Spelprogram - Division 7 Norra Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:00 160141003 FC Somtuna - Hällbybrunns IF U 4 - 1 Fröslunda IP
2019-04-28 15:00 160141004 Gillberga-Lista IF U - Eskilstuna Södra FF 1 - 5 Hallstavallen
2019-04-28 16:00 160141001 Malmköpings IF U - FC Kurdtuna 1 - 4 Sparbanksvallen Malmahed
2019-04-29 18:45 160141002 Jäders IF U - Julita GoIF 3 - 1 Kungsvallen
Maj
2019-05-02 18:30 160141008 Julita GoIF - Malmköpings IF U 6 - 6 Öljevi IP
2019-05-04 16:00 160141005 FC Kurdtuna - Gillberga-Lista IF U 10 - 2 Ekängens IP KG
2019-05-05 15:00 160141006 Eskilstuna Södra FF - FC Somtuna 2 - 1 Skogsängens IP
2019-05-05 17:00 160141007 Hällbybrunns IF U - Jäders IF U 1 - 2 Skogsvallen
2019-05-11 15:00 160141009 Malmköpings IF U - Hällbybrunns IF U 4 - 4 Sparbanksvallen Malmahed
2019-05-11 18:00 160141011 FC Somtuna - Gillberga-Lista IF U 13 - 3 Fröslunda IP
2019-05-13 19:00 160141010 Jäders IF U - Eskilstuna Södra FF 1 - 1 Kungsvallen
2019-05-18 15:00 160141016 Eskilstuna Södra FF - Malmköpings IF U 5 - 2 Skogsängens IP
2019-05-19 14:00 160141013 Hällbybrunns IF U - Julita GoIF 1 - 2 Skogsvallen
2019-05-19 15:00 160141015 Gillberga-Lista IF U - Jäders IF U 3 - 3 Hallstavallen
2019-05-22 19:00 160141014 FC Kurdtuna - FC Somtuna 2 - 3 Ekängens IP C
2019-05-24 18:30 160141020 Julita GoIF - Eskilstuna Södra FF 3 - 5 Öljevi IP
2019-05-26 17:00 160141019 Hällbybrunns IF U - FC Kurdtuna 1 - 5 Skogsvallen
2019-05-27 19:00 160141018 Jäders IF U - FC Somtuna 1 - 4 Kungsvallen
2019-05-31 19:00 160141023 FC Kurdtuna - Jäders IF U 10 - 2 Ekängens IP KG
Juni
2019-06-02 11:00 160141021 Gillberga-Lista IF U - Julita GoIF 1 - 4 Hallstavallen
2019-06-02 15:00 160141022 Eskilstuna Södra FF - Hällbybrunns IF U 3 - 2 Skogsängens IP
2019-06-06 18:30 160141028 Julita GoIF - FC Somtuna 2 - 5 Öljevi IP
2019-06-08 15:00 160141025 Malmköpings IF U - Jäders IF U 2 - 0 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-09 15:00 160141026 Eskilstuna Södra FF - FC Kurdtuna 2 - 2 Skogsängens IP
2019-06-14 19:00 160141030 FC Kurdtuna - Eskilstuna Södra FF 4 - 4 Ekängens IP KG
2019-06-14 19:00 160141031 Gillberga-Lista IF U - Hällbybrunns IF U 3 - 4 Hallstavallen
2019-06-16 18:00 160141032 FC Somtuna - Julita GoIF 4 - 1 Fröslunda IP
2019-06-17 19:00 160141029 Jäders IF U - Malmköpings IF U 1 - 1 Kungsvallen
2019-06-23 17:00 160141035 Jäders IF U - FC Kurdtuna 2 - 6 Kungsvallen
2019-06-24 18:30 160141033 Julita GoIF - Gillberga-Lista IF U 7 - 3 Öljevi IP
2019-06-24 19:00 160141036 Malmköpings IF U - FC Somtuna 2 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-28 19:00 160141039 FC Kurdtuna - Hällbybrunns IF U 12 - 3 Ekängens IP KG
2019-06-29 13:00 160141037 Gillberga-Lista IF U - Malmköpings IF U 2 - 2 Hallstavallen
2019-06-29 18:00 160141038 FC Somtuna - Jäders IF U 2 - 1 Fröslunda IP
2019-06-30 17:00 160141040 Eskilstuna Södra FF - Julita GoIF 7 - 2 Skogsängens IP
Juli
2019-07-04 19:30 160141017 Malmköpings IF U - Gillberga-Lista IF U 4 - 0 Sparbanksvallen Malmahed
Augusti
2019-08-17 15:00 160141012 Julita GoIF - FC Kurdtuna 1 - 3 Öljevi IP
2019-08-18 17:30 160141027 Hällbybrunns IF U - Gillberga-Lista IF U 2 - 4 Skogsvallen
2019-08-24 18:00 160141042 FC Somtuna - FC Kurdtuna 2 - 2 Fröslunda IP
2019-08-25 16:00 160141044 Malmköpings IF U - Eskilstuna Södra FF 1 - 5 Sparbanksvallen Malmahed
2019-08-26 18:30 160141043 Jäders IF U - Gillberga-Lista IF U 2 - 4 Kungsvallen
2019-08-28 18:45 160141034 Hällbybrunns IF U - Eskilstuna Södra FF 0 - 6 Skogsvallen
2019-08-30 18:45 160141047 Gillberga-Lista IF U - FC Somtuna 0 - 7 Hallstavallen
2019-08-30 19:00 160141048 FC Kurdtuna - Julita GoIF 7 - 1 Ekängens IP KG
September
2019-09-01 15:00 160141046 Eskilstuna Södra FF - Jäders IF U 4 - 0 Skogsängens IP
2019-09-01 17:00 160141045 Hällbybrunns IF U - Malmköpings IF U 1 - 0 Skogsvallen
2019-09-04 18:00 160141041 Julita GoIF - Hällbybrunns IF U 6 - 1 Öljevi IP
2019-09-07 11:30 160141050 FC Somtuna - Eskilstuna Södra FF 1 - 1 Fröslunda IP
2019-09-08 13:00 160141049 Gillberga-Lista IF U - FC Kurdtuna OW (0 - 3) Hallstavallen
2019-09-08 13:00 160141052 Malmköpings IF U - Julita GoIF 5 - 7 Sparbanksvallen Malmahed
2019-09-09 18:15 160141051 Jäders IF U - Hällbybrunns IF U 4 - 0 Kungsvallen
2019-09-11 19:00 160141024 FC Somtuna - Malmköpings IF U 6 - 1 Årby IP KG
2019-09-14 13:00 160141053 FC Kurdtuna - Malmköpings IF U 9 - 0 Ekängens IP
2019-09-14 13:00 160141054 Julita GoIF - Jäders IF U 6 - 7 Öljevi IP
2019-09-14 13:00 160141055 Hällbybrunns IF U - FC Somtuna 1 - 3 Gustavsborgs IP
2019-09-14 13:00 160141056 Eskilstuna Södra FF - Gillberga-Lista IF U 8 - 0 Skogsängens IP