Spelprogram - Damer, Utveckling Västergötland

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arentorp Helås FK U (9:9) Stina Restin Fahlgren 0739538677 Svart/svart/svart
Främmestad/Elmer/Fåglum/Nossebro Fredrik Strömdahl 051424145 0703368901 Röd-svart/svart/svart
Götene FK U 2 (9:9) Stefan Östrand 0510540139 0704303418 Ljusblå/vit/vit
Jung/Kvänum 10 IF (9:9) Viola Berntsson 051222041 0733224221 Blå-svart, Svart, Svart
Skara FC Arpad Bunkoczi 0723202402 Vit, Blå, Vit
Stenstorps IF (9:9) Jennie Axelsson 0500450580 0739594846 Röd, Röd, Röd
Trollhättans FK/Halvorstorp (9:9) Lars-Olof Lindberg 0736723020 0736723020 Grå/lila/grå
Ulricehamns IFK U 2 Thomas Wester 0705852733 Blå-svart/Svart/Svart
Vinninga AIF (9:9) Lars Persson 0735249860 Grön/Grön/Grön
Åsarp-Trädet /Redväg (9:9) Anette Kjellén 051554028 0703144028 Svart/svart/svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 18:30 200081002 Jung/Kvänum 10 IF (9:9) - Skara FC 1 - 2 Jungavallen 1
2019-04-29 18:45 200081056 Götene FK U 2 (9:9) - Vinninga AIF (9:9) 0 - 11 Hellehof A-plan
Maj
2019-05-01 16:00 200081003 Trollhättans FK/Halvorstorp (9:9) - Åsarp-Trädet /Redväg (9:9) 10 - 0 Stavrelunds IP
2019-05-06 19:00 200081044 Främmestad/Elmer/Fåglum/Nossebro - Trollhättans FK/Halvorstorp (9:9) 1 - 6 Bergevi IP A-plan
2019-05-08 18:00 200081057 Skara FC - Stenstorps IF (9:9) 0 - 2 Sparbanken Arena G
2019-05-13 19:00 200081008 Åsarp-Trädet /Redväg (9:9) - Främmestad/Elmer/Fåglum/Nossebro 2 - 6 Arena Vallensås
2019-05-14 18:45 200081058 Stenstorps IF (9:9) - Arentorp Helås FK U (9:9) 0 - 7 Sportvallen A
2019-05-20 19:00 200081009 Arentorp Helås FK U (9:9) - Skara FC 3 - 0 Almesåsen A
2019-05-20 19:30 200081012 Trollhättans FK/Halvorstorp (9:9) - Ulricehamns IFK U 2 3 - 1 Stavrelunds IP
2019-05-22 19:30 200081041 Ulricehamns IFK U 2 - Åsarp-Trädet /Redväg (9:9) 6 - 0 Lassalyckan C-plan
2019-05-23 19:00 200081010 Götene FK U 2 (9:9) - Jung/Kvänum 10 IF (9:9) 5 - 8 Sörbovallen
2019-05-27 19:15 200081045 Trollhättans FK/Halvorstorp (9:9) - Arentorp Helås FK U (9:9) 3 - 1 Stavrelunds IP
2019-05-28 19:00 200081051 Vinninga AIF (9:9) - Främmestad/Elmer/Fåglum/Nossebro 1 - 0 Lindvallen
Juni
2019-06-02 13:30 200081015 Ulricehamns IFK U 2 - Främmestad/Elmer/Fåglum/Nossebro WO (3 - 0) Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-06-02 19:00 200081013 Jung/Kvänum 10 IF (9:9) - Arentorp Helås FK U (9:9) 0 - 4 Jungavallen 1
2019-06-03 18:30 200081014 Skara FC - Vinninga AIF (9:9) 0 - 16 Sparbanken Arena G
2019-06-05 19:00 200081059 Åsarp-Trädet /Redväg (9:9) - Stenstorps IF (9:9) 0 - 1 Åsarps IP A-plan
2019-06-09 18:00 200081046 Arentorp Helås FK U (9:9) - Främmestad/Elmer/Fåglum/Nossebro 2 - 2 Almesåsen B
2019-06-11 19:00 200081018 Vinninga AIF (9:9) - Jung/Kvänum 10 IF (9:9) 5 - 1 Lindvallen
2019-06-18 19:00 200081017 Arentorp Helås FK U (9:9) - Götene FK U 2 (9:9) 2 - 0 Almesåsen A
2019-06-19 19:00 200081020 Åsarp-Trädet /Redväg (9:9) - Ulricehamns IFK U 2 1 - 2 Enevi A-plan
2019-06-24 19:00 200081060 Stenstorps IF (9:9) - Skara FC 9 - 1 Sportvallen A
Augusti
2019-08-07 19:00 200081061 Stenstorps IF (9:9) - Åsarp-Trädet /Redväg (9:9) 6 - 5 Sportvallen A
2019-08-12 19:00 200081027 Främmestad/Elmer/Fåglum/Nossebro - Åsarp-Trädet /Redväg (9:9) 10 - 3 Lunnehov 1
2019-08-13 18:30 200081062 Stenstorps IF (9:9) - Ulricehamns IFK U 2 0 - 6 Sportvallen A
2019-08-13 18:45 200081025 Vinninga AIF (9:9) - Arentorp Helås FK U (9:9) 4 - 1 Lindvallen
2019-08-14 19:00 200081026 Götene FK U 2 (9:9) - Skara FC 7 - 2 Hellehof A-plan
2019-08-18 16:00 200081024 Åsarp-Trädet /Redväg (9:9) - Trollhättans FK/Halvorstorp (9:9) 1 - 5 Enevi A-plan
2019-08-19 18:45 200081029 Jung/Kvänum 10 IF (9:9) - Götene FK U 2 (9:9) 4 - 3 Jungavallen 1
2019-08-19 18:45 200081047 Främmestad/Elmer/Fåglum/Nossebro - Skara FC 0 - 2 Lunnehov 1
2019-08-26 19:00 200081030 Skara FC - Arentorp Helås FK U (9:9) 0 - 1 Sparbanken Arena G
2019-08-27 19:00 200081022 Vinninga AIF (9:9) - Götene FK U 2 (9:9) 3 - 2 Lindvallen
2019-08-27 19:30 200081031 Ulricehamns IFK U 2 - Trollhättans FK/Halvorstorp (9:9) 1 - 2 Lassalyckan B-plan
September
2019-09-02 18:15 200081053 Arentorp Helås FK U (9:9) - Vinninga AIF (9:9) 1 - 2 Almesåsen A
2019-09-08 11:00 200081035 Främmestad/Elmer/Fåglum/Nossebro - Ulricehamns IFK U 2 0 - 5 Lunnehov 1
2019-09-12 17:45 200081033 Arentorp Helås FK U (9:9) - Jung/Kvänum 10 IF (9:9) 3 - 1 Almesåsen A
2019-09-13 18:00 200081005 Skara FC - Götene FK U 2 (9:9) OW (0 - 3) Sparbanken Arena G
2019-09-16 19:00 200081019 Främmestad/Elmer/Fåglum/Nossebro - Trollhättans FK/Halvorstorp (9:9) 0 - 2 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-09-17 17:45 200081034 Vinninga AIF (9:9) - Skara FC 12 - 0 Lindvallen
2019-09-18 18:30 200081063 Götene FK U 2 (9:9) - Stenstorps IF (9:9) 1 - 0 Kinnevallen B-plan
2019-09-24 19:30 200081040 Ulricehamns IFK U 2 - Åsarp-Trädet /Redväg (9:9) 4 - 2 Lassalyckan B-plan
2019-09-25 17:30 200081038 Jung/Kvänum 10 IF (9:9) - Vinninga AIF (9:9) 5 - 7 Jungavallen 1
2019-09-25 19:00 200081037 Götene FK U 2 (9:9) - Arentorp Helås FK U (9:9) 1 - 2 Kinnevallen B-plan
2019-09-25 19:00 200081039 Trollhättans FK/Halvorstorp (9:9) - Främmestad/Elmer/Fåglum/Nossebro 10 - 0 Lyrfågel konstgräs
2019-09-30 19:00 200081052 Arentorp Helås FK U (9:9) - Götene FK U 2 (9:9) WO (3 - 0) Bendersvallen Konstgräs
Oktober
2019-10-02 18:30 200081021 Skara FC - Jung/Kvänum 10 IF (9:9) 1 - 5 Sparbanken Arena B
2019-10-02 19:00 200081064 Ulricehamns IFK U 2 - Stenstorps IF (9:9) 4 - 1 Lassalyckan B-plan
December
2019-12-30 200081001 Arentorp Helås FK U (9:9) - Götene FK U 2 (9:9)
2019-12-30 200081006 Vinninga AIF (9:9) - Arentorp Helås FK U (9:9)
2019-12-30 200081048 Skara FC - Götene FK U 2 (9:9) Sparbanken Arena G
2019-12-30 200081049 Götene FK U 2 (9:9) - Vinninga AIF (9:9)
2019-12-30 200081050 Skara FC - Vinninga AIF (9:9)
2019-12-30 200081054 Götene FK U 2 (9:9) - Skara FC
2019-12-30 200081055 Vinninga AIF (9:9) - Götene FK U 2 (9:9)