Spelprogram - Flickor, Div 4 Skövde

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 16:00 200432002 Mariestads BoIS FF - Väring/Ulvåker 9 - 1 Lekevi IP Nedre-plan
Maj
2019-05-01 16:00 200432003 IFK Tidaholm - Våmbs IF Vit 2 - 2 Tidavallen B-plan
2019-05-04 11:30 200432006 Skövde KIK Vit - Skara FC 0 - 2 Lillegårdens IP, E-plan
2019-05-04 13:00 200432009 Väring/Ulvåker - Axvall/Varnhem 0 - 0 Väringsvallen B-plan
2019-05-07 18:30 200432011 Axvall/Varnhem - Våmbs IF Vit 0 - 0 Varnhems IP
2019-05-12 11:00 200432008 Våmbs IF Vit - Mariestads BoIS FF 1 - 1 Claesborgs A-plan
2019-05-12 17:00 200432013 IFK Tidaholm - Skövde KIK Vit 0 - 1 Tidavallen B-plan
2019-05-13 18:30 200432014 Skara FC - Råda BK Grön 4 - 2 Sparbanken Arena G
2019-05-18 13:30 200432005 Råda BK Grön - Skövde KIK Vit 3 - 0 Rådavallen
2019-05-18 15:30 200432019 Våmbs IF Vit - Väring/Ulvåker 1 - 4 Claesborgs A-plan
2019-05-19 16:00 200432017 Skövde KIK Vit - Mariestads BoIS FF 4 - 0 Lillegårdens IP, E-plan
2019-05-21 18:30 200432021 Axvall/Varnhem - Skövde KIK Vit 0 - 6 Varnhems IP
2019-05-26 14:00 200432023 IFK Tidaholm - Skara FC 0 - 5 Tidavallen B-plan
Juni
2019-06-01 11:30 200432027 Råda BK Grön - Axvall/Varnhem 5 - 0 Rådavallen
2019-06-05 18:30 200432028 Skövde KIK Vit - Väring/Ulvåker 5 - 1 Lillegårdens IP, E-plan
2019-06-09 15:00 200432026 Skara FC - Mariestads BoIS FF 2 - 2 Sparbanken Arena G
2019-06-09 17:30 200432016 Råda BK Grön - IFK Tidaholm 7 - 0 Rådavallen
2019-06-12 18:30 200432031 Axvall/Varnhem - Skara FC 0 - 8 Axevalla IP, 9-manna
2019-06-15 12:30 200432034 Våmbs IF Vit - Skövde KIK Vit 1 - 3 Claesborgs A-plan
2019-06-16 16:00 200432032 Mariestads BoIS FF - IFK Tidaholm 10 - 1 Lekevi IP Nedre-plan
2019-06-18 18:30 200432037 IFK Tidaholm - Axvall/Varnhem 1 - 0 Tidavallen B-plan
2019-06-19 18:30 200432035 Väring/Ulvåker - Råda BK Grön 0 - 5 Väringsvallen B-plan
2019-06-23 16:30 200432039 Råda BK Grön - Våmbs IF Vit 5 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-06-24 18:30 200432041 Axvall/Varnhem - Mariestads BoIS FF 0 - 0 Axevalla IP, 9-manna
2019-06-25 19:00 200432038 Skara FC - Väring/Ulvåker 15 - 2 Sparbanken Arena G
2019-06-26 18:30 200432046 Skövde KIK Vit - Råda BK Grön 2 - 1 Lillegårdens IP, E-plan
Juli
2019-07-02 19:15 200432022 Mariestads BoIS FF - Råda BK Grön 5 - 7 Lekevi IP Nedre-plan
Augusti
2019-08-11 11:30 200432051 Axvall/Varnhem - Väring/Ulvåker 0 - 2 Axevalla IP, 9-manna
2019-08-11 15:00 200432054 Skara FC - Skövde KIK Vit 3 - 2 Sparbanken Arena G
2019-08-17 12:30 200432059 Våmbs IF Vit - Axvall/Varnhem 4 - 3 Claesborgs A-plan
2019-08-17 14:30 200432056 Råda BK Grön - Skara FC 1 - 2 Rådavallen
2019-08-18 11:30 200432057 Skövde KIK Vit - IFK Tidaholm 8 - 3 Lillegårdens IP, E-plan
2019-08-19 18:30 200432049 Väring/Ulvåker - Mariestads BoIS FF 2 - 5 Väringsvallen B-plan
2019-08-21 19:00 200432062 Mariestads BoIS FF - Skövde KIK Vit 1 - 3 Lekevi IP Nedre-plan
2019-08-23 18:45 200432065 Väring/Ulvåker - Våmbs IF Vit 2 - 1 Väringsvallen B-plan
2019-08-25 14:00 200432063 IFK Tidaholm - Råda BK Grön 1 - 1 Tidavallen B-plan
2019-08-26 19:15 200432052 Mariestads BoIS FF - Våmbs IF Vit 9 - 1 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-08-31 13:30 200432067 Råda BK Grön - Mariestads BoIS FF 0 - 2 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
September
2019-09-01 11:30 200432068 Skövde KIK Vit - Axvall/Varnhem 5 - 0 Lillegårdens IP, E-plan
2019-09-01 15:00 200432066 Skara FC - IFK Tidaholm 6 - 0 Sparbanken Arena G
2019-09-07 11:00 200432071 Axvall/Varnhem - Råda BK Grön 0 - 5 Varnhems IP
2019-09-07 11:00 200432072 Mariestads BoIS FF - Skara FC 0 - 2 Lekevi IP Nedre-plan
2019-09-07 14:00 200432075 Väring/Ulvåker - Skövde KIK Vit 1 - 10 Väringsvallen B-plan
2019-09-09 18:00 200432044 Väring/Ulvåker - IFK Tidaholm OW (0 - 3) Väringsvallen B-plan
2019-09-11 18:30 200432079 Skövde KIK Vit - Våmbs IF Vit 5 - 0 Lillegårdens IP, E-plan
2019-09-14 11:30 200432078 Råda BK Grön - Väring/Ulvåker WO (3 - 0) Rådavallen C-plan
2019-09-15 14:00 200432076 IFK Tidaholm - Mariestads BoIS FF 1 - 3 Tidavallen B-plan
2019-09-18 17:30 200432048 Våmbs IF Vit - IFK Tidaholm 1 - 4 Claesborgs A-plan
2019-09-21 10:30 200432083 Våmbs IF Vit - Råda BK Grön 0 - 6 Claesborgs A-plan
2019-09-22 16:00 200432081 Axvall/Varnhem - IFK Tidaholm 1 - 1 Axevalla IP, 9-manna
2019-09-25 18:30 200432077 Skara FC - Axvall/Varnhem 5 - 0 Sparbanken Arena D Konstgräs
2019-09-28 15:00 200432084 Väring/Ulvåker - Skara FC 1 - 5 Väringsvallen B-plan
2019-09-29 11:00 200432087 IFK Tidaholm - Väring/Ulvåker 5 - 0 Tidavallen B-plan
2019-09-29 11:00 200432088 Skara FC - Våmbs IF Vit 7 - 0 Sparbanken Arena G
Oktober
2019-10-01 17:30 200432043 Våmbs IF Vit - Skara FC 0 - 3 Claesborgs A-plan
2019-10-02 19:15 200432086 Mariestads BoIS FF - Axvall/Varnhem 8 - 0 Lekevi IP Konstgräsplan