Spelprogram - Herrar Utveckling A Västra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arentorp Helås FK Örjan Johansson 051213436 0707838257 Svart, Svart, Svart
Edet FK Krister Andersson 0707734578 Blå/blå/blå
Främmestads IK Daniel Arvidsson 0730337206 vit svart vit
Göta BK Raimo Käkelä 0520662570 0720048420 Svart/svart/svart
Halvorstorps IS Henrik Ohlsson 0520428857 0706528349 Svart/svart/svart
Nossebro IF Patrik Widell 051250547 0701687150 Blå-vit / röd-svart/Blå / svart/Vit/Blå /svart
Sjuntorps IF Joakim Eriksson 0761441710 Blå/blå/blå
Skepplanda BTK U1 Jan-Erik Eriksson 0303338075 0706222244 Gul/Svart/Gul
Trollhättans IF Visar Gerbeshi 0736493405 Gul, Svart, Gul
Vara SK Per Olof Stigson 051210160 0734144171 Gul/svart/gul
Wargöns IK Roland Olin 0761170170 Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-15 18:30 200025002 Arentorp Helås FK - Främmestads IK 0 - 2 Almesåsen A
2019-04-26 19:00 200025097 Göta BK - Vara SK 1 - 2 Ryrsjövallen
2019-04-28 18:30 200025006 Sjuntorps IF - Skepplanda BTK U1 0 - 3 Sjuntorpsvallen A
2019-04-29 18:30 200025009 Främmestads IK - Nossebro IF 2 - 3 Bergevi IP A-plan
Maj
2019-05-01 16:00 200025007 Vara SK - Edet FK 3 - 0 Torsvallen A-plan
2019-05-06 19:00 200025012 Arentorp Helås FK - Vara SK 1 - 2 Almesåsen A
2019-05-06 19:00 200025014 Skepplanda BTK U1 - Halvorstorps IS 3 - 4 Forsvallen A-plan
2019-05-09 19:00 200025013 Edet FK - Sjuntorps IF 1 - 0 Ekaråsen A
2019-05-13 19:00 200025017 Sjuntorps IF - Arentorp Helås FK 1 - 2 Sjuntorpsvallen A
2019-05-13 19:00 200025091 Vara SK - Trollhättans IF 7 - 0 Torsvallen A-plan
2019-05-14 19:00 200025016 Halvorstorps IS - Edet FK 5 - 6 Halvorstorps IP A
2019-05-19 11:00 200025021 Sjuntorps IF - Nossebro IF 13 - 2 Sjuntorpsvallen A
2019-05-20 19:00 200025025 Främmestads IK - Vara SK 1 - 4 Bergevi IP A-plan
2019-05-21 19:00 200025102 Edet FK - Göta BK 2 - 5 Ekaråsen A
2019-05-27 19:15 200025026 Skepplanda BTK U1 - Arentorp Helås FK 5 - 0 Forsvallen A-plan
2019-05-28 19:00 200025028 Sjuntorps IF - Främmestads IK 5 - 8 Sjuntorpsvallen A
Juni
2019-06-03 19:00 200025032 Arentorp Helås FK - Edet FK 1 - 1 Almesåsen A
2019-06-03 19:00 200025039 Halvorstorps IS - Wargöns IK 1 - 3 Halvorstorps IP A
2019-06-10 19:00 200025038 Skepplanda BTK U1 - Främmestads IK 1 - 1 Forsvallen A-plan
2019-06-12 19:00 200025040 Sjuntorps IF - Vara SK 1 - 2 Sjuntorpsvallen A
2019-06-18 19:00 200025041 Nossebro IF - Arentorp Helås FK 2 - 0 Brovallen
2019-06-18 19:00 200025044 Främmestads IK - Edet FK 7 - 0 Bergevi IP A-plan
2019-06-26 19:00 200025049 Främmestads IK - Arentorp Helås FK 6 - 0 Bergevi IP A-plan
2019-06-27 19:00 200025048 Wargöns IK - Edet FK 2 - 2 Hallevi IP, Wargön A-plan
Juli
2019-07-01 19:00 200025008 Wargöns IK - Arentorp Helås FK 3 - 1 Hallevi IP, Wargön A-plan
2019-07-01 19:15 200025093 Trollhättans IF - Främmestads IK OW (0 - 3) Skogshöjden A-plan
2019-07-05 19:00 200025098 Främmestads IK - Göta BK 3 - 2 Bergevi IP A-plan
2019-07-07 19:00 200025092 Trollhättans IF - Skepplanda BTK U1 3 - 4 Skogshöjden A-plan
Augusti
2019-08-02 19:00 200025100 Göta BK - Sjuntorps IF 1 - 1 Ryrsjövallen
2019-08-05 19:00 200025057 Sjuntorps IF - Edet FK 3 - 1 Sjuntorpsvallen A
2019-08-08 19:00 200025022 Arentorp Helås FK - Halvorstorps IS 0 - 4 Kedumsvallen A
2019-08-12 19:00 200025103 Göta BK - Trollhättans IF 7 - 1 Ryrsjövallen
2019-08-13 19:00 200025011 Nossebro IF - Wargöns IK 2 - 3 Brovallen
2019-08-13 19:00 200025087 Edet FK - Främmestads IK 4 - 1 Ekaråsen A
2019-08-14 19:00 200025058 Vara SK - Arentorp Helås FK 3 - 0 Torsvallen A-plan
2019-08-19 18:45 200025061 Nossebro IF - Vara SK 2 - 3 Brovallen
2019-08-19 18:45 200025065 Främmestads IK - Wargöns IK 1 - 1 Bergevi IP A-plan
2019-08-20 18:45 200025062 Arentorp Helås FK - Sjuntorps IF 5 - 2 Kedumsvallen A
2019-08-26 18:30 200025069 Vara SK - Främmestads IK 4 - 3 Torsvallen A-plan
2019-08-27 18:30 200025066 Edet FK - Skepplanda BTK U1 3 - 0 Ekaråsen A
2019-08-28 20:00 200025094 Sjuntorps IF - Trollhättans IF 4 - 2 Skogshöjden Konstgräs
September
2019-09-02 18:15 200025071 Nossebro IF - Halvorstorps IS 2 - 3 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-09-02 18:15 200025075 Främmestads IK - Sjuntorps IF 2 - 0 Bergevi IP A-plan
2019-09-02 19:00 200025074 Wargöns IK - Vara SK 1 - 0 Hallevi IP, Wargön C konstgräs
2019-09-09 18:00 200025078 Halvorstorps IS - Främmestads IK 3 - 2 Halvorstorps IP A
2019-09-09 19:30 200025077 Skepplanda BTK U1 - Nossebro IF 5 - 0 Forsvallen Konstgräs
2019-09-10 20:00 200025076 Edet FK - Arentorp Helås FK WO (3 - 0) Strömsvallen A konstgräs
2019-09-11 19:00 200025034 Wargöns IK - Sjuntorps IF 3 - 1 Hallevi IP, Wargön C konstgräs
2019-09-16 19:00 200025082 Vara SK - Sjuntorps IF 8 - 0 Bendersvallen Konstgräs
2019-09-16 19:00 200025095 Trollhättans IF - Edet FK 3 - 2 Skogshöjden Konstgräs
2019-09-23 19:00 200025096 Arentorp Helås FK - Trollhättans IF 1 - 2 Bendersvallen Konstgräs
2019-09-23 19:30 200025088 Skepplanda BTK U1 - Wargöns IK 3 - 1 Forsvallen A-plan
2019-09-24 19:00 200025042 Vara SK - Halvorstorps IS 1 - 3 Bendersvallen Konstgräs
2019-09-25 19:30 200025037 Edet FK - Nossebro IF WO (3 - 0) Strömsvallen A konstgräs
Oktober
2019-10-01 19:15 200025005 Halvorstorps IS - Sjuntorps IF 4 - 0 Lyrfågel konstgräs
2019-10-03 19:00 200025099 Vara SK - Göta BK WO (3 - 0) Bendersvallen Konstgräs
2019-10-07 19:30 200025053 Edet FK - Vara SK 2 - 2 Strömsvallen A konstgräs
2019-10-12 15:00 200025101 Arentorp Helås FK - Göta BK 4 - 4 Kedumsvallen A
December
2019-12-30 200025003 Edet FK - Wargöns IK Ekaråsen A
2019-12-30 200025004 Skepplanda BTK U1 - Vara SK Forsvallen A-plan
2019-12-30 200025018 Vara SK - Nossebro IF Torsvallen A-plan
2019-12-30 200025019 Wargöns IK - Främmestads IK Hallevi IP, Wargön A-plan
2019-12-30 200025023 Edet FK - Skepplanda BTK U1 Strömsvallen A konstgräs
2019-12-30 200025027 Halvorstorps IS - Nossebro IF Halvorstorps IP A
2019-12-30 200025029 Vara SK - Wargöns IK Torsvallen A-plan
2019-12-30 200025031 Nossebro IF - Skepplanda BTK U1 Brovallen
2019-12-30 200025035 Främmestads IK - Halvorstorps IS Bergevi IP A-plan
2019-12-30 200025043 Wargöns IK - Skepplanda BTK U1 Hallevi IP, Wargön A-plan
2019-12-30 200025046 Sjuntorps IF - Halvorstorps IS Sjuntorpsvallen A
2019-12-30 200025047 Vara SK - Skepplanda BTK U1 Torsvallen A-plan
2019-12-30 200025051 Nossebro IF - Främmestads IK Brovallen
2019-12-30 200025052 Arentorp Helås FK - Wargöns IK Almesåsen A
2019-12-30 200025054 Skepplanda BTK U1 - Sjuntorps IF Forsvallen A-plan
2019-12-30 200025056 Halvorstorps IS - Skepplanda BTK U1 Halvorstorps IP A
2019-12-30 200025059 Wargöns IK - Nossebro IF Hallevi IP, Wargön A-plan
2019-12-30 200025063 Edet FK - Halvorstorps IS Ekaråsen A
2019-12-30 200025067 Halvorstorps IS - Arentorp Helås FK Halvorstorps IP A
2019-12-30 200025068 Sjuntorps IF - Nossebro IF Sjuntorpsvallen A
2019-12-30 200025072 Arentorp Helås FK - Skepplanda BTK U1 Kedumsvallen A
2019-12-30 200025079 Sjuntorps IF - Wargöns IK Sjuntorpsvallen A
2019-12-30 200025081 Nossebro IF - Edet FK Brovallen
2019-12-30 200025083 Wargöns IK - Halvorstorps IS Hallevi IP, Wargön A-plan
2019-12-30 200025084 Främmestads IK - Skepplanda BTK U1 Bergevi IP A-plan
2019-12-30 200025086 Arentorp Helås FK - Nossebro IF Kedumsvallen A
2019-12-30 200025089 Halvorstorps IS - Vara SK Halvorstorps IP A