Spelprogram - P17 Div.1 - Region 2

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 13:30 Stenkullen GoIK - Skövde AIK 1 - 6 48 Stenkullens IP 2 KG
2019-04-13 11:30 Norrby IF - Utbynäs SK 3 - 2 Ramnavallen konstgräs
2019-04-13 13:00 Skövde AIK - Skoftebyns IF 2 - 1 118 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-04-13 16:00 Utsiktens BK - IFK Mariestad 6 - 1 50 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-14 14:15 Älvsborg FF - IFK Skövde FK 1 - 4 35 Påvelund 1 Konstgräs
2019-04-14 14:30 GAIS - Stenkullen GoIK 5 - 1 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-04-19 13:00 IFK Mariestad - Norrby IF 0 - 4 Lekevi IP A-plan
2019-04-19 19:00 Utbynäs SK - Älvsborg FF 2 - 3 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-04-22 15:00 IFK Skövde FK - GAIS 1 - 4 52 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-04-27 12:00 Skövde AIK - IFK Skövde FK 1 - 2 167 Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs
2019-04-28 13:00 Utsiktens BK - Skoftebyns IF 2 - 3 47 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-28 14:15 Älvsborg FF - Norrby IF 3 - 3 Påvelund 1 Konstgräs
2019-04-28 14:30 GAIS - Utbynäs SK 1 - 1 20 Gaisgården 2 Konstgräs 1
Maj
2019-05-04 13:00 Norrby IF - GAIS 2 - 1 100 Ramnavallen konstgräs
2019-05-04 13:30 Stenkullen GoIK - Utsiktens BK 2 - 4 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-05-05 13:00 IFK Mariestad - Älvsborg FF 1 - 4 48 Vänershofs IP A
2019-05-05 14:00 Utbynäs SK - Skövde AIK 3 - 0 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-05-11 13:00 Utsiktens BK - IFK Skövde FK 3 - 2 Åkeredsvallen 1 Gräs
2019-05-12 14:30 GAIS - Älvsborg FF 2 - 0 66 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-05-12 17:00 Skoftebyns IF - IFK Mariestad 3 - 0 Nysätra IP
2019-05-16 20:15 Utbynäs SK - Utsiktens BK 4 - 4 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-05-19 12:15 Älvsborg FF - Skövde AIK 4 - 0 21 Påvelund 1 Konstgräs
2019-05-19 13:00 IFK Mariestad - GAIS 1 - 0 50 Vänershofs IP A
2019-05-19 13:15 Stenkullen GoIK - Skoftebyns IF 3 - 0 40 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-05-23 19:00 Utsiktens BK - Norrby IF 2 - 1 Åkeredsvallen 1 Gräs
2019-05-24 19:30 Skoftebyns IF - IFK Skövde FK 1 - 1 Nysätra IP
2019-05-25 13:30 Stenkullen GoIK - IFK Mariestad 8 - 1 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-05-26 17:00 Skövde AIK - Norrby IF 3 - 3 37 Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs
2019-05-30 14:30 Norrby IF - IFK Mariestad 2 - 1 25 Ramnavallen konstgräs
Juni
2019-06-01 13:00 IFK Mariestad - Skövde AIK 2 - 1 68 Vänershofs IP A
2019-06-02 12:15 Älvsborg FF - Utsiktens BK 2 - 3 100 Påvelund 1 Konstgräs
2019-06-02 14:00 Utbynäs SK - Skoftebyns IF 1 - 0 20 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-06-02 15:00 IFK Skövde FK - Stenkullen GoIK 2 - 3 25 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-06-06 14:00 Skövde AIK - GAIS 2 - 3 50 Lillegårdens IP, B-plan
2019-06-08 13:30 Stenkullen GoIK - Utbynäs SK 3 - 1 60 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-06-09 13:00 Utsiktens BK - GAIS 0 - 3 66 Åkeredsvallen 1 Gräs
2019-06-09 17:00 IFK Skövde FK - IFK Mariestad 1 - 1 91 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-06-09 17:00 Skoftebyns IF - Norrby IF 2 - 1 Nysätra IP
2019-06-11 19:45 Älvsborg FF - Utbynäs SK 3 - 2 25 Påvelund 1 Konstgräs
2019-06-15 13:00 Norrby IF - Stenkullen GoIK 3 - 3 Ramnavallen konstgräs
2019-06-16 14:00 Skövde AIK - Utsiktens BK 2 - 7 34 Lillegårdens IP, B-plan
2019-06-16 14:15 Älvsborg FF - Skoftebyns IF 2 - 0 50 Påvelund 1 Konstgräs
2019-06-16 16:00 Utbynäs SK - IFK Skövde FK 4 - 5 40 Lemmingvallen 1 Gräs
2019-06-19 19:30 IFK Skövde FK - Norrby IF 5 - 4 43 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-06-23 13:00 IFK Mariestad - Utbynäs SK 3 - 4 50 Vänershofs IP A
2019-06-23 18:00 Skoftebyns IF - GAIS 0 - 3 120 Nysätra IP
2019-06-26 19:00 IFK Skövde FK - Älvsborg FF 3 - 5 27 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-06-27 19:00 IFK Mariestad - Utsiktens BK 0 - 2 Lekevi IP A-plan
2019-06-28 19:00 Stenkullen GoIK - GAIS 0 - 4 Stenkullens IP 1 Gräs
Juli
2019-07-03 19:30 Skoftebyns IF - Skövde AIK 3 - 0 Nysätra IP
2019-07-06 14:00 Skövde AIK - Stenkullen GoIK 3 - 4 42 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
Augusti
2019-08-10 11:30 Norrby IF - Älvsborg FF 1 - 1 40 Ramnavallen konstgräs
2019-08-10 13:00 Skoftebyns IF - Utsiktens BK 1 - 0 Nysätra IP
2019-08-11 14:00 IFK Skövde FK - Skövde AIK 3 - 3 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-08-13 18:30 Utbynäs SK - GAIS 0 - 3 55 Lemmingvallen 1 Gräs
2019-08-17 12:00 Utsiktens BK - Stenkullen GoIK 2 - 1 66 Åkeredsvallen 1 Gräs
2019-08-18 14:00 Skövde AIK - Utbynäs SK 2 - 4 Lillegårdens IP, A-plan
2019-08-18 14:15 Älvsborg FF - IFK Mariestad 3 - 5 Påvelund 1 Konstgräs
2019-08-18 14:30 GAIS - Norrby IF 1 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-08-24 11:30 Norrby IF - Skövde AIK 1 - 0 27 Ramnavallen konstgräs
2019-08-24 13:00 IFK Mariestad - Skoftebyns IF 3 - 3 Lekevi IP A-plan
2019-08-25 14:15 Älvsborg FF - GAIS 1 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2019-08-25 15:00 IFK Skövde FK - Utsiktens BK 1 - 1 58 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-08-28 20:00 Stenkullen GoIK - Älvsborg FF 2 - 4 63 Stenkullens IP 2 KG
2019-08-31 12:00 Utsiktens BK - Utbynäs SK 4 - 0 Åkeredsvallen 1 Gräs
September
2019-09-01 14:00 Skövde AIK - Älvsborg FF 2 - 0 Lillegårdens IP, A-plan
2019-09-01 14:30 GAIS - IFK Mariestad 4 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-09-01 18:30 Skoftebyns IF - Stenkullen GoIK 3 - 3 70 Nysätra IP
2019-09-07 11:30 Norrby IF - Utsiktens BK 1 - 3 30 Ramnavallen konstgräs
2019-09-08 13:00 IFK Mariestad - Stenkullen GoIK 4 - 1 Lekevi IP A-plan
2019-09-08 14:30 GAIS - Skövde AIK 1 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-09-08 15:00 IFK Skövde FK - Skoftebyns IF 3 - 2 68 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-09-11 18:30 Utbynäs SK - Norrby IF 0 - 7 13 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-09-14 13:30 Stenkullen GoIK - IFK Skövde FK 3 - 2 38 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-09-15 12:00 Utsiktens BK - Älvsborg FF 1 - 4 60 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-09-15 14:00 Skövde AIK - IFK Mariestad 3 - 0 Lillegårdens IP, A-plan
2019-09-20 19:00 Utbynäs SK - Stenkullen GoIK 0 - 4 35 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-09-21 11:30 Norrby IF - Skoftebyns IF 2 - 0 85 Ramnavallen konstgräs
2019-09-22 13:00 IFK Mariestad - IFK Skövde FK 0 - 1 Lekevi IP A-plan
2019-09-22 14:30 GAIS - Utsiktens BK 1 - 1 200 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-09-24 19:30 Skoftebyns IF - Utbynäs SK 2 - 1 60 Nysätra IP
2019-09-27 19:00 Stenkullen GoIK - Norrby IF 2 - 5 28 Stenkullens IP 2 KG
2019-09-27 19:30 IFK Skövde FK - Utbynäs SK 2 - 3 Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs
2019-09-28 16:30 Skoftebyns IF - Älvsborg FF 3 - 1 40 Nysätra IP
2019-09-29 14:30 GAIS - IFK Skövde FK 2 - 1 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-09-29 17:00 Utsiktens BK - Skövde AIK 0 - 2 33 Ruddalen 1 Konstgräs
Oktober
2019-10-06 14:00 GAIS - Skoftebyns IF 2 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-10-06 14:00 Älvsborg FF - Stenkullen GoIK 2 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2019-10-06 14:00 Norrby IF - IFK Skövde FK 4 - 4 29 Ramnavallen konstgräs
2019-10-06 14:00 Utbynäs SK - IFK Mariestad 2 - 2 22 Lemmingvallen 2 Konstgräs