Lundby Strand 4 (plan 4)

Anläggning
Lundby Strand Inomhus
Zon
Norr
Kommun
Göteborg
Plantyp
5 mot 5 
Underlag
Sportgolv 
Belysning
Okänd
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Lundby Strand 4

57.70823, 11.94827
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2019-11-23 09:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp A Torslanda IK P05 Svart - Bergums IF 2 Lundby Strand 3
2019-11-23 10:00 Futsal Pojkar 2004-2003 Grupp B Azalea BK P04 - Torslanda IK Röd Lundby Strand 1
2019-11-24 12:00 Futsal Pojkar 2002-2000 Grupp A Kärra KIF - Lindome GIF Svart Lundby Strand 1
2019-11-25 21:10 Futsal div. 3A Herr IF Warta - Rambergs FC Lundby Strand 3
2019-11-30 09:30 Futsal DM Dam Grupp 2 Landvetter IF 2003 - Angereds IS Lundby Strand 1
2019-11-30 09:30 Futsal DM Dam Grupp 2 Jitex Mölndal BK - IFK Göteborg Futsal Lundby Strand 2
2019-11-30 09:30 Futsal DM Herr Grupp 2 Lindome GIF - Landvetter IS Lundby Strand 3
2019-11-30 09:30 Futsal DM Herr Grupp 2 Angered SK - Hjuviks AIK Lundby Strand 4
2019-11-30 10:15 Futsal DM Herr Grupp 1 Sandarna BK - Öckerö IF Lundby Strand 1
2019-11-30 10:15 Futsal DM Herr Grupp 1 FC Frölunda - Nödinge SK Fotboll Lundby Strand 2
2019-11-30 10:15 Futsal DM Dam Grupp 1 IK Zenith - Lerums IS Lundby Strand 4
2019-11-30 10:15 Futsal DM Dam Grupp 1 IF Mölndal Fotboll/Mossens BK - IK Virgo Lundby Strand 3
2019-11-30 11:00 Futsal DM Dam Grupp 2 Angereds IS - Jitex Mölndal BK Lundby Strand 2
2019-11-30 11:00 Futsal DM Dam Grupp 2 Ytterby IS - Landvetter IF 2003 Lundby Strand 1
2019-11-30 11:00 Futsal DM Herr Grupp 2 Landvetter IS - Angered SK Lundby Strand 4
2019-11-30 11:00 Futsal DM Herr Grupp 2 Hjuviks AIK - Lindome GIF Lundby Strand 3
2019-11-30 11:45 Futsal DM Herr Grupp 1 IFK Göteborg Futsal - Sandarna BK Lundby Strand 1
2019-11-30 11:45 Futsal DM Herr Grupp 1 Öckerö IF - FC Frölunda Lundby Strand 2
2019-11-30 11:45 Futsal DM Dam Grupp 1 Torslanda IK - IK Zenith Lundby Strand 3
2019-11-30 11:45 Futsal DM Dam Grupp 1 Lerums IS - IF Mölndal Fotboll/Mossens BK Lundby Strand 4
2019-11-30 12:30 Futsal DM Dam Grupp 2 Jitex Mölndal BK - Ytterby IS Lundby Strand 1
2019-11-30 12:30 Futsal DM Dam Grupp 2 IFK Göteborg Futsal - Angereds IS Lundby Strand 2
2019-11-30 12:30 Futsal DM Herr Grupp 2 Lindome GIF - Angered SK Lundby Strand 4
2019-11-30 12:30 Futsal DM Herr Grupp 2 Landvetter IS - Hjuviks AIK Lundby Strand 3
2019-11-30 13:15 Futsal DM Herr Grupp 1 Nödinge SK Fotboll - Öckerö IF Lundby Strand 5
2019-11-30 13:15 Futsal DM Herr Grupp 1 FC Frölunda - IFK Göteborg Futsal Lundby Strand 2
2019-11-30 13:15 Futsal DM Dam Grupp 1 IF Mölndal Fotboll/Mossens BK - Torslanda IK Lundby Strand 3
2019-11-30 13:15 Futsal DM Dam Grupp 1 IK Virgo - Lerums IS Lundby Strand 4
2019-11-30 14:00 Futsal DM Dam Grupp 2 Ytterby IS - IFK Göteborg Futsal Lundby Strand 2
2019-11-30 14:00 Futsal DM Dam Grupp 2 Landvetter IF 2003 - Jitex Mölndal BK Lundby Strand 3
2019-11-30 14:45 Futsal DM Herr Grupp 1 Sandarna BK - FC Frölunda Lundby Strand 5
2019-11-30 14:45 Futsal DM Herr Grupp 1 IFK Göteborg Futsal - Nödinge SK Fotboll Lundby Strand 2
2019-11-30 14:45 Futsal DM Dam Grupp 1 Torslanda IK - IK Virgo Lundby Strand 4
2019-11-30 14:45 Futsal DM Dam Grupp 1 IK Zenith - IF Mölndal Fotboll/Mossens BK Lundby Strand 3
2019-11-30 15:30 Futsal DM Dam Grupp 2 IFK Göteborg Futsal - Landvetter IF 2003 Lundby Strand 2
2019-11-30 15:30 Futsal DM Dam Grupp 2 Angereds IS - Ytterby IS Lundby Strand 3
2019-11-30 16:15 Futsal DM Herr Grupp 1 Öckerö IF - IFK Göteborg Futsal Lundby Strand 5
2019-11-30 16:15 Futsal DM Herr Grupp 1 Nödinge SK Fotboll - Sandarna BK Lundby Strand 2
2019-11-30 16:15 Futsal DM Dam Grupp 1 IK Virgo - IK Zenith Lundby Strand 3
2019-11-30 16:15 Futsal DM Dam Grupp 1 Lerums IS - Torslanda IK Lundby Strand 4
December
2019-12-01 11:00 Futsal DM Herrar Slutspel Vinnare Grupp 2 - 2:a Grupp 1 Lundby Strand 1
2019-12-01 11:00 Futsal DM Herrar Slutspel Vinnare Grupp 1 - 2:a Grupp 2 Lundby Strand 3
2019-12-01 12:00 Futsal DM Damer Slutspel Vinnare Grupp 2 - 2:a Grupp 1 Lundby Strand 3
2019-12-01 12:00 Futsal DM Damer Slutspel Vinnare Grupp 1 - 2:a Grupp 2 Lundby Strand 1
2019-12-01 13:00 Futsal DM Herrar Slutspel Vinnare i match 060852002 - Vinnare i match 060852001 Lundby Strand 1
2019-12-01 14:00 Futsal DM Damer Slutspel Vinnare i match 060863002 - Vinnare i match 060863001 Lundby Strand 1
2019-12-01 18:30 RFL Dam Södra Götaland 2019/20 Torslanda IK Futsal - Borås AIK Lundby Strand 1
2019-12-06 20:40 Futsal div. 3A Herr Rambergs FC - Torslanda IK (B) Lundby Strand 4
2019-12-07 13:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp B IK Zenith F05 Grön - IF Väster Vit Lundby Strand 3
2019-12-07 16:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp C IF Warta F05/06 - Öjersjö IF F05 Lundby Strand 3
2019-12-07 17:00 Futsal Flickor 2004-2003 grupp A Torslanda IK - Borås AIK F04 Lundby Strand 3
2019-12-08 19:30 Futsal div. 2 Dam IK Zenith - Lekstorps IF Lundby Strand 3
2019-12-12 20:10 Futsal div. 3A Herr Torslanda IK (B) - Kareby IS Lundby Strand 3
2019-12-22 14:00 Futsal div. 2 Herr FC Frölunda Ungdom - Sandarna BK Lundby Strand 1
2019-12-22 18:30 RFL Dam Södra Götaland 2019/20 Torslanda IK Futsal - IFK Göteborg Futsal Lundby Strand 1
Januari
2020-01-12 12:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp C IK Zenith F05 Vit - Sandarna BK F05 Lundby Strand 3
2020-01-12 13:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp C IF Warta F05/06 - Jitex Mölndal BK Vit F05 Lundby Strand 3
2020-01-12 14:00 Futsal Flickor 2004-2003 grupp A Torslanda IK - IK Zenith Lundby Strand 3
2020-01-12 15:00 Svenska Futsalligan 2019/20 Torslanda IK - Örebro SK Futsalklubb Lundby Strand 1
2020-01-12 15:00 Futsal Pojkar 2002-2000 Grupp A Neutrala UF - Borås AIK Lundby Strand 3
2020-01-19 12:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp C IK Zenith F05 Vit - Kållered SK F05 Lundby Strand 3
2020-01-19 13:30 Futsal div. 2 Dam IK Zenith - IF Mölndal Fotboll/Mossens BK Lundby Strand 3
2020-01-26 16:30 RFL Dam Södra Götaland 2019/20 Torslanda IK Futsal - Hittarps IK Lundby Strand 3
Februari
2020-02-01 13:10 Futsal div. 3A Herr Torslanda IK (B) - IFK Göteborg Futsal (B) Lundby Strand 3
2020-02-02 12:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp A Torslanda IK P05 Svart - Landvetter IS P05 Lundby Strand 3
2020-02-02 13:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp C IF Warta F05/06 - Sandarna BK F05 Lundby Strand 3
2020-02-02 15:00 Futsal Flickor 2004-2003 grupp A IK Zenith - Älvängens IK 03/04 Lundby Strand 3
2020-02-03 21:10 Futsal div. 3A Herr IF Warta - Gunnared KIF Lundby Strand 3
2020-02-09 20:10 Futsal div. 3A Herr IF Warta - Partille IF FK Futsal Lundby Strand 3
2020-02-23 11:30 Futsal div. 2 Dam IK Zenith - GAIS Futsal Lundby Strand 3
2020-02-23 13:00 Futsal Flickor 2004-2003 grupp A Torslanda IK - Älvängens IK 03/04 Lundby Strand 3
2020-02-23 14:00 Futsal Flickor 2004-2003 grupp A IK Zenith - Jitex Mölndal BK Lundby Strand 3
2020-02-23 15:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp C IK Zenith F05 Vit - Jitex Mölndal BK Vit F05 Lundby Strand 3
Mars
2020-03-01 11:00 Futsal Pojkar 2004-2003 Grupp B Torslanda IK Röd - Kareby IS Lundby Strand 3
2020-03-01 12:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp A Torslanda IK P05 Svart - FC Frölunda Lundby Strand 3
2020-03-01 14:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp B IK Zenith F05 Grön - Lerums IS F06 2 Lundby Strand 3