Spelprogram - Herrar Utveckling B Trollhättan

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 16:00 200033057 Trollhättans FF - Vänersborgs FK C 2 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2019-04-26 19:00 200033003 Vänersborgs FK C - Lödöse Nygård IK 1 - 3 Sörbyvallens Konstgräsplan
2019-04-28 17:00 200033002 IFK Trollhättan C - Vänersborgs IF C 2 - 5 Kamratgårdens IP B-plan
2019-04-29 19:00 200033004 Skepplanda BTK U2/Alvhems IK - Trollhättans FK C 2 - 0 Forsvallen Konstgräs
Maj
2019-05-01 15:00 200033011 Vänersborgs FK C - Skepplanda BTK U2/Alvhems IK 1 - 0 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-05-05 19:00 200033005 Trollhättans FK C - Vänersborgs FK C 5 - 3 Stavrelunds IP B-plan
2019-05-06 19:00 200033006 Lödöse Nygård IK - IFK Trollhättan C 11 - 0 Tingevi A
2019-05-06 20:00 200033007 Vänersborgs IF C - Trollhättans BoIS C 6 - 3 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-05-12 19:00 200033009 Trollhättans BoIS C - Lödöse Nygård IK 4 - 3 Torsbovallen Konstgräs
2019-05-18 11:00 200033058 Lödöse Nygård IK - Trollhättans FF 3 - 4 Tingevi A
2019-05-19 19:00 200033014 Trollhättans FK C - Trollhättans BoIS C 0 - 5 Stavrelunds IP B-plan
2019-05-20 19:00 200033015 Lödöse Nygård IK - Vänersborgs IF C 0 - 5 Tingevi A
2019-05-27 19:00 200033017 Trollhättans BoIS C - Skepplanda BTK U2/Alvhems IK 8 - 0 Torsbovallen B-plan
2019-05-30 16:00 200033059 Trollhättans FF - Trollhättans BoIS C 0 - 8 Edsborgs IP B-plan
Juni
2019-06-02 17:00 200033022 Skepplanda BTK U2/Alvhems IK - Vänersborgs IF C 4 - 8 Forsvallen
2019-06-06 11:00 200033021 Vänersborgs FK C - Trollhättans BoIS C 2 - 3 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-06-10 18:30 200033060 IFK Trollhättan C - Trollhättans FF 6 - 3 Kamratgårdens IP A-plan
2019-06-12 19:30 200033028 Vänersborgs IF C - Vänersborgs FK C 10 - 0 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-06-15 16:00 200033013 Skepplanda BTK U2/Alvhems IK - IFK Trollhättan C 2 - 2 Forsvallen
2019-06-17 19:00 200033027 Lödöse Nygård IK - Skepplanda BTK U2/Alvhems IK 2 - 3 Tingevi A
2019-06-23 19:00 200033029 Trollhättans FK C - Skepplanda BTK U2/Alvhems IK 2 - 1 Stavrelunds IP B-plan
2019-06-24 19:30 200033030 Lödöse Nygård IK - Vänersborgs FK C 5 - 3 Tingevi A
2019-06-30 19:00 200033023 Trollhättans FK C - Lödöse Nygård IK 3 - 1 Stavrelunds IP B-plan
Augusti
2019-08-04 18:00 200033025 Trollhättans BoIS C - IFK Trollhättan C 10 - 1 Torsbovallen C-plan
2019-08-11 14:00 200033034 IFK Trollhättan C - Lödöse Nygård IK 0 - 13 Kamratgårdens IP B-plan
2019-08-11 18:00 200033033 Trollhättans BoIS C - Vänersborgs IF C 2 - 5 Torsbovallen C-plan
2019-08-16 19:00 200033035 Vänersborgs FK C - Trollhättans FK C 3 - 0 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-08-18 18:45 200033038 Trollhättans FK C - IFK Trollhättan C 7 - 1 Stavrelunds IP B-plan
2019-08-19 18:30 200033037 Skepplanda BTK U2/Alvhems IK - Vänersborgs FK C 2 - 4 Gläntevi
2019-08-19 18:45 200033062 Trollhättans FF - Vänersborgs IF C 1 - 6 Edsborgs IP B-plan
2019-08-20 18:45 200033039 Lödöse Nygård IK - Trollhättans BoIS C 5 - 4 Tingevi A
2019-08-25 13:00 200033041 Trollhättans BoIS C - Trollhättans FK C 1 - 3 Torsbovallen C-plan
September
2019-09-01 11:00 200033045 Vänersborgs FK C - IFK Trollhättan C 4 - 3 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-01 11:00 200033047 Trollhättans FK C - Vänersborgs IF C 2 - 8 Stavrelunds IP B-plan
2019-09-02 18:30 200033046 Skepplanda BTK U2/Alvhems IK - Trollhättans BoIS C WO (3 - 0) Forsvallen
2019-09-05 20:00 200033031 Vänersborgs IF C - IFK Trollhättan C 7 - 1 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-09-08 11:00 200033042 IFK Trollhättan C - Skepplanda BTK U2/Alvhems IK WO (3 - 0) Kamratgårdens IP A-plan
2019-09-08 19:00 200033049 Trollhättans BoIS C - Vänersborgs FK C 7 - 0 Torsbovallen Konstgräs
2019-09-12 18:00 200033051 Lödöse Nygård IK - Trollhättans FK C 2 - 2 Tingevi A
2019-09-12 20:15 200033052 Vänersborgs IF C - Skepplanda BTK U2/Alvhems IK 8 - 0 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-09-15 11:00 200033053 IFK Trollhättan C - Trollhättans BoIS C WO (3 - 0) Kamratgårdens IP A-plan
2019-09-16 18:30 200033055 Skepplanda BTK U2/Alvhems IK - Lödöse Nygård IK 1 - 3 Forsvallen Konstgräs
2019-09-19 20:00 200033020 Vänersborgs IF C - Trollhättans FK C 5 - 4 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-09-23 17:30 200033010 IFK Trollhättan C - Trollhättans FK C 6 - 3 Kamratgårdens IP A-plan
2019-09-23 20:15 200033044 Vänersborgs IF C - Lödöse Nygård IK WO (3 - 0) Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-09-24 19:00 200033063 Trollhättans FF - Skepplanda BTK U2/Alvhems IK 2 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2019-09-26 20:00 200033054 Vänersborgs FK C - Vänersborgs IF C 0 - 10 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-09-27 19:00 200033064 Trollhättans FK C - Trollhättans FF 6 - 1 Lyrfågel konstgräs
Oktober
2019-10-02 18:00 200033018 IFK Trollhättan C - Vänersborgs FK C 4 - 7 Granngårdens Konstgräs