Spelprogram - Pojkar, Div 5 Borås

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-23 19:00 200131001 Dalstorp/Grimsås/Limmared - Ulricehamns IFK 3 - 1 Dalshov Konstgräs
2019-04-24 18:30 200131005 Redvägs FK - Dalsjöfors GoIF 1 - 3 Enevi A-plan
Maj
2019-05-01 17:00 200131002 Kronängs IF - Rydboholms SK 5 - 2 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-05-01 19:20 200131010 Ulricehamns IFK - Redvägs FK 3 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-05-08 18:30 200131009 Rydboholms SK - Dalstorp/Grimsås/Limmared 2 - 5 Svanehov A
2019-05-14 19:00 200131017 Dalsjöfors GoIF - Kronängs IF 0 - 0 Gårdavallen A-plan
2019-05-15 18:30 200131015 Rydboholms SK - Ulricehamns IFK 4 - 1 Svanehov A
2019-05-16 19:00 200131016 Redvägs FK - Kinna IF Blå 2 - 4 Dalums IP A-plan
2019-05-17 18:30 200131012 Kronängs IF - Horreds IF 4 - 1 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-05-19 17:00 200131013 Kinna IF Blå - Dalsjöfors GoIF 1 - 0 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-05-21 18:30 200131021 Dalstorp/Grimsås/Limmared - Dalsjöfors GoIF 4 - 2 Glasvallen A-plan
2019-05-23 18:30 200131025 Rydboholms SK - Horreds IF 1 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-05-26 17:00 200131018 Horreds IF - Dalstorp/Grimsås/Limmared 1 - 3 Eksätersvallen A-plan
2019-05-26 18:00 200131022 Kronängs IF - Redvägs FK 5 - 0 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-05-28 18:30 200131027 Redvägs FK - Dalstorp/Grimsås/Limmared 0 - 2 Dalums IP A-plan
Juni
2019-06-01 14:50 200131030 Ulricehamns IFK - Kinna IF Blå 0 - 6 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-06-09 11:00 200131040 Dalsjöfors GoIF - Horreds IF 6 - 0 Gårdavallen A-plan
2019-06-09 19:00 200131032 Kronängs IF - Kinna IF Blå 0 - 5 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-06-16 17:30 200131033 Horreds IF - Ulricehamns IFK 12 - 0 Eksätersvallen A-plan
2019-06-18 19:15 200131036 Kronängs IF - Ulricehamns IFK 3 - 2 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-06-19 19:00 200131037 Kinna IF Blå - Dalstorp/Grimsås/Limmared 4 - 2 Viskavallen A
2019-06-24 19:00 200131007 Horreds IF - Kinna IF Blå 2 - 6 Eksätersvallen A-plan
2019-06-25 18:30 200131035 Rydboholms SK - Redvägs FK 2 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-06-26 19:20 200131045 Ulricehamns IFK - Dalsjöfors GoIF 2 - 3 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-06-27 18:30 200131041 Dalstorp/Grimsås/Limmared - Kronängs IF 1 - 2 Glasvallen A-plan
2019-06-28 19:00 200131042 Horreds IF - Redvägs FK 5 - 2 Eksätersvallen A-plan
2019-06-29 12:00 200131044 Rydboholms SK - Kinna IF Blå 0 - 11 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
Juli
2019-07-02 19:00 200131028 Dalsjöfors GoIF - Rydboholms SK 8 - 2 Gårdavallen A-plan
2019-07-06 12:00 200131050 Ulricehamns IFK - Dalstorp/Grimsås/Limmared 0 - 6 Lassalyckan A-plan konstgräs
Augusti
2019-08-14 19:00 200131046 Dalsjöfors GoIF - Redvägs FK 9 - 2 Dalsjöhov konstgräs
2019-08-15 19:00 200131058 Horreds IF - Kronängs IF 4 - 3 Eksätersvallen A-plan
2019-08-18 15:50 200131060 Ulricehamns IFK - Rydboholms SK 1 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-08-18 18:00 200131057 Dalsjöfors GoIF - Kinna IF Blå 1 - 1 Dalsjöhov konstgräs
2019-08-21 19:00 200131061 Dalstorp/Grimsås/Limmared - Horreds IF 2 - 2 Dalshov Konstgräs
2019-08-23 18:30 200131063 Kinna IF Blå - Redvägs FK 10 - 0 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-08-25 17:00 200131062 Kronängs IF - Dalsjöfors GoIF 3 - 4 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-08-27 18:30 200131068 Dalsjöfors GoIF - Dalstorp/Grimsås/Limmared 0 - 0 Gårdavallen A-plan
September
2019-09-03 18:30 200131069 Horreds IF - Rydboholms SK 1 - 5 Eksätersvallen A-plan
2019-09-04 19:00 200131071 Dalstorp/Grimsås/Limmared - Redvägs FK 3 - 0 Dalshov Konstgräs
2019-09-06 18:30 200131073 Kinna IF Blå - Ulricehamns IFK 2 - 0 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-09-08 18:00 200131075 Rydboholms SK - Dalsjöfors GoIF 3 - 3 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-09-09 18:30 200131067 Redvägs FK - Kronängs IF 1 - 4 Enevi A-plan
2019-09-11 18:30 200131078 Redvägs FK - Rydboholms SK 2 - 3 Enevi A-plan
2019-09-13 18:45 200131076 Kinna IF Blå - Kronängs IF 3 - 1 Örby IP B konstgräs
2019-09-15 16:00 200131080 Ulricehamns IFK - Horreds IF 1 - 7 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-09-17 19:00 200131049 Rydboholms SK - Kronängs IF 1 - 2 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2019-09-19 18:00 200131055 Redvägs FK - Ulricehamns IFK 3 - 6 Enevi A-plan
2019-09-19 19:15 200131081 Dalstorp/Grimsås/Limmared - Kinna IF Blå 1 - 1 Dalshov Konstgräs
2019-09-21 11:10 200131085 Ulricehamns IFK - Kronängs IF 1 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-09-22 16:00 200131051 Dalstorp/Grimsås/Limmared - Rydboholms SK 4 - 0 Dalshov Konstgräs
2019-09-22 17:30 200131082 Horreds IF - Dalsjöfors GoIF 1 - 2 Eksätersvallen A-plan
2019-09-27 18:30 200131087 Kinna IF Blå - Rydboholms SK 7 - 1 Viskavallen A
2019-09-28 11:00 200131086 Kronängs IF - Dalstorp/Grimsås/Limmared 0 - 4 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-09-29 12:00 200131089 Redvägs FK - Horreds IF 1 - 11 Enevi A-plan
2019-09-29 16:30 200131090 Dalsjöfors GoIF - Ulricehamns IFK 4 - 0 Gårdavallen A-plan
Oktober
2019-10-01 19:00 200131053 Kinna IF Blå - Horreds IF 4 - 3 Kunskapens Hus, konstgräs