd Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 Svenska Spel F19 Södra IF Limhamn Bunkeflo - Ospecificerat lag (3) Limhamns IP grusplan
2019-08-18 10:00 P10 Sydvästra B3, höst Limhamns FF vit - FC Möjligheten blå Limhamns IP, konstgräs
2019-08-18 10:00 P9 Sydvästra C5, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - Svedala IF svart Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-08-18 10:00 P10 Sydvästra B4, höst Limhamns FF grön - Tygelsjö IK Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 12:00 P10 Sydvästra B4, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Skanör Falsterbo IF röd Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 12:00 P13 Sydvästra B3, höst IF Limhamn Bunkeflo 3 - IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 15:00 HJ Div.3 Södra, höst IF Limhamn Bunkeflo 2 - Sjöbo IF Limhamns IP, konstgräs
2019-08-20 19:00 OBOS Damallsvenskan IF Limhamn Bunkeflo - Kungsbacka DFF Limhamns IP, konstgräs
2019-08-24 14:00 HA Div.4 Sydvästra Limhamns FF - Staffanstorp United FC Limhamns IP, konstgräs
2019-08-25 10:00 P10 Sydvästra B1, höst Limhamns FF blå - IFK Simrishamn blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 10:00 P9 Sydvästra B4, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Oxie SK svart Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-08-25 11:30 P12 Sydvästra C2, höst IF Limhamn Bunkeflo L3 - Ariana FC Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 12:00 P11 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Kvarnby IK röd Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 13:00 P12 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - FC Möjligheten vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 14:00 P11 Sydvästra B3, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - Kvarnby IK gul Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 15:00 P10 Sydvästra B3, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Flagg Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 16:00 P13 Sydvästra A2, höst IF Limhamn Bunkeflo 1 - Svedala IF blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 10:00 P13 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo 2 - Kulladals FF svart Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 10:00 P10 Sydvästra B4, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Skegrie BK vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-31 12:00 P12 Sydvästra A1, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Lunds BK gul Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
September
2019-09-01 10:00 P10 Sydvästra B4, höst Limhamns FF grön - Skanör Falsterbo IF röd Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-01 10:00 P9 Sydvästra C5, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - Hyllie IK grön Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-09-01 10:00 P10 Sydvästra B1, höst Limhamns FF blå - Staffanstorp United FC svart Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 10:00 P10 Sydvästra B3, höst Limhamns FF vit - Furulunds IK svart Limhamns IP, konstgräs
2019-09-01 12:00 P12 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - Bjärreds IF blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-01 12:00 P13 Sydvästra B3, höst IF Limhamn Bunkeflo 3 - Ystads IF FF vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 15:00 Svenska Spel F19 Södra IF Limhamn Bunkeflo - Kopparbergs/Göteborg FC Limhamns IP, konstgräs
2019-09-06 19:00 HA Div.4 Sydvästra Limhamns FF - Lilla Torg FF Limhamns IP, konstgräs
2019-09-07 15:00 OBOS Damallsvenskan IF Limhamn Bunkeflo - Piteå IF DFF Limhamns IP, konstgräs
2019-09-08 10:00 P13 Sydvästra A2, höst IF Limhamn Bunkeflo 1 - IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 P12 Sydvästra C2, höst IF Limhamn Bunkeflo L3 - FC Bellevue 3 Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-08 10:00 P9 Sydvästra B4, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Malmö FF 3 Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-09-08 12:00 P11 Sydvästra B3, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - Hyllie IK svart Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 12:00 P10 Sydvästra B3, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - Malmö IKF 1 Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-08 15:00 HJ Div.3 Södra, höst IF Limhamn Bunkeflo 2 - Skanör Falsterbo IF Limhamns IP, konstgräs
2019-09-14 12:30 P13 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo 2 - Heleneholms SK 2 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 12:30 P12 Sydvästra A1, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Bjärreds IF röd Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 16:00 Svenska Spel F19 Södra IF Limhamn Bunkeflo - KIF Örebro DFF Limhamns IP, konstgräs
2019-09-15 10:00 P10 Sydvästra B3, höst Limhamns FF vit - IF Limhamn Bunkeflo L2 Limhamns IP, konstgräs
2019-09-15 10:00 P10 Sydvästra B4, höst Limhamns FF grön - Skegrie BK vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 10:00 P10 Sydvästra B1, höst Limhamns FF blå - Bjärreds IF röd Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 10:00 P9 Sydvästra C5, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Höllviken grå Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-09-15 12:00 P10 Sydvästra B4, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - BK Höllviken grön Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 12:00 P11 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Husie IF grön Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 14:00 P13 Sydvästra B3, höst IF Limhamn Bunkeflo 3 - Trelleborgs FF vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 14:00 P12 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - Husie IF vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-20 19:00 HA Div.4 Sydvästra Limhamns FF - KSF Kosova Limhamns IP, konstgräs
2019-09-21 15:00 OBOS Damallsvenskan IF Limhamn Bunkeflo - Kristianstads DFF Limhamns IP, konstgräs
2019-09-22 10:00 P13 Sydvästra A2, höst IF Limhamn Bunkeflo 1 - FC Bellevue 1 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 10:00 P10 Sydvästra B3, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - Lilla Torg FF gul Limhamns IP bollfält 7-manna
2019-09-22 10:00 P11 Sydvästra B3, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - IFK Klagshamn grön Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 12:00 P10 Sydvästra B4, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Tygelsjö IK Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 12:00 P13 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo 2 - Husie IF grön Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 15:00 HJ Div.3 Södra, höst IF Limhamn Bunkeflo 2 - Kvarnby IK 3 Limhamns IP, konstgräs
2019-09-28 15:00 OBOS Damallsvenskan IF Limhamn Bunkeflo - Växjö DFF Limhamns IP, konstgräs
2019-09-29 10:00 P10 Sydvästra B3, höst Limhamns FF vit - BK Höllviken svart Limhamns IP, konstgräs
2019-09-29 10:00 P10 Sydvästra B4, höst Limhamns FF grön - BK Höllviken grön Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 10:00 P10 Sydvästra B1, höst Limhamns FF blå - Värpinge IF vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 10:00 P9 Sydvästra B4, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Bjärreds IF lila Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-09-29 11:30 P9 Sydvästra C5, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - Bara GoIF röd Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-09-29 12:00 P11 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Värpinge IF vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 12:00 P12 Sydvästra C2, höst IF Limhamn Bunkeflo L3 - FC Möjligheten blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 14:00 P12 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - Janstorps AIF blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 14:00 P13 Sydvästra B3, höst IF Limhamn Bunkeflo 3 - BK Höllviken röd Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 16:00 P12 Sydvästra A1, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Veberöds AIF vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
Oktober
2019-10-05 10:00 P10 Sydvästra B4, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Limhamns FF grön Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 10:00 P13 Sydvästra A2, höst IF Limhamn Bunkeflo 1 - Hyllie IK grön Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 15:00 HJ Div.3 Södra, höst IF Limhamn Bunkeflo 2 - Dalby GIF Limhamns IP, konstgräs
2019-10-06 10:00 P13 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lilla Torg FF blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 P11 Sydvästra B3, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Höllviken blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 10:00 P9 Sydvästra C5, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - Staffanstorp United FC lila Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-10-06 12:00 P10 Sydvästra B3, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Olympic blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 15:00 Svenska Spel F19 Södra IF Limhamn Bunkeflo - IFK Kalmar Limhamns IP, konstgräs
2019-10-12 12:30 P12 Sydvästra A1, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - FC Trelleborg svart Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:00 P9 Sydvästra B4, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Hyllie IK svart Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-10-13 10:00 P10 Sydvästra B3, höst Limhamns FF vit - BK Flagg Limhamns IP, konstgräs
2019-10-13 10:00 P10 Sydvästra B4, höst Limhamns FF grön - Västra Ingelstad IS Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 10:00 P10 Sydvästra B1, höst Limhamns FF blå - GIF Nike blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 12:00 P12 Sydvästra C2, höst IF Limhamn Bunkeflo L3 - GIF Nike blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 12:00 P11 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo L1 - Åkarps IF 1 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 14:00 P13 Sydvästra B3, höst IF Limhamn Bunkeflo 3 - Husie IF vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 14:00 P12 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo L2 - Malmö City FC blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-19 13:00 P13 Sydvästra A2, höst IF Limhamn Bunkeflo 1 - BK Olympic vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-20 10:00 P13 Sydvästra B2, höst IF Limhamn Bunkeflo 2 - Kvarnby IK röd Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-20 15:00 HJ Div.3 Södra, höst IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lunds FF Limhamns IP, konstgräs
2019-10-26 15:30 OBOS Damallsvenskan IF Limhamn Bunkeflo - Kopparbergs/Göteborg FC Limhamns IP, konstgräs
2019-10-27 10:00 P13 Sydvästra B3, höst IF Limhamn Bunkeflo 3 - FC Bellevue 2 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1