Spelprogram - Div 1 Norrland, damer

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 15:00 Infjärdens SK - Luleå SK 2 - 1 67 LF Arena
2019-04-17 19:30 Team TG FF - Domsjö IF 5 - 1 65 Umeå Energi Arena SOL
2019-04-21 15:00 IF Team Hudik - Själevads IK 0 - 2 Glysis Sparbanken Arena
2019-04-22 13:00 Umedalens IF - Selånger FK 1 - 1 67 Umedalens IP
2019-04-22 14:00 Härnösands SK - IFK Östersund 0 - 1 65 Högslättens IP
2019-04-22 18:00 Sunnanå SK - Notvikens IK DFF 1 - 0 412 Electrolux Home Arena
2019-04-27 13:00 Själevads IK - Sunnanå SK 3 - 7 102 Skyttis IP
2019-04-27 13:00 Selånger FK - Härnösands SK 3 - 4 127 NP3 Arena
2019-04-27 14:00 Notvikens IK DFF - Umedalens IF 1 - 1 83 Tunavallen, Luleå
2019-04-27 14:00 Luleå SK - IF Team Hudik 0 - 2 113 Hertsö IP
2019-04-27 17:00 IFK Östersund - Team TG FF 3 - 1 111 Jämtkraft Arena
2019-04-28 15:00 Domsjö IF - Infjärdens SK 3 - 2 82 Skyttis IP
Maj
2019-05-04 13:30 Team TG FF - Selånger FK 3 - 1 87 Umeå Energi Arena SOL
2019-05-04 14:00 Infjärdens SK - IFK Östersund 2 - 0 77 LF Arena
2019-05-04 14:00 Umedalens IF - Själevads IK 0 - 2 37 Umedalens IP
2019-05-04 16:00 Sunnanå SK - IF Team Hudik 8 - 0 131 Electrolux Home Arena
2019-05-05 13:00 Härnösands SK - Notvikens IK DFF 0 - 1 105 Högslättens IP
2019-05-05 14:00 Domsjö IF - Luleå SK 4 - 2 97 Skyttis IP
2019-05-11 13:00 IF Team Hudik - Umedalens IF 2 - 3 114 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-11 13:00 Själevads IK - Härnösands SK 2 - 1 213 Skyttis IP
2019-05-11 14:00 Notvikens IK DFF - Team TG FF 1 - 3 75 Tunavallen, Luleå
2019-05-11 14:00 Luleå SK - Sunnanå SK 3 - 6 54 Hertsö IP
2019-05-12 13:00 Selånger FK - Infjärdens SK 2 - 4 40 NP3 Arena
2019-05-12 15:00 IFK Östersund - Domsjö IF 4 - 0 77 Jämtkraft Arena
2019-05-18 13:00 Härnösands SK - IF Team Hudik 2 - 0 128 Högslättens IP
2019-05-18 14:00 Umedalens IF - Sunnanå SK 0 - 1 60 Umedalens IP
2019-05-19 12:00 Team TG FF - Själevads IK 7 - 3 107 Umeå Energi Arena SOL
2019-05-19 13:00 Domsjö IF - Selånger FK 6 - 2 187 Skyttis IP
2019-05-19 14:00 IFK Östersund - Luleå SK 2 - 0 109 Jämtkraft Arena
2019-05-20 19:30 Infjärdens SK - Notvikens IK DFF 0 - 0 437 LF Arena
2019-05-25 14:00 Sunnanå SK - Härnösands SK 4 - 0 60 Electrolux Home Arena
2019-05-25 14:00 Själevads IK - Infjärdens SK 2 - 1 110 Skyttis IP
2019-05-25 14:00 Notvikens IK DFF - Domsjö IF 5 - 1 67 Tunavallen, Luleå
2019-05-25 14:00 Luleå SK - Umedalens IF 1 - 3 37 Hertsö IP
2019-05-26 15:00 Selånger FK - IFK Östersund 0 - 1 NP3 Arena
2019-05-26 15:30 IF Team Hudik - Team TG FF 4 - 4 41 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-29 19:00 Domsjö IF - Själevads IK 3 - 5 316 Domsjö IP
2019-05-30 12:00 Infjärdens SK - IF Team Hudik 0 - 2 73 IVAB Arena
2019-05-30 13:00 Härnösands SK - Umedalens IF 0 - 2 55 Högslättens IP
2019-05-30 13:00 Selånger FK - Luleå SK 1 - 4 49 Selånger IP
2019-05-30 14:00 Team TG FF - Sunnanå SK 1 - 3 107 Umeå Energi Arena SOL
Juni
2019-06-01 14:30 Luleå SK - Härnösands SK 1 - 3 98 Hertsö IP
2019-06-02 13:00 Notvikens IK DFF - Selånger FK 4 - 0 Tunavallen, Luleå
2019-06-02 14:00 Sunnanå SK - Infjärdens SK 5 - 1 153 Electrolux Home Arena
2019-06-02 14:00 Själevads IK - IFK Östersund 0 - 2 120 Skyttis IP
2019-06-02 15:00 IF Team Hudik - Domsjö IF 2 - 1 157 Glysis Sparbanken Arena
2019-06-04 19:30 Umedalens IF - Team TG FF 1 - 0 107 Umedalens IP
2019-06-08 14:00 Notvikens IK DFF - Luleå SK 2 - 0 209 Tunavallen, Luleå
2019-06-08 15:00 Infjärdens SK - Umedalens IF 1 - 0 67 IVAB Arena
2019-06-09 12:00 IFK Östersund - IF Team Hudik 2 - 1 115 Jämtkraft Arena
2019-06-09 15:00 Team TG FF - Härnösands SK 7 - 2 87 Tegstunets IP
2019-06-09 15:00 Selånger FK - Själevads IK 0 - 3 Selånger IP
2019-06-09 15:00 Domsjö IF - Sunnanå SK 1 - 3 31 Domsjö IP
2019-06-15 12:00 Sunnanå SK - IFK Östersund 3 - 1 123 Electrolux Home Arena
2019-06-15 13:00 Härnösands SK - Infjärdens SK 1 - 0 138 Högslättens IP
2019-06-16 14:00 Umedalens IF - Domsjö IF 2 - 0 50 Umedalens IP
2019-06-16 15:00 Själevads IK - Notvikens IK DFF 0 - 4 157 Själevads IP A-Plan
2019-06-16 16:30 Team TG FF - Luleå SK 4 - 3 60 Umeå Energi Arena SOL
2019-06-17 19:00 IF Team Hudik - Selånger FK 3 - 2 87 Glysis Sparbanken Arena
2019-06-23 12:00 Notvikens IK DFF - IF Team Hudik 7 - 2 100 Tunavallen, Luleå
2019-06-23 15:00 Infjärdens SK - Team TG FF 9 - 4 39 IVAB Arena
2019-06-23 15:00 Luleå SK - Själevads IK 2 - 4 66 Åkevallen
2019-06-23 15:00 IFK Östersund - Umedalens IF 2 - 2 123 Jämtkraft Arena
2019-06-23 15:00 Domsjö IF - Härnösands SK 2 - 5 79 Domsjö IP
2019-06-23 16:00 Selånger FK - Sunnanå SK 0 - 6 87 Selånger IP
2019-06-29 13:00 Härnösands SK - Selånger FK 2 - 1 84 Högslättens IP
2019-06-29 14:00 Sunnanå SK - Själevads IK 6 - 2 139 Sörvalla A
2019-06-30 12:00 IF Team Hudik - Luleå SK 1 - 2 85 Glysis Sparbanken Arena
2019-06-30 14:00 Umedalens IF - Notvikens IK DFF 1 - 2 58 Umedalens IP
2019-06-30 15:00 Infjärdens SK - Domsjö IF 5 - 0 107 IVAB Arena
2019-06-30 16:00 Team TG FF - IFK Östersund 1 - 0 67 Tegstunets IP
Juli
2019-07-03 19:00 Notvikens IK DFF - Sunnanå SK 3 - 0 97 Tunavallen, Luleå
2019-07-03 19:30 IFK Östersund - Härnösands SK 1 - 1 82 Jämtkraft Arena
2019-07-04 19:00 Domsjö IF - Team TG FF 3 - 4 127 Domsjö IP
2019-07-05 19:00 Luleå SK - Infjärdens SK 2 - 3 Åkevallen
2019-07-06 14:00 Själevads IK - IF Team Hudik 8 - 4 127 Själevads IP A-Plan
2019-07-06 14:00 Selånger FK - Umedalens IF 2 - 2 87 Selånger IP
2019-07-07 10:00 IFK Östersund - Notvikens IK DFF 1 - 3 75 Jämtkraft Arena
Augusti
2019-08-03 13:00 IF Team Hudik - Sunnanå SK 0 - 4 47 Glysis Sparbanken Arena
2019-08-03 13:00 IFK Östersund - Infjärdens SK 2 - 2 102 Odensala Sportfält 1
2019-08-03 14:00 Selånger FK - Team TG FF 1 - 7 47 Selånger IP
2019-08-03 14:30 Notvikens IK DFF - Härnösands SK 5 - 0 75 Tunavallen, Luleå
2019-08-03 15:00 Luleå SK - Domsjö IF 3 - 0 87 Åkevallen
2019-08-04 14:00 Själevads IK - Umedalens IF 0 - 0 Själevads IP A-Plan
2019-08-10 13:00 Härnösands SK - Själevads IK 3 - 1 76 Högslättens IP
2019-08-10 13:30 Team TG FF - Notvikens IK DFF 3 - 3 44 Umeå Energi Arena SOL
2019-08-10 14:00 Infjärdens SK - Selånger FK 4 - 1 27 IVAB Arena
2019-08-10 15:00 Umedalens IF - IF Team Hudik 3 - 0 43 Umedalens IP
2019-08-11 14:00 Sunnanå SK - Luleå SK 5 - 2 84 Electrolux Home Arena
2019-08-11 14:00 Domsjö IF - IFK Östersund 2 - 2 72 Domsjö IP
2019-08-17 12:00 IFK Östersund - Selånger FK 1 - 1 93 Jämtkraft Arena
2019-08-17 13:30 Team TG FF - IF Team Hudik 3 - 0 50 Umeå Energi Arena SOL
2019-08-17 14:00 Härnösands SK - Sunnanå SK 2 - 0 136 Högslättens IP
2019-08-17 14:00 Umedalens IF - Luleå SK 1 - 1 67 Umedalens IP
2019-08-17 15:00 Infjärdens SK - Själevads IK 2 - 4 63 IVAB Arena
2019-08-18 14:00 Domsjö IF - Notvikens IK DFF 1 - 8 Domsjö IP
2019-08-23 19:00 Notvikens IK DFF - Infjärdens SK 3 - 2 49 Tunavallen, Luleå
2019-08-24 12:00 Luleå SK - IFK Östersund 2 - 1 87 Åkevallen
2019-08-24 13:00 IF Team Hudik - Härnösands SK 0 - 1 64 Glysis Sparbanken Arena
2019-08-24 14:00 Själevads IK - Team TG FF 5 - 4 950 Själevads IP A-Plan
2019-08-24 14:00 Selånger FK - Domsjö IF 5 - 3 67 Selånger IP
2019-08-25 14:00 Sunnanå SK - Umedalens IF 0 - 0 151 Electrolux Home Arena
2019-08-29 18:00 Själevads IK - Domsjö IF 4 - 0 195 Själevads IP A-Plan
2019-08-31 12:00 Notvikens IK DFF - IFK Östersund 4 - 0 55 Tunavallen, Luleå
2019-08-31 14:00 Umedalens IF - Härnösands SK 0 - 1 45 Umedalens IP
2019-08-31 14:00 Sunnanå SK - Team TG FF 4 - 1 134 Electrolux Home Arena
2019-08-31 14:00 Luleå SK - Selånger FK 1 - 0 50 Hertsö IP
September
2019-09-01 12:00 IF Team Hudik - Infjärdens SK 1 - 2 Glysis Sparbanken Arena
2019-09-06 19:00 Team TG FF - Umedalens IF 0 - 4 157 Umeå Energi Arena SOL
2019-09-07 13:00 IFK Östersund - Själevads IK 0 - 3 69 Jämtkraft Arena
2019-09-07 14:00 Infjärdens SK - Sunnanå SK 1 - 1 117 IVAB Arena
2019-09-07 14:00 Domsjö IF - IF Team Hudik 0 - 4 47 Domsjö IP
2019-09-08 13:00 Härnösands SK - Luleå SK 2 - 0 64 Högslättens IP
2019-09-08 13:00 Selånger FK - Notvikens IK DFF 0 - 5 Selånger IP
2019-09-14 14:00 Härnösands SK - Team TG FF 2 - 1 73 Högslättens IP
2019-09-14 14:00 Umedalens IF - Infjärdens SK 0 - 1 35 Umedalens IP
2019-09-14 14:00 Själevads IK - Selånger FK 5 - 0 87 Själevads IP A-Plan
2019-09-14 14:00 Luleå SK - Notvikens IK DFF 0 - 5 159 Åkevallen
2019-09-14 15:00 IF Team Hudik - IFK Östersund 1 - 2 Glysis Sparbanken Arena
2019-09-15 15:00 Sunnanå SK - Domsjö IF 12 - 0 101 Electrolux Home Arena
2019-09-21 14:00 Infjärdens SK - Härnösands SK 1 - 3 49 IVAB Arena
2019-09-21 14:00 Luleå SK - Team TG FF 0 - 6 57 Åkevallen
2019-09-21 14:00 Selånger FK - IF Team Hudik 3 - 2 65 Selånger IP
2019-09-21 14:00 IFK Östersund - Sunnanå SK 1 - 4 117 Jämtkraft Arena
2019-09-21 15:00 Notvikens IK DFF - Själevads IK 2 - 0 Tunavallen, Luleå
2019-09-22 14:00 Domsjö IF - Umedalens IF 1 - 8 Humanresurs Arena
2019-09-28 14:00 Team TG FF - Infjärdens SK 4 - 4 Umeå Energi Arena SOL
2019-09-28 14:00 Härnösands SK - Domsjö IF 2 - 1 57 Högslättens IP
2019-09-28 14:00 Umedalens IF - IFK Östersund 1 - 0 35 Umedalens IP
2019-09-28 14:00 Sunnanå SK - Selånger FK 4 - 0 146 Electrolux Home Arena
2019-09-28 14:00 IF Team Hudik - Notvikens IK DFF 0 - 5 88 Glysis Sparbanken Arena
2019-09-28 14:00 Själevads IK - Luleå SK 2 - 1 145 Själevads IP A-Plan