Spelprogram - P 15 B2 Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Derby Craig Wilson 013141895 0762132495 Grön/Svart/Svart/Grön
BK Hird Mattias Stridh 0733727390 Röd/Blå, Blå, Blå
Borens IK Björn Langvik 0141235519 0709236937 Röd/Blå/Röd
Eneby BK Ulf Gunnar 0730288306 Grön/grön/grön
Hjulsbro IK Markus Eskilson 0768074044 Blå/Vit/Vit
Lindö FF Fredrik Malm 0705126363 Gul/Svart/Gul
Motala AIF FK Petri Kaksonen 0707149891 Vit/Svart/svart
Tallboda IF Johan Nordström 0736934914 Vit/Röd/Vit
Ödeshögs IK Peter Sandberg 014431398 0706577135 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-11 13:00 231315003 Motala AIF FK - Eneby BK 6 - 3 Idrottsparken Motala
2019-08-11 14:00 231315002 Hjulsbro IK - Lindö FF 0 - 5 UCS Arena
2019-08-11 14:00 231315004 Ödeshögs IK - BK Hird 1 - 0 Vättervallen
2019-08-13 18:30 231315001 Borens IK - Tallboda IF 1 - 6 Borens IP
2019-08-17 15:00 231315006 BK Derby - Borens IK 1 - 4 Karlbergsplan
2019-08-17 16:30 231315009 Lindö FF - Motala AIF FK 4 - 3 Fastighetsteknik Arena
2019-08-18 17:00 231315010 Tallboda IF - Hjulsbro IK 4 - 4 Tallbovallen
2019-08-18 19:00 231315008 Eneby BK - Ödeshögs IK 4 - 0 MAXIvallen
2019-08-24 13:30 231315015 BK Hird - Eneby BK 3 - 4 SUEZ Arena
2019-08-24 14:00 231315012 Hjulsbro IK - BK Derby 8 - 0 UCS Arena
2019-08-25 13:00 231315013 Motala AIF FK - Tallboda IF 1 - 1 Idrottsparken Motala
September
2019-09-01 14:00 231315019 Tallboda IF - Ödeshögs IK 5 - 1 Tallbovallen
2019-09-04 18:30 231315014 Ödeshögs IK - Lindö FF 0 - 2 Vättervallen
2019-09-08 13:00 231315022 Motala AIF FK - Borens IK 1 - 3 Idrottsparken Motala
2019-09-08 17:00 231315023 Ödeshögs IK - BK Derby 0 - 3 Vättervallen
2019-09-08 17:30 231315024 BK Hird - Tallboda IF 3 - 4 SUEZ Arena
2019-09-08 18:00 231315025 Eneby BK - Lindö FF 1 - 5 MAXIvallen
2019-09-15 10:00 231315028 Hjulsbro IK - Motala AIF FK 1 - 2 UCS Arena
2019-09-15 13:30 231315026 BK Derby - BK Hird 3 - 3 Karlbergsplan
2019-09-15 15:00 231315027 Borens IK - Ödeshögs IK 3 - 0 Borens IP
2019-09-15 15:00 231315029 Tallboda IF - Eneby BK 3 - 1 Tallbovallen
2019-09-19 18:00 231315016 BK Derby - Motala AIF FK 0 - 9 Karlbergsplan
2019-09-21 10:00 231315017 Borens IK - Hjulsbro IK 4 - 3 Borens IP
2019-09-21 10:30 231315035 Lindö FF - Tallboda IF 0 - 7 Fastighetsteknik Arena
2019-09-22 15:00 231315033 BK Hird - Borens IK 2 - 4 SUEZ Arena
2019-09-22 17:00 231315032 Ödeshögs IK - Hjulsbro IK Vättervallen
2019-09-22 18:30 231315034 Eneby BK - BK Derby 3 - 1 MAXIvallen
2019-09-27 18:00 231315039 Motala AIF FK - Ödeshögs IK 10 - 0 Idrottsparken Motala
2019-09-28 11:00 231315038 Hjulsbro IK - BK Hird 1 - 3 UCS Arena
2019-09-28 16:00 231315037 Borens IK - Eneby BK 3 - 0 Borens IP
2019-09-29 14:00 231315036 BK Derby - Lindö FF 4 - 2 Karlbergsplan
Oktober
2019-10-04 17:15 231315018 Lindö FF - BK Hird 1 - 2 Fastighetsteknik Arena
2019-10-05 16:30 231315044 Lindö FF - Borens IK 2 - 3 Fastighetsteknik Arena
2019-10-05 17:00 231315042 BK Hird - Motala AIF FK 1 - 5 SUEZ Arena
2019-10-06 14:00 231315043 Eneby BK - Hjulsbro IK 1 - 2 MAXIvallen
2019-10-06 14:00 231315045 Tallboda IF - BK Derby 5 - 1 Tallbovallen