Spelprogram - Pojkar, Div 8 Norra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-01 15:00 200170003 Skövde AIK Röd - IFK Falköping FF Blå 1 - 1 Lillegårdens IP, E-plan
2019-05-02 18:30 200170004 Skara FC - Våmbs IF 3 - 4 Sparbanken Arena G
2019-05-04 11:00 200170001 IFK Mariestad Blå - IFK Tidaholm Vit 5 - 1 Lekevi IP Nedre-plan
2019-05-04 13:30 200170005 Råda BK Grön - IFK Skövde FK Blå 0 - 10 Rådavallen C-plan
Omgång 2
2019-05-01 18:30 200170006 IFK Skövde FK Blå - Skara FC 5 - 3 Karstorp Övre
2019-05-05 14:00 200170010 IFK Tidaholm Vit - Råda BK Grön 6 - 0 Tidavallen B-plan
2019-05-05 17:15 200170008 IFK Falköping FF Blå - Lidköpings FK Röd 6 - 3 Dotorpsplan B
2019-05-07 18:30 200170007 Våmbs IF - Skövde AIK Röd 2 - 0 Södermalms IP konstgräs
Omgång 3
2019-05-11 11:00 200170011 IFK Mariestad Blå - IFK Falköping FF Blå 0 - 6 Lekevi IP Nedre-plan
2019-05-11 13:00 200170014 Skara FC - Råda BK Grön 9 - 1 Sparbanken Arena G
2019-05-12 10:00 200170013 Skövde AIK Röd - IFK Skövde FK Blå 0 - 3 Lillegårdens IP, E-plan
2019-05-12 16:00 200170012 Lidköpings FK Röd - Våmbs IF 6 - 4 Ågårdsvallen B
Omgång 4
2019-05-18 11:00 200170017 IFK Skövde FK Blå - Lidköpings FK Röd 4 - 5 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-05-19 11:00 200170018 Våmbs IF - IFK Mariestad Blå 0 - 4 Claesborgs A-plan
2019-05-19 14:00 200170020 IFK Tidaholm Vit - Skara FC 4 - 1 Tidavallen B-plan
2019-05-19 17:30 200170016 Råda BK Grön - Skövde AIK Röd 3 - 3 Rådavallen C-plan
Omgång 5
2019-05-20 18:00 200170022 Lidköpings FK Röd - Råda BK Grön 7 - 2 Ågårdsvallen B
2019-05-21 18:30 200170023 Skövde AIK Röd - Skara FC 3 - 2 Lillegårdens IP, E-plan
2019-05-22 19:15 200170024 IFK Falköping FF Blå - IFK Tidaholm Vit 4 - 0 Dotorpsplan B
2019-05-24 19:15 200170021 IFK Mariestad Blå - IFK Skövde FK Blå 7 - 3 Lekevi IP Nedre-plan
Omgång 6
2019-05-30 11:00 200170030 IFK Tidaholm Vit - Skövde AIK Röd 0 - 3 Tidavallen B-plan
2019-06-01 13:00 200170026 Skara FC - Lidköpings FK Röd 6 - 2 Sparbanken Arena G
2019-06-02 11:00 200170029 Våmbs IF - IFK Falköping FF Blå 7 - 2 Claesborgs A-plan
2019-06-02 11:30 200170027 Råda BK Grön - IFK Mariestad Blå 0 - 7 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
Omgång 7
2019-06-12 19:15 200170034 IFK Falköping FF Blå - IFK Skövde FK Blå 2 - 4 Dotorpsplan B
2019-06-16 11:00 200170031 IFK Mariestad Blå - Skara FC 0 - 5 Lekevi IP Nedre-plan
2019-06-16 14:00 200170033 Våmbs IF - IFK Tidaholm Vit 1 - 0 Claesborgs A-plan
2019-06-16 16:00 200170032 Lidköpings FK Röd - Skövde AIK Röd 5 - 6 Ågårdsvallen B
Omgång 8
2019-06-19 18:30 200170040 IFK Skövde FK Blå - Våmbs IF 1 - 1 Lillegårdens IP, E-plan
2019-06-20 17:30 200170037 Skövde AIK Röd - IFK Mariestad Blå 2 - 2 Södermalms IP
2019-06-23 11:30 200170039 Råda BK Grön - IFK Falköping FF Blå 1 - 3 Rådavallen C-plan
2019-06-23 16:00 200170036 Lidköpings FK Röd - IFK Tidaholm Vit 0 - 3 Ågårdsvallen B
Omgång 9
2019-06-06 15:30 200170043 IFK Falköping FF Blå - Skara FC 2 - 4 Dotorpsplan B
2019-06-25 18:30 200170042 Våmbs IF - Råda BK Grön 3 - 1 Södermalms IP
2019-06-26 19:15 200170041 IFK Mariestad Blå - Lidköpings FK Röd 3 - 3 Lekevi IP Nedre-plan
2019-09-11 19:00 200170045 IFK Tidaholm Vit - IFK Skövde FK Blå 1 - 1 Tidavallen B-plan
Omgång 10
2019-07-03 18:15 200170048 IFK Falköping FF Blå - Skövde AIK Röd 3 - 3 Dotorpsplan B
2019-07-06 11:00 200170046 IFK Skövde FK Blå - Råda BK Grön 4 - 1 Karstorp Övre
2019-08-28 18:15 200170047 Våmbs IF - Skara FC 2 - 1 Claesborgs A-plan
2019-09-03 18:30 200170050 IFK Tidaholm Vit - IFK Mariestad Blå 3 - 5 Tidavallen B-plan
Omgång 11
2019-08-06 18:30 200170053 Skövde AIK Röd - Våmbs IF 4 - 7 Lillegårdens IP, E-plan
2019-08-11 11:00 200170054 Skara FC - IFK Skövde FK Blå 4 - 1 Sparbanken Arena G
2019-08-11 16:00 200170052 Lidköpings FK Röd - IFK Falköping FF Blå 6 - 3 Ågårdsvallen B
2019-09-28 13:00 200170055 Råda BK Grön - IFK Tidaholm Vit 5 - 0 Rådavallen C-plan
Omgång 12
2019-08-17 09:30 200170056 Råda BK Grön - Skara FC 1 - 15 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-08-17 13:00 200170057 IFK Skövde FK Blå - Skövde AIK Röd 1 - 2 Lillegårdens IP, E-plan
2019-08-18 11:00 200170058 Våmbs IF - Lidköpings FK Röd 8 - 0 Claesborgs A-plan
2019-08-18 17:15 200170059 IFK Falköping FF Blå - IFK Mariestad Blå 5 - 2 Dotorpsplan B
Omgång 13
2019-08-24 11:00 200170061 IFK Mariestad Blå - Våmbs IF 5 - 4 Lekevi IP Nedre-plan
2019-08-24 11:00 200170064 Skara FC - IFK Tidaholm Vit 7 - 1 Sparbanken Arena G
2019-08-25 10:00 200170063 Skövde AIK Röd - Råda BK Grön 3 - 2 Lillegårdens IP, E-plan
2019-08-25 16:00 200170062 Lidköpings FK Röd - IFK Skövde FK Blå 4 - 3 Ågårdsvallen B
Omgång 14
2019-09-01 09:30 200170067 Råda BK Grön - Lidköpings FK Röd 1 - 3 Rådavallen C-plan
2019-09-01 11:00 200170066 Skara FC - Skövde AIK Röd 6 - 3 Sparbanken Arena G
2019-09-01 14:00 200170070 IFK Tidaholm Vit - IFK Falköping FF Blå 1 - 1 Tidavallen B-plan
2019-09-07 11:00 200170068 IFK Skövde FK Blå - IFK Mariestad Blå 0 - 0 Lillegårdens IP, E-plan
Omgång 15
2019-09-08 10:00 200170073 Skövde AIK Röd - IFK Tidaholm Vit 5 - 2 Lillegårdens IP, E-plan
2019-09-08 16:00 200170072 Lidköpings FK Röd - Skara FC 5 - 4 Ågårdsvallen B
2019-09-08 17:15 200170074 IFK Falköping FF Blå - Våmbs IF 1 - 1 Dotorpsplan B
2019-09-16 19:00 200170071 IFK Mariestad Blå - Råda BK Grön 2 - 0 Lekevi IP Konstgräsplan
Omgång 16
2019-09-10 18:30 200170076 Skövde AIK Röd - Lidköpings FK Röd 4 - 1 Lillegårdens IP, E-plan
2019-09-13 18:30 200170077 Skara FC - IFK Mariestad Blå 2 - 2 Sparbanken Arena G
2019-09-14 11:30 200170079 IFK Skövde FK Blå - IFK Falköping FF Blå 2 - 4 Lillegårdens IP, E-plan
2019-09-15 14:00 200170080 IFK Tidaholm Vit - Våmbs IF 0 - 1 Tidavallen B-plan
Omgång 17
2019-09-21 10:30 200170082 Våmbs IF - IFK Skövde FK Blå 2 - 2 Claesborgs A-plan
2019-09-21 11:00 200170081 IFK Mariestad Blå - Skövde AIK Röd 5 - 1 Lekevi IP Nedre-plan
2019-09-22 17:15 200170083 IFK Falköping FF Blå - Råda BK Grön 5 - 3 Dotorpsplan B
2019-09-23 17:45 200170085 Lidköpings FK Röd - IFK Tidaholm Vit 7 - 5 Ågårdsvallen B1
Omgång 18
2019-09-28 13:00 200170088 Skara FC - IFK Falköping FF Blå 4 - 1 Sparbanken Arena G
2019-09-29 12:30 200170089 Råda BK Grön - Våmbs IF 1 - 3 Rådavallen C-plan
2019-09-29 13:00 200170090 IFK Skövde FK Blå - IFK Tidaholm Vit 6 - 0 Lillegårdens IP, E-plan
2019-09-29 16:00 200170086 Lidköpings FK Röd - IFK Mariestad Blå 4 - 5 Ågårdsvallen B