Spelprogram - Division 4 Damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gropptorps IF Sabina Helmér 0735051203 Svart/Svart/Svart
Hällbybrunns IF U Sara Bylund 0709993232 Vit Svart inslag/Svart/vita
Jäders IF Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kvicksunds SK Jesper Lundin 0704833347 Vit/Grön/Grön
New Mill Indians SK/Telge United FF David Nilsson 0707952960 Svart/Svart
Torshälla-Nyby IS Lena Öhman 016344062 0706798967 Grön/Svart/svart/Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 15:00 160210002 New Mill Indians SK/Telge United FF - Torshälla-Nyby IS 0 - 4 Nykvarns IP
2019-04-28 16:00 160210003 Jäders IF - Hällbybrunns IF U 2 - 4 Kungsvallen
Maj
2019-05-03 19:00 160210006 Gropptorps IF - Jäders IF 2 - 1 Marmorbyns IP
2019-05-03 19:00 160210008 Torshälla-Nyby IS - Kvicksunds SK 12 - 0 Torshargs Idrottsplats
2019-05-08 18:30 160210009 Kvicksunds SK - Hällbybrunns IF U 0 - 4 Kvicksunds Idrottsplats
2019-05-15 19:00 160210007 Hällbybrunns IF U - New Mill Indians SK/Telge United FF 3 - 0 Skogsvallen
2019-05-17 19:00 160210016 Gropptorps IF - Kvicksunds SK 1 - 4 Marmorbyns IP
2019-05-19 17:00 160210013 Hällbybrunns IF U - Torshälla-Nyby IS 3 - 3 Skogsvallen
2019-05-23 19:00 160210020 Torshälla-Nyby IS - Gropptorps IF 7 - 0 Torshargs Idrottsplats
Juni
2019-06-01 11:00 160210024 Jäders IF - Kvicksunds SK 2 - 5 Kungsvallen
2019-06-02 17:00 160210022 Gropptorps IF - Hällbybrunns IF U 2 - 7 Marmorbyns IP
2019-06-05 19:00 160210025 Kvicksunds SK - New Mill Indians SK/Telge United FF 4 - 2 Kvicksunds Idrottsplats
2019-06-07 19:00 160210028 Torshälla-Nyby IS - Jäders IF 3 - 2 Torshargs Idrottsplats
2019-06-16 15:00 160210029 New Mill Indians SK/Telge United FF - Kvicksunds SK 6 - 0 Nykvarns IP
2019-06-20 18:30 160210036 Kvicksunds SK - Jäders IF 4 - 1 Kvicksunds Idrottsplats
2019-06-23 17:00 160210034 Hällbybrunns IF U - Gropptorps IF 17 - 1 Skogsvallen
2019-06-29 12:00 160210038 Jäders IF - New Mill Indians SK/Telge United FF 0 - 3 Kungsvallen
2019-06-30 17:00 160210040 Gropptorps IF - Torshälla-Nyby IS 0 - 16 Marmorbyns IP
Juli
2019-07-07 16:00 160210010 New Mill Indians SK/Telge United FF - Gropptorps IF 9 - 0 Nykvarns IP
Augusti
2019-08-22 19:00 160210041 Torshälla-Nyby IS - Hällbybrunns IF U 6 - 3 Torshargs Idrottsplats
2019-08-24 11:00 160210044 Kvicksunds SK - Gropptorps IF 6 - 2 Kvicksunds Idrottsplats
2019-08-31 15:00 160210045 Hällbybrunns IF U - Kvicksunds SK 7 - 0 Skogsvallen
September
2019-09-01 17:00 160210046 Gropptorps IF - New Mill Indians SK/Telge United FF 2 - 6 Marmorbyns IP
2019-09-05 18:15 160210032 Jäders IF - Torshälla-Nyby IS 0 - 5 Kungsvallen
2019-09-07 13:00 160210050 Jäders IF - Gropptorps IF 5 - 1 Kungsvallen
2019-09-08 11:00 160210052 Kvicksunds SK - Torshälla-Nyby IS 2 - 6 Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-08 15:00 160210051 New Mill Indians SK/Telge United FF - Hällbybrunns IF U 4 - 3 Nykvarns IP
2019-09-15 13:00 160210054 Torshälla-Nyby IS - New Mill Indians SK/Telge United FF 6 - 1 Torshargs Idrottsplats
2019-09-15 13:00 160210055 Hällbybrunns IF U - Jäders IF 5 - 0 Skogsvallen
2019-09-22 09:00 Tävlingskommittén har tagit beslut att match 160210018 får spelas efter datum för sista omgång. 160210018 New Mill Indians SK/Telge United FF - Jäders IF 1 - 4 Nykvarns IP