Spelprogram - P06 Sö2

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 18:00 144308002 Färjestadens GOIF 2 - Torsås komb 7-m 9 - 0 Tallhöjdens IP, konstgräs
2019-04-27 11:00 144308003 Hossmo BK - Alstermo IF 7 - 3 Rinkabyvallen
2019-04-28 10:30 144308004 IFK Berga 2 - Södermöre komb. 7-m 2 - 0 Bergavik IP
2019-04-28 11:00 144308005 Möre BK - Kalmar FF 2 1 - 0 Loverslunden
Maj
2019-05-04 09:30 144308007 Kalmar FF 2 - IFK Berga 2 7 - 1 Gasten IP
2019-05-05 10:00 144308008 Södermöre komb. 7-m - Hossmo BK 2 - 2 Biskopsskogen
2019-05-05 17:00 144308010 Torsås komb 7-m - Rockneby IK 7-m 5 - 2 Torshammar
2019-05-05 18:00 144308009 Alstermo IF - Färjestadens GOIF 2 3 - 3 Amokabel Arena
2019-05-09 17:30 144308013 Hossmo BK - Kalmar FF 2 4 - 1 Rinkabyvallen
2019-05-09 18:00 144308011 Rockneby IK 7-m - Alstermo IF 0 - 5 Dampevallen
2019-05-10 18:00 144308012 Färjestadens GOIF 2 - Södermöre komb. 7-m 3 - 0 Tallhöjdens IP
2019-05-12 15:00 144308014 IFK Berga 2 - Möre BK 1 - 2 Bergavik IP
2019-05-19 11:00 144308018 Möre BK - Hossmo BK 3 - 0 Loverslunden
2019-05-19 12:30 144308020 Södermöre komb. 7-m - Rockneby IK 7-m 4 - 0 Biskopsskogen
2019-05-19 14:00 144308019 Kalmar FF 2 - Färjestadens GOIF 2 2 - 3 Gasten IP
2019-05-19 18:00 144308016 Alstermo IF - Torsås komb 7-m 0 - 7 Amokabel Arena
2019-05-23 18:00 144308021 Rockneby IK 7-m - Kalmar FF 2 9 - 0 Dampevallen
2019-05-24 18:00 144308022 Färjestadens GOIF 2 - Möre BK 0 - 2 Tallhöjdens IP
2019-05-24 18:00 144308025 Torsås komb 7-m - Södermöre komb. 7-m 2 - 4 Torshammar
2019-05-27 19:30 144308023 Hossmo BK - IFK Berga 2 1 - 4 Rinkabyvallen
2019-05-28 18:30 144308030 Möre BK - Rockneby IK 7-m 3 - 2 Loverslunden
2019-05-28 19:00 144308026 Kalmar FF 2 - Torsås komb 7-m 7 - 1 Gasten IP
2019-05-29 18:30 144308029 IFK Berga 2 - Färjestadens GOIF 2 0 - 3 Bergavik IP
Juni
2019-06-03 18:30 144308027 Södermöre komb. 7-m - Alstermo IF 3 - 2 Biskopsskogen
2019-06-08 11:00 144308032 Färjestadens GOIF 2 - Hossmo BK 6 - 0 Tallhöjdens IP, konstgräs
2019-06-09 15:00 144308031 Rockneby IK 7-m - IFK Berga 2 1 - 4 Dampevallen
2019-06-09 17:00 144308035 Torsås komb 7-m - Möre BK 3 - 8 Torshammar
2019-06-11 17:30 144308040 Hossmo BK - Rockneby IK 7-m 3 - 0 Rinkabyvallen
2019-06-16 16:00 144308038 Kalmar FF 2 - Södermöre komb. 7-m 1 - 1 Gasten IP
2019-06-16 18:00 144308037 Möre BK - Alstermo IF 9 - 1 Loverslunden
2019-06-18 18:00 144308041 Rockneby IK 7-m - Färjestadens GOIF 2 4 - 5 Dampevallen
2019-06-19 18:00 144308043 Södermöre komb. 7-m - Möre BK 1 - 1 Biskopsskogen
2019-06-19 18:00 144308044 Alstermo IF - IFK Berga 2 4 - 2 Amokabel Arena
2019-06-19 18:30 144308045 Torsås komb 7-m - Hossmo BK 4 - 8 Torshammar
2019-06-24 18:00 144308047 Torsås komb 7-m - Färjestadens GOIF 2 1 - 6 Torshammar
2019-06-24 18:00 144308049 Södermöre komb. 7-m - IFK Berga 2 3 - 5 Biskopsskogen
2019-06-25 18:00 144308050 Kalmar FF 2 - Möre BK 1 - 1 Gasten IP
2019-06-26 18:30 144308036 IFK Berga 2 - Torsås komb 7-m 0 - 1 Bergavik IP
2019-06-26 19:00 144308048 Alstermo IF - Hossmo BK 2 - 4 Amokabel Arena
Augusti
2019-08-07 18:00 144308054 Färjestadens GOIF 2 - Alstermo IF 7 - 1 Tallhöjdens IP, konstgräs
2019-08-11 10:30 144308052 IFK Berga 2 - Kalmar FF 2 1 - 2 Bergavik IP
2019-08-11 17:00 144308055 Rockneby IK 7-m - Torsås komb 7-m 1 - 1 Dampevallen
2019-08-18 11:00 144308059 Möre BK - IFK Berga 2 4 - 4 Loverslunden
2019-08-18 14:00 144308058 Kalmar FF 2 - Hossmo BK 1 - 2 Gasten IP
2019-08-18 17:00 144308057 Södermöre komb. 7-m - Färjestadens GOIF 2 0 - 1 Biskopsskogen
2019-08-18 18:00 144308056 Alstermo IF - Rockneby IK 7-m 2 - 5 Amokabel Arena
2019-08-20 17:30 144308063 Hossmo BK - Möre BK 2 - 1 Rinkabyvallen
2019-08-20 18:15 144308061 Torsås komb 7-m - Alstermo IF 2 - 4 Torshammar
2019-08-21 18:00 144308065 Rockneby IK 7-m - Södermöre komb. 7-m 0 - 2 Dampevallen
2019-08-23 18:00 144308064 Färjestadens GOIF 2 - Kalmar FF 2 5 - 1 Tallhöjdens IP
2019-08-28 18:00 144308070 Södermöre komb. 7-m - Torsås komb 7-m 3 - 1 Tvärskogs IP
2019-08-31 10:00 144308066 Kalmar FF 2 - Rockneby IK 7-m 5 - 3 Gasten IP
2019-08-31 11:00 144308067 Möre BK - Färjestadens GOIF 2 3 - 2 Loverslunden
September
2019-09-01 17:00 144308068 IFK Berga 2 - Hossmo BK 2 - 0 Bergavik IP
2019-09-01 18:00 144308034 Alstermo IF - Kalmar FF 2 1 - 9 Amokabel Arena
2019-09-02 19:30 144308053 Hossmo BK - Södermöre komb. 7-m 0 - 2 Rinkabyvallen
2019-09-06 18:00 144308071 Torsås komb 7-m - Kalmar FF 2 2 - 5 Torshammar
2019-09-06 18:00 144308074 Färjestadens GOIF 2 - IFK Berga 2 6 - 1 Tallhöjdens IP
2019-09-08 10:00 144308075 Rockneby IK 7-m - Möre BK 0 - 2 Dampevallen
2019-09-08 18:00 144308072 Alstermo IF - Södermöre komb. 7-m 3 - 3 Amokabel Arena
2019-09-14 10:00 144308079 Kalmar FF 2 - Alstermo IF 9 - 0 Gasten IP
2019-09-14 11:00 144308080 Möre BK - Torsås komb 7-m 6 - 0 Loverslunden
2019-09-15 10:00 144308076 IFK Berga 2 - Rockneby IK 7-m 0 - 0 Bergavik IP
2019-09-15 10:00 144308077 Hossmo BK - Färjestadens GOIF 2 2 - 6 Rinkabyvallen
2019-09-18 18:00 144308083 Södermöre komb. 7-m - Kalmar FF 2 2 - 3 Tvärskogs IP
2019-09-22 12:00 144308082 Alstermo IF - Möre BK 1 - 2 Amokabel Arena
2019-09-22 15:00 144308081 Torsås komb 7-m - IFK Berga 2 1 - 2 Ekvallen
2019-09-25 18:00 144308086 Färjestadens GOIF 2 - Rockneby IK 7-m 1 - 0 Tallhöjdens IP, konstgräs
2019-09-28 11:00 144308090 Hossmo BK - Torsås komb 7-m 2 - 0 Rinkabyvallen
2019-09-29 10:30 144308089 IFK Berga 2 - Alstermo IF 15 - 0 Bergavik IP
2019-09-29 11:00 144308088 Möre BK - Södermöre komb. 7-m 0 - 1 Loverslunden
Oktober
2019-10-01 17:30 144308085 Rockneby IK 7-m - Hossmo BK 1 - 3 Dampevallen