Spelprogram - P 15-16 nivå 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gnesta FF P0304 Daniel Dworetsky 0709998996 Blå/Blå/Blå
Hällbybrunns IF Björn Andreasson 016352113 0705102556 Vit Svart inslag/Svart/vita
Hölö-Mörkö IF P15 Olle Björklund 087467603 0739469593 Blå/Blå/Blå
IFK Mariefred P04 Pierre Petersson 0708269649 Blå,Vit/Blå/Blå
IK Tun P03 Joachim Persson 015557388 0730561570 Grön, Grön, Grön
IK Viljan Strängnäs U16 Fredrik Öhman 0702224473 Blå/Blå/Blå
Katrineholms AIK P04 Patrik Karlsson 0708758279 Gul/Svart/Gul
Nykvarns SK P 04/05 Torben Sporre 0703221437 Blå/Blå/Blå
Nyköpings BIS/ IFK Nyköping Andreas Bergfors 0702559077 Röd, Blå, Röd
Pershagens SK P04 Grön Jerry Bergkvist Grön/Vit/Vit
Södertälje FK P04 Patrik Jonsson 0709718570 Röd-Svart/Svart/Svarta
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 14:00 160311006 Pershagens SK P04 Grön - Hällbybrunns IF 3 - 2 Pershagens IP
2019-04-28 12:50 160311001 Nykvarns SK P 04/05 - Nyköpings BIS/ IFK Nyköping 1 - 5 Nykvarns IP
2019-04-28 14:00 160311002 IK Viljan Strängnäs U16 - Hölö-Mörkö IF P15 0 - 6 Vasavallen KG
2019-04-28 15:00 160311005 Södertälje FK P04 - IK Tun P03 2 - 2 Östertälje IP B
2019-04-29 18:30 160311004 Gnesta FF P0304 - IFK Mariefred P04 1 - 5 Hagstumosse Idrottsplats
Maj
2019-05-01 13:00 160311012 Nyköpings BIS/ IFK Nyköping - Pershagens SK P04 Grön 4 - 3 Rosvalla IP KG B
2019-05-01 14:00 160311011 Hölö-Mörkö IF P15 - Nykvarns SK P 04/05 3 - 4 Hölö Idrottsplats
2019-05-01 17:00 160311008 IK Tun P03 - Gnesta FF P0304 5 - 2 Enstaberga Idrottsplats
2019-05-01 18:00 160311007 Hällbybrunns IF - Södertälje FK P04 1 - 1 Skogsvallen
2019-05-04 12:00 160311014 IK Viljan Strängnäs U16 - IFK Mariefred P04 5 - 8 Vasavallen KG
2019-05-04 13:00 160311018 Hölö-Mörkö IF P15 - Nyköpings BIS/ IFK Nyköping 7 - 1 Hölö Idrottsplats
2019-05-05 12:50 160311013 Nykvarns SK P 04/05 - Katrineholms AIK P04 6 - 1 Nykvarns IP
2019-05-05 13:00 160311016 Gnesta FF P0304 - Hällbybrunns IF 4 - 3 Hagstumosse Idrottsplats
2019-05-08 19:00 160311010 Katrineholms AIK P04 - IK Viljan Strängnäs U16 2 - 0 Stalls Backe
2019-05-12 10:00 160311019 Pershagens SK P04 Grön - Gnesta FF P0304 2 - 3 Pershagens IP
2019-05-12 10:00 160311024 Nyköpings BIS/ IFK Nyköping - Södertälje FK P04 4 - 1 Rosvalla IP KG A
2019-05-12 15:00 160311023 Katrineholms AIK P04 - Hölö-Mörkö IF P15 1 - 6 Stalls Backe
2019-05-12 17:30 160311022 IFK Mariefred P04 - Nykvarns SK P 04/05 5 - 3 Hammarens IP
2019-05-15 19:30 160311017 Södertälje FK P04 - Pershagens SK P04 Grön 4 - 0 Östertälje IP B
2019-05-18 13:00 160311030 Hölö-Mörkö IF P15 - IFK Mariefred P04 5 - 0 Hölö Idrottsplats
2019-05-19 14:00 160311026 IK Viljan Strängnäs U16 - Hällbybrunns IF 3 - 1 Vasavallen KG
2019-05-19 15:00 160311029 Katrineholms AIK P04 - Nyköpings BIS/ IFK Nyköping 1 - 5 Stalls Backe
2019-05-19 17:20 160311025 Nykvarns SK P 04/05 - IK Tun P03 2 - 6 Nykvarns IP
2019-05-21 19:00 160311033 Hällbybrunns IF - Nykvarns SK P 04/05 5 - 2 Skogsvallen
2019-05-24 19:00 160311034 IK Tun P03 - Hölö-Mörkö IF P15 1 - 8 Enstaberga Idrottsplats
2019-05-25 11:00 160311028 Gnesta FF P0304 - Södertälje FK P04 1 - 0 Hagstumosse Idrottsplats
2019-05-25 15:00 160311032 Pershagens SK P04 Grön - IK Viljan Strängnäs U16 2 - 3 Pershagens IP
2019-05-26 11:00 160311036 Nyköpings BIS/ IFK Nyköping - Gnesta FF P0304 3 - 1 Rosvalla IP KG B
2019-05-26 17:30 160311035 IFK Mariefred P04 - Katrineholms AIK P04 3 - 1 Hammarens IP
2019-05-30 13:00 160311040 IFK Mariefred P04 - Nyköpings BIS/ IFK Nyköping 1 - 4 Hammarens IP
2019-05-30 13:00 160311042 Hölö-Mörkö IF P15 - Hällbybrunns IF 2 - 4 Hölö Idrottsplats
2019-05-30 15:20 160311037 Nykvarns SK P 04/05 - Pershagens SK P04 Grön 5 - 4 Nykvarns IP
2019-05-30 16:00 160311041 Katrineholms AIK P04 - IK Tun P03 0 - 4 Stalls Backe
2019-05-30 19:00 160311038 IK Viljan Strängnäs U16 - Södertälje FK P04 4 - 5 Vasavallen KG
Juni
2019-06-02 11:00 160311047 IK Tun P03 - IFK Mariefred P04 2 - 1 Enstaberga Idrottsplats
2019-06-02 14:00 160311045 Pershagens SK P04 Grön - Hölö-Mörkö IF P15 1 - 12 Pershagens IP
2019-06-02 15:00 160311043 Gnesta FF P0304 - IK Viljan Strängnäs U16 4 - 3 Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-02 15:00 160311044 Södertälje FK P04 - Nykvarns SK P 04/05 2 - 1 Östertälje IP B
2019-06-04 19:00 160311046 Hällbybrunns IF - Katrineholms AIK P04 3 - 2 Gustavsborgs IP
2019-06-09 12:00 160311054 Hölö-Mörkö IF P15 - Södertälje FK P04 3 - 0 Hölö Idrottsplats
2019-06-09 15:00 160311053 Katrineholms AIK P04 - Pershagens SK P04 Grön 1 - 3 Stalls Backe
2019-06-09 16:20 160311049 Nykvarns SK P 04/05 - Gnesta FF P0304 6 - 3 Nykvarns IP
2019-06-09 17:30 160311052 IFK Mariefred P04 - Hällbybrunns IF 1 - 1 Hammarens IP
2019-06-11 19:00 160311021 IK Tun P03 - IK Viljan Strängnäs U16 4 - 1 Enstaberga Idrottsplats
2019-06-16 12:00 160311058 Pershagens SK P04 Grön - IFK Mariefred P04 5 - 4 Pershagens IP
2019-06-16 12:00 160311060 Nyköpings BIS/ IFK Nyköping - IK Viljan Strängnäs U16 8 - 2 Rosvalla IP KG B
2019-06-16 13:00 160311056 Gnesta FF P0304 - Hölö-Mörkö IF P15 1 - 8 Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-18 19:00 160311063 IK Tun P03 - Pershagens SK P04 Grön 3 - 5 Enstaberga Idrottsplats
2019-06-19 19:30 160311074 IK Viljan Strängnäs U16 - Nyköpings BIS/ IFK Nyköping 2 - 3 Vasavallen KG
2019-06-23 11:00 160311062 Hällbybrunns IF - Nyköpings BIS/ IFK Nyköping 4 - 2 Skogsvallen
2019-06-23 15:00 160311065 Katrineholms AIK P04 - Gnesta FF P0304 4 - 3 Stalls Backe
2019-06-23 17:30 160311064 IFK Mariefred P04 - Södertälje FK P04 5 - 3 Hammarens IP
2019-06-25 20:15 160311061 Nykvarns SK P 04/05 - IK Viljan Strängnäs U16 0 - 3 Nykvarns IP
2019-06-26 19:00 160311072 Nyköpings BIS/ IFK Nyköping - Hällbybrunns IF 4 - 0 Rosvalla IP KG B
2019-06-28 19:30 160311059 Hällbybrunns IF - IK Tun P03 4 - 6 Skogsvallen
2019-06-29 12:00 160311067 IK Viljan Strängnäs U16 - Nykvarns SK P 04/05 3 - 3 Vasavallen KG
Juli
2019-07-03 19:30 160311057 Södertälje FK P04 - Katrineholms AIK P04 3 - 1 Östertälje IP B
2019-07-06 12:00 160311078 Hölö-Mörkö IF P15 - Gnesta FF P0304 4 - 0 Hölö Idrottsplats
2019-07-06 15:00 160311077 Katrineholms AIK P04 - Södertälje FK P04 0 - 4 Stalls Backe
Augusti
2019-08-11 12:00 160311070 Södertälje FK P04 - IFK Mariefred P04 5 - 4 Östertälje IP B
2019-08-13 18:30 160311069 Gnesta FF P0304 - Katrineholms AIK P04 3 - 1 Hagstumosse Idrottsplats
2019-08-16 19:00 160311080 Gnesta FF P0304 - Nykvarns SK P 04/05 1 - 2 Hagstumosse Idrottsplats
2019-08-17 11:00 160311084 Nyköpings BIS/ IFK Nyköping - IK Tun P03 5 - 2 Rosvalla IP KG B
2019-08-17 12:00 160311083 Hällbybrunns IF - IFK Mariefred P04 5 - 1 Skogsvallen
2019-08-18 12:00 160311082 Pershagens SK P04 Grön - Katrineholms AIK P04 2 - 0 Pershagens IP
2019-08-18 16:30 160311081 Södertälje FK P04 - Hölö-Mörkö IF P15 2 - 1 Östertälje IP B
2019-08-24 12:00 160311086 IK Viljan Strängnäs U16 - Gnesta FF P0304 0 - 2 Larslunda IP
2019-08-24 13:00 160311090 Hölö-Mörkö IF P15 - Pershagens SK P04 Grön 3 - 0 Hölö Idrottsplats
2019-08-24 14:50 160311085 Nykvarns SK P 04/05 - Södertälje FK P04 3 - 5 Nykvarns IP
2019-08-25 15:00 160311089 Katrineholms AIK P04 - Hällbybrunns IF 3 - 0 Stalls Backe
2019-08-25 17:30 160311088 IFK Mariefred P04 - IK Tun P03 4 - 3 Hammarens IP
2019-08-27 18:30 160311095 IK Tun P03 - Katrineholms AIK P04 4 - 0 Enstaberga Idrottsplats
2019-08-27 19:00 160311094 Hällbybrunns IF - Hölö-Mörkö IF P15 0 - 5 Gustavsborgs IP
2019-08-29 18:30 160311093 Pershagens SK P04 Grön - Nykvarns SK P 04/05 3 - 0 Pershagens IP
2019-08-31 10:00 160311100 Gnesta FF P0304 - Nyköpings BIS/ IFK Nyköping 2 - 3 Hagstumosse Idrottsplats
2019-08-31 12:00 160311098 IK Viljan Strängnäs U16 - Pershagens SK P04 Grön 3 - 4 Larslunda IP
2019-08-31 12:00 160311102 Hölö-Mörkö IF P15 - IK Tun P03 7 - 2 Hölö Idrottsplats
September
2019-09-01 17:20 160311097 Nykvarns SK P 04/05 - Hällbybrunns IF 6 - 2 Nykvarns IP
2019-09-03 18:00 160311051 IK Tun P03 - Nyköpings BIS/ IFK Nyköping 2 - 5 Enstaberga Idrottsplats
2019-09-06 19:00 160311106 IK Tun P03 - Nykvarns SK P 04/05 2 - 2 Rosvalla KGB
2019-09-07 12:00 160311105 Hällbybrunns IF - IK Viljan Strängnäs U16 4 - 0 Skogsvallen
2019-09-08 12:00 160311103 Södertälje FK P04 - Gnesta FF P0304 3 - 0 Östertälje IP B
2019-09-08 12:00 160311108 Nyköpings BIS/ IFK Nyköping - Katrineholms AIK P04 7 - 3 Rosvalla IP KG B
2019-09-08 17:30 160311107 IFK Mariefred P04 - Hölö-Mörkö IF P15 1 - 7 Hammarens IP
2019-09-09 19:30 160311076 IFK Mariefred P04 - Pershagens SK P04 Grön 6 - 0 Hammarens IP
2019-09-13 19:00 160311112 Gnesta FF P0304 - Pershagens SK P04 Grön 3 - 1 Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-15 15:00 160311114 Hölö-Mörkö IF P15 - Katrineholms AIK P04 3 - 0 Hölö Idrottsplats
2019-09-15 17:00 160311113 Södertälje FK P04 - Nyköpings BIS/ IFK Nyköping 3 - 3 Östertälje IP B
2019-09-19 18:45 160311109 Nykvarns SK P 04/05 - IFK Mariefred P04 4 - 2 Nykvarns IP
2019-09-22 10:00 160311115 Pershagens SK P04 Grön - Södertälje FK P04 3 - 2 Pershagens IP
2019-09-22 10:00 160311120 Nyköpings BIS/ IFK Nyköping - Hölö-Mörkö IF P15 4 - 1 Rosvalla IP KG B
2019-09-22 11:00 160311116 Hällbybrunns IF - Gnesta FF P0304 0 - 1 Skogsvallen
2019-09-22 15:00 160311119 Katrineholms AIK P04 - Nykvarns SK P 04/05 0 - 3 Stalls Backe
2019-09-24 19:00 160311110 IK Viljan Strängnäs U16 - IK Tun P03 4 - 1 Larslunda IP
2019-09-25 19:00 160311096 Nyköpings BIS/ IFK Nyköping - IFK Mariefred P04 WO (3 - 0) Rosvalla IP C
2019-09-27 19:00 160311121 Nykvarns SK P 04/05 - Hölö-Mörkö IF P15 1 - 3 Nykvarns IP
2019-09-27 19:00 160311124 Gnesta FF P0304 - IK Tun P03 2 - 2 Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-28 11:00 160311125 Södertälje FK P04 - Hällbybrunns IF 1 - 2 Östertälje IP B
2019-09-28 12:00 160311122 IK Viljan Strängnäs U16 - Katrineholms AIK P04 2 - 1 Larslunda IP
2019-09-29 12:00 160311126 Pershagens SK P04 Grön - Nyköpings BIS/ IFK Nyköping 4 - 2 Pershagens IP
2019-09-30 19:30 160311118 IFK Mariefred P04 - IK Viljan Strängnäs U16 3 - 2 Hammarens IP
Oktober
2019-10-02 19:00 160311101 Katrineholms AIK P04 - IFK Mariefred P04 2 - 2 Värmbols IP
2019-10-03 19:00 160311131 Hölö-Mörkö IF P15 - IK Viljan Strängnäs U16 WO (3 - 0) Hölö Idrottsplats
2019-10-04 19:00 160311075 IK Tun P03 - Hällbybrunns IF 1 - 1 Rosvalla IP KG B
2019-10-06 11:00 160311132 Nyköpings BIS/ IFK Nyköping - Nykvarns SK P 04/05 4 - 4 Rosvalla IP KG B
2019-10-06 13:30 160311128 IK Tun P03 - Södertälje FK P04 2 - 2 Rosvalla IP
2019-10-06 14:00 160311127 Hällbybrunns IF - Pershagens SK P04 Grön Skogsvallen
2019-10-06 17:30 160311129 IFK Mariefred P04 - Gnesta FF P0304 1 - 2 Hammarens IP
2019-10-12 15:00 160311071 Pershagens SK P04 Grön - IK Tun P03 4 - 1 Pershagens IP
2019-10-13 15:00 160311092 Södertälje FK P04 - IK Viljan Strängnäs U16 3 - 2 Östertälje IP B