Spelprogram - Herrar, Div 6 Svenljunga

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 18:30 200017005 Grimsås IF - Svenljunga IK 2 - 1 Grimsborg A-plan
2019-04-25 18:30 200017004 Länghems IF - Sjötofta IF 1 - 1 Ingsvallen A-plan
2019-04-26 18:30 200017001 Högvads BK - Tranemo IF 1 - 0 Stråvi A
2019-04-26 18:30 200017002 Ljungsarps IF - Månstads IF 5 - 1 Vallskoga A
2019-04-27 12:00 200017003 Sexdrega/Lockryd - Dannike IK 6 - 0 Högvalla IP A
Maj
2019-05-01 18:00 200017010 Tranemo IF - Grimsås IF 1 - 2 Tranehov B konstgräs
2019-05-02 19:00 200017006 Svenljunga IK - Länghems IF 3 - 3 Högvalla IP A
2019-05-02 19:00 200017007 Sjötofta IF - Sexdrega/Lockryd 0 - 8 Sjövalla A-plan
2019-05-02 19:00 200017009 Månstads IF - Högvads BK 0 - 3 Idrottsparken, Månstad A-plan
2019-05-06 19:00 200017008 Dannike IK - Ljungsarps IF 2 - 2 Dannehov
2019-05-09 19:00 200017011 Högvads BK - Dannike IK 2 - 3 Hallevi, Mjöbäck A
2019-05-09 19:00 200017012 Ljungsarps IF - Sjötofta IF 3 - 0 Vallskoga A
2019-05-10 19:00 200017014 Länghems IF - Grimsås IF 2 - 2 Ingsvallen A-plan
2019-05-11 15:00 200017013 Sexdrega/Lockryd - Svenljunga IK 3 - 0 Ängagärdet A
2019-05-16 19:00 200017016 Grimsås IF - Sexdrega/Lockryd 3 - 2 Grimsborg A-plan
2019-05-16 19:00 200017018 Sjötofta IF - Högvads BK 0 - 8 Sjövalla A-plan
2019-05-16 19:00 200017019 Dannike IK - Månstads IF 3 - 0 Dannehov
2019-05-17 19:00 200017017 Svenljunga IK - Ljungsarps IF 3 - 5 Högvalla IP A
2019-05-17 19:00 200017020 Tranemo IF - Länghems IF 3 - 3 Tranehov B konstgräs
2019-05-22 19:00 200017025 Månstads IF - Sjötofta IF 4 - 0 Idrottsparken, Månstad A-plan
2019-05-23 19:00 200017021 Högvads BK - Svenljunga IK 4 - 1 Stråvi A
2019-05-23 19:00 200017024 Dannike IK - Tranemo IF 1 - 4 Dannehov
2019-05-24 19:00 200017022 Ljungsarps IF - Grimsås IF 1 - 2 Vallskoga A
2019-05-25 12:00 200017023 Sexdrega/Lockryd - Länghems IF 4 - 1 Ängagärdet A
2019-05-27 19:00 Avbruten pga skada. 200017015 Månstads IF - Tranemo IF 1 - 1 Idrottsparken, Månstad A-plan
2019-05-29 19:00 200017027 Grimsås IF - Högvads BK 1 - 0 Grimsborg A-plan
2019-05-29 19:00 200017028 Svenljunga IK - Månstads IF 0 - 1 Högvalla IP A
2019-05-29 19:00 200017029 Sjötofta IF - Dannike IK 2 - 2 Sjövalla A-plan
2019-05-31 19:00 200017030 Tranemo IF - Sexdrega/Lockryd 0 - 1 Tranehov B konstgräs
Juni
2019-06-03 19:00 200017026 Länghems IF - Ljungsarps IF 2 - 1 Ingsvallen A-plan
2019-06-03 19:00 200017033 Sjötofta IF - Tranemo IF 1 - 4 Sjövalla A-plan
2019-06-03 19:00 200017035 Månstads IF - Grimsås IF 0 - 4 Idrottsparken, Månstad A-plan
2019-06-08 13:00 200017031 Högvads BK - Länghems IF 4 - 0 Hallevi, Mjöbäck A
2019-06-10 19:00 200017032 Ljungsarps IF - Sexdrega/Lockryd 0 - 2 Vallskoga A
2019-06-11 19:00 200017040 Svenljunga IK - Sjötofta IF 5 - 1 Högvalla IP A
2019-06-15 13:00 200017037 Sexdrega/Lockryd - Högvads BK 0 - 1 Ängagärdet A
2019-06-15 15:00 200017038 Länghems IF - Månstads IF 6 - 0 Ingsvallen A-plan
2019-06-19 19:00 200017039 Grimsås IF - Dannike IK 2 - 0 Grimsborg A-plan
2019-06-26 19:00 200017036 Ljungsarps IF - Tranemo IF 1 - 3 Vallskoga A
2019-06-27 19:00 200017043 Dannike IK - Länghems IF 1 - 2 Dannehov
2019-06-28 19:00 200017041 Högvads BK - Ljungsarps IF 3 - 0 Stråvi A
2019-06-28 19:00 200017042 Sjötofta IF - Grimsås IF 1 - 5 Sjövalla A-plan
2019-06-28 19:00 200017044 Månstads IF - Sexdrega/Lockryd 1 - 5 Idrottsparken, Månstad A-plan
2019-06-28 19:00 200017045 Tranemo IF - Svenljunga IK 3 - 0 Tranehov B konstgräs
Juli
2019-07-03 19:00 200017046 Svenljunga IK - Grimsås IF 3 - 2 Högvalla IP A
2019-07-03 19:00 200017047 Sjötofta IF - Länghems IF 3 - 5 Sjövalla A-plan
2019-07-03 19:00 200017050 Tranemo IF - Högvads BK 0 - 0 Tranehov B konstgräs
2019-07-04 19:00 200017049 Månstads IF - Ljungsarps IF 0 - 5 Idrottsparken, Månstad A-plan
Augusti
2019-08-12 19:00 200017048 Dannike IK - Sexdrega/Lockryd 0 - 8 Dannehov
2019-08-15 19:00 200017052 Ljungsarps IF - Dannike IK 2 - 2 Vallskoga A
2019-08-15 19:00 200017053 Sexdrega/Lockryd - Sjötofta IF 10 - 0 Ängagärdet A
2019-08-16 18:45 200017051 Högvads BK - Månstads IF 6 - 1 Hallevi, Mjöbäck A
2019-08-16 18:45 200017055 Grimsås IF - Tranemo IF 4 - 0 Grimsborg A-plan
2019-08-18 15:00 200017054 Länghems IF - Svenljunga IK 6 - 3 Ingsvallen A-plan
2019-08-21 18:45 200017034 Dannike IK - Svenljunga IK 3 - 3 Dannehov
2019-08-22 18:30 200017058 Sjötofta IF - Ljungsarps IF 1 - 5 Sjövalla A-plan
2019-08-23 19:00 200017057 Svenljunga IK - Sexdrega/Lockryd 1 - 6 Högvalla IP A
2019-08-23 19:00 200017060 Tranemo IF - Månstads IF 0 - 0 Tranehov B konstgräs
2019-08-24 15:00 200017056 Grimsås IF - Länghems IF 3 - 1 Grimsborg A-plan
2019-08-26 18:30 200017059 Dannike IK - Högvads BK 1 - 2 Dannehov
2019-08-30 18:15 200017064 Länghems IF - Tranemo IF 3 - 3 Ingsvallen A-plan
2019-08-30 18:15 200017065 Månstads IF - Dannike IK 3 - 6 Idrottsparken, Månstad A-plan
2019-08-31 12:00 200017063 Sexdrega/Lockryd - Grimsås IF 2 - 1 Ängagärdet A
September
2019-09-01 15:00 200017061 Högvads BK - Sjötofta IF 6 - 1 Stråvi A
2019-09-01 15:00 200017062 Ljungsarps IF - Svenljunga IK 1 - 1 Vallskoga A
2019-09-06 18:00 200017067 Grimsås IF - Ljungsarps IF 3 - 1 Grimsborg A-plan
2019-09-06 19:00 200017068 Svenljunga IK - Högvads BK 1 - 6 Högvalla IP A
2019-09-07 13:00 200017066 Länghems IF - Sexdrega/Lockryd 1 - 2 Ingsvallen A-plan
2019-09-07 15:00 200017069 Sjötofta IF - Månstads IF 1 - 0 Sjövalla A-plan
2019-09-08 15:00 200017070 Tranemo IF - Dannike IK 1 - 1 Tranehov B konstgräs
2019-09-12 17:45 200017071 Högvads BK - Grimsås IF 2 - 1 Hallevi, Mjöbäck A
2019-09-13 17:45 200017072 Ljungsarps IF - Länghems IF 1 - 1 Vallskoga A
2019-09-14 14:00 200017073 Sexdrega/Lockryd - Tranemo IF 8 - 0 Ängagärdet A
2019-09-14 15:00 200017074 Dannike IK - Sjötofta IF 5 - 2 Dannehov
2019-09-14 15:00 200017075 Månstads IF - Svenljunga IK 0 - 3 Idrottsparken, Månstad A-plan
2019-09-20 19:00 200017080 Tranemo IF - Sjötofta IF 7 - 2 Tranehov B konstgräs
2019-09-22 13:00 200017076 Sexdrega/Lockryd - Ljungsarps IF 6 - 3 Ängagärdet A
2019-09-22 13:00 200017079 Svenljunga IK - Dannike IK 0 - 0 Högvalla IP A
2019-09-22 15:00 200017077 Länghems IF - Högvads BK 0 - 1 Ingsvallen A-plan
2019-09-22 15:00 200017078 Grimsås IF - Månstads IF 6 - 1 Grimsborg A-plan
2019-09-27 19:00 200017085 Tranemo IF - Ljungsarps IF 5 - 3 Tranehov B konstgräs
2019-09-28 13:00 200017081 Högvads BK - Sexdrega/Lockryd 2 - 3 Stråvi A
2019-09-28 13:00 200017083 Dannike IK - Grimsås IF 1 - 6 Dannehov
2019-09-28 15:00 200017082 Sjötofta IF - Svenljunga IK 2 - 1 Sjövalla A-plan
2019-09-28 15:00 200017084 Månstads IF - Länghems IF 2 - 7 Idrottsparken, Månstad A-plan
Oktober
2019-10-06 15:00 200017086 Ljungsarps IF - Högvads BK 0 - 1 Vallskoga A
2019-10-06 15:00 200017087 Sexdrega/Lockryd - Månstads IF 12 - 0 Ängagärdet A
2019-10-06 15:00 200017088 Länghems IF - Dannike IK 1 - 1 Ingsvallen A-plan
2019-10-06 15:00 200017089 Grimsås IF - Sjötofta IF 12 - 1 Grimsborg A-plan
2019-10-06 15:00 200017090 Svenljunga IK - Tranemo IF 1 - 4 Högvalla IP A