Statistik - Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3

Välj lag
Statistik
NamnLagMATSTAINBUTBVARUTVMÅLSTM
MAT = Antal matcher, STA = Matcher från start, INB = Inbytt, UTB = Utbytt, VAR = Varningar, UTV = Utvisningar, MÅL = Mål, STM = Straffmål
Emma Engström AIK 2 2 0 0 0 0 2 0
Evelina Finndell AIK 2 2 0 0 0 0 0 0
Isabelle Granlund AIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Kajsa Kjellander AIK 2 2 0 1 0 0 0 0
Lovisa Koss AIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Johanna Lindell AIK 2 1 1 1 0 0 0 0
Wilma Ljung Klingwall AIK 2 2 0 0 0 0 1 0
Ebba Norén AIK 1 0 1 0 0 0 1 0
Eva Ulrika Nyström AIK 2 1 1 1 0 0 0 0
Nicole Odelberg Modin AIK 1 1 0 1 0 0 1 0
Sophia Redenstrand AIK 2 1 1 0 0 0 2 0
Matilda Rosqvist AIK 2 0 2 0 0 0 0 0
Caroline Röstlund AIK 2 2 0 1 0 0 0 0
Therese Simonsson AIK 2 2 0 0 0 0 3 0
Madeleine Tegström AIK 2 2 0 0 0 0 0 0
Elsa Törnblom AIK 2 2 0 1 0 0 0 0
Tilda Agardius Asarums IF FK 2 2 0 0 0 0 0 0
Mikaela Almgren Asarums IF FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Hanna Andersson Asarums IF FK 2 2 0 0 0 0 0 0
Jenna Bengtsson Asarums IF FK 2 2 0 1 0 0 0 0
Felicia da Silva Asarums IF FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Marissa Favela Asarums IF FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Sonest Furtado Asarums IF FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Lova Hansson Asarums IF FK 2 2 0 1 1 0 1 0
Linnéa Johansson Asarums IF FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Olivia Johansson Asarums IF FK 2 2 0 0 1 0 0 0
Wilma Karlsson Asarums IF FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Frida Mattsson Asarums IF FK 2 1 1 0 0 0 1 0
Mathilda Nilsson Asarums IF FK 2 2 0 1 0 0 2 0
Emma Nordahl Asarums IF FK 2 1 1 1 0 0 1 0
Sofia Olsson Asarums IF FK 2 2 0 0 0 0 0 0
Karlee Pedersen Asarums IF FK 2 2 0 0 0 0 0 0
Ellen Sunesson Asarums IF FK 2 0 2 0 0 0 0 0
Elin Andersson Avesta AIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Sabina Broström Avesta AIK 1 1 0 1 0 0 0 0
Linda Bängs Eriksson Avesta AIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Isabell Danielsson Avesta AIK 1 0 1 0 0 0 0 0
Nadine Forsvall Avesta AIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Nora Jacobsson Avesta AIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Alva Karlsson Avesta AIK 1 0 1 0 0 0 0 0
Fougnigue Kone Avesta AIK 1 1 0 1 0 0 0 0
Julia Lindström Avesta AIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Izabelle Lundqvist Avesta AIK 1 1 0 0 0 0 1 0
Matilda Nygård Avesta AIK 1 0 1 0 0 0 0 0
Stina Sundberg Avesta AIK 1 1 0 1 0 0 0 0
Isabella Vestlund Avesta AIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Ella Wigert Avesta AIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Hannah Backman Bele Barkarby FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emelie Brodin Bele Barkarby FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Clara Bryngelsson Bele Barkarby FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Victoria Lindström Bele Barkarby FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Wilma Näslund Bele Barkarby FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Emma Olsten Bele Barkarby FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Michaela Persson Bele Barkarby FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Katrine Petrous Bele Barkarby FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Theander Bele Barkarby FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Savannah Tjörnemar Bele Barkarby FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Vanessa Wahlstedt Bele Barkarby FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Victoria Wahlstedt Bele Barkarby FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Olivia Waller Bele Barkarby FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Frida Winlöf Bele Barkarby FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Julia Boman Bollstanäs SK 1 1 0 1 1 0 0 0
Ina Burström Bollstanäs SK 1 1 0 0 0 0 1 0
Frida Ekholm Bollstanäs SK 1 0 1 0 0 0 0 0
Malin Elsilä Engdahl Bollstanäs SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Wilma Engstrand Bollstanäs SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Julia Lindström Bollstanäs SK 1 0 1 0 0 0 0 0
Maria Ljungdahl Bollstanäs SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Nicole Lundström Bollstanäs SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Sabina Lundström Bollstanäs SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Merdi Nsoki Losokola Bollstanäs SK 1 1 0 1 0 0 0 0
Fanny Richter Bollstanäs SK 1 1 0 1 0 0 0 0
Anna Thim Bollstanäs SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Åsa Vallgårda Bollstanäs SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Tilda Wistrand Bollstanäs SK 1 0 1 0 0 0 0 0
Ilirjana Ademi Borgeby FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Amanda Altheden Borgeby FK 1 1 0 0 1 0 0 0
Tristan Corneil Borgeby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Vera Ejlertsson Borgeby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Fanny Flyckt Borgeby FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Rebecka Holm Borgeby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Mathilda Holmberg Borgeby FK 1 1 0 1 0 0 1 0
Eleonor Hättmark Borgeby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Emilia Jönsson Borgeby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Elin Palklint Borgeby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Paulsson Borgeby FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Elin Persson Borgeby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Mathilda Sjöström Borgeby FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Julia Welin Borgeby FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Gudrun Arnardottir Djurgårdens IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ogonna Chukwudi Djurgårdens IF FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Malin Diaz Pettersson Djurgårdens IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Petronella Ekroth Djurgårdens IF FF 1 1 0 0 1 0 0 0
Ariam-Berhane Gebreyohannes Djurgårdens IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Irma Helin Djurgårdens IF FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Mia Jalkerud Djurgårdens IF FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Cassandra Larsson Djurgårdens IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Tilde Lindwall Djurgårdens IF FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Fanny Lång Djurgårdens IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Nichole Persson Djurgårdens IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ingibjörg Sigurdardottir Djurgårdens IF FF 1 1 0 1 0 0 1 0
Wilma Sjöholm Djurgårdens IF FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Julia Walentowicz Djurgårdens IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Beatrice Andersson Dösjöbro IF 3 2 1 0 0 0 0 0
Josefine Carlsson Dösjöbro IF 3 3 0 3 0 0 0 0
Johanna Fredriksson Dösjöbro IF 2 0 2 1 0 0 0 0
Madeleine Hejde Dösjöbro IF 3 3 1 0 0 0 0 0
Anna Hellsten Dösjöbro IF 2 1 1 2 0 0 1 0
Julia Johansson Dösjöbro IF 3 3 0 0 0 0 0 0
Julia Lennartsson Dösjöbro IF 3 3 0 0 0 0 1 0
Cornelia Lindgren Dösjöbro IF 2 2 0 0 0 0 0 0
Em Lundström Dösjöbro IF 2 2 1 0 0 0 0 0
Em Lundström FC Rosengård 1 1 0 0 0 0 0 0
Em Lundström Dösjöbro IF 1 1 1 0 0 0 0 0
Sacha Micha Dösjöbro IF 3 3 0 0 0 0 0 0
Agnes Nilsson Dösjöbro IF 3 3 0 1 0 0 0 0
Ida Nilsson Dösjöbro IF 3 1 2 0 0 0 0 0
Melina Skarström Dösjöbro IF 3 3 0 0 0 0 4 1
Stina Stadig Dösjöbro IF 3 3 0 2 0 0 0 0
Martina Sutalo Dösjöbro IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Kayla Thomas Dösjöbro IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Josefine Troneby Dösjöbro IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Sabina Andersson Eds FF 1 1 0 1 1 0 0 0
Lovisa Blom Eds FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Julia Edquist Eds FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Frida Juhlin Eds FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Evylin Karlsson Eds FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Julia Kjellberg Eds FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Moa Larsen Eds FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Klara Lilljeqvist Eds FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Erina Nilsson Eds FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Mina Nilsson Eds FF 1 1 0 0 0 0 1 0
Filippa Nystedt Eds FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Elin Olsson Eds FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Olsson Eds FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ida Olsson Eds FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Sofie Andersson Enskede IK 2 1 1 0 1 0 1 0
Tilde Andrén Enskede IK 2 2 0 1 0 0 0 0
Jonna Appelgren Enskede IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Agnes Axelsson Thonérfelth Enskede IK 1 0 1 0 0 0 0 0
Lisa Bischoff Enskede IK 2 2 0 1 0 0 0 0
Linnéa Brodén Enskede IK 1 0 1 0 0 0 0 0
Rebecca Davis Enskede IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Vilma Ferdfelt Enskede IK 2 1 1 0 0 0 1 0
Moa Hedell Enskede IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Isa Hulterström Lundén Enskede IK 1 1 0 1 0 0 1 0
Gabriela Ihensekhien Garcia Enskede IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Lydia Jönsson Enskede IK 1 1 0 1 0 0 0 0
Louise Kallin Enskede IK 2 2 0 2 0 0 0 0
Tilda Krusnell Enskede IK 1 1 0 0 0 0 3 0
Andrea Odelius Enskede IK 1 0 1 0 0 0 0 0
Sofia Othérus Enskede IK 1 0 1 0 0 0 0 0
Mathilda Svanholm Enskede IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Kristin Sverrisdottir Enskede IK 1 1 0 0 0 0 1 0
Moa Wettby Enskede IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Wilma Wistedt Enskede IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Maja Ahlm Eskilsminne IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Merima Alibasic Eskilsminne IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Kajsa Arthursson Eskilsminne IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ebba Elweroth Eskilsminne IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Matilda Eriksson Eskilsminne IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Jasmine Hansen Eskilsminne IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Rebecca Johansson Eskilsminne IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Filippa Karlsson Eskilsminne IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Kujtime Kurbogaj Eskilsminne IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Sanna Nilsson Eskilsminne IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Josefine Norberg Eskilsminne IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Julia Nyberg Spets Eskilsminne IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Petrovic Eskilsminne IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Isabelle Presljic Eskilsminne IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Fanny Andersson Eskilstuna United DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Vaila Barsley Eskilstuna United DFF 1 1 0 1 0 0 0 0
Kaisa Collin Eskilstuna United DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Lisa Dahlkvist Eskilstuna United DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Petra Johansson Eskilstuna United DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
Loreta Kullashi Eskilstuna United DFF 1 1 0 1 0 0 1 0
Cosette Morche Eskilstuna United DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Nor Mustafa Eskilstuna United DFF 1 0 1 0 0 0 1 0
Ngozi Sonia Okobi Eskilstuna United DFF 1 1 0 1 0 0 0 0
Sofia Paulsson Eskilstuna United DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
Matilda Plan Eskilstuna United DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Linn Vickius Eskilstuna United DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Shannon Woeller Eskilstuna United DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Cajsa Åkerberg Eskilstuna United DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Matilda Eriksson Kristell FC Rosengård 1 1 0 0 0 0 0 0
Edina Filekovic FC Rosengård 1 1 0 0 0 0 0 0
Anam Imo FC Rosengård 1 1 0 0 0 0 0 0
Mie Leth Jans FC Rosengård 1 1 0 0 0 0 0 0
Malin Levenstad FC Rosengård 1 1 0 1 0 0 0 0
Emma Lind FC Rosengård 1 1 0 0 0 0 0 0
Olivia Lindstedt FC Rosengård 1 1 0 0 0 0 1 0
Hailie Mace FC Rosengård 1 1 0 1 0 0 1 1
Alice Nilsson FC Rosengård 1 0 1 0 0 0 0 0
Johanna Rytting Kaneryd FC Rosengård 1 1 0 1 0 0 2 0
Marwa Said FC Rosengård 1 0 1 0 0 0 0 0
Sanne Troelsgaard FC Rosengård 1 0 1 0 0 0 1 0
Ebba Wieder FC Rosengård 1 1 0 0 0 0 0 0
Rebecca Biro FC Staffanstorp 1 0 1 0 0 0 0 0
Lina den Braver FC Staffanstorp 1 1 0 1 0 0 0 0
Nellie Ek FC Staffanstorp 1 1 0 0 0 0 0 0
Annie Grant FC Staffanstorp 1 0 1 0 0 0 0 0
Hanna Hedlund FC Staffanstorp 1 1 0 0 0 0 0 0
Elwa Jensinger FC Staffanstorp 1 1 0 0 0 0 0 0
Saga Kolås FC Staffanstorp 1 0 1 0 0 0 0 0
Ida Leijman FC Staffanstorp 1 1 0 0 0 0 0 0
Ella Nilsson FC Staffanstorp 1 1 0 0 0 0 0 0
Nora Sahli FC Staffanstorp 1 1 0 0 0 0 0 0
Linnea Salmi FC Staffanstorp 1 1 0 0 0 0 0 0
Alice Santén FC Staffanstorp 1 1 0 1 0 0 0 0
Hanna Stenberg FC Staffanstorp 1 1 0 1 0 0 0 0
Jackie Wejnor FC Staffanstorp 1 1 0 0 0 0 0 0
Maja Andersson Gamla Upsala SK 2 2 0 0 0 0 0 0
Nora Elaies Gamla Upsala SK 2 2 0 0 0 0 0 0
Sara El-Obeid Gamla Upsala SK 1 1 0 1 0 0 0 0
Camilla Erkisi Gamla Upsala SK 2 2 0 1 0 0 0 0
Sofia Fors Gamla Upsala SK 2 2 0 0 1 0 0 0
Linn Jansson Gamla Upsala SK 1 0 1 0 0 0 0 0
Josefin Jarstad Gamla Upsala SK 2 2 0 2 0 0 3 0
Mikaela Johansen-Moen Gamla Upsala SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Hannah Lichtenstein Gamla Upsala SK 2 2 0 1 0 0 2 0
Agnes Lundberg Gamla Upsala SK 2 1 1 1 0 0 0 0
Paulina Löf Gamla Upsala SK 1 0 1 0 0 0 0 0
Emmali Nordengrim Gamla Upsala SK 2 1 1 0 0 0 1 0
Sofie Qvist Gamla Upsala SK 2 2 0 0 0 0 0 0
Hanna Sjöström Gamla Upsala SK 2 1 1 0 1 0 2 0
Josefine Stomberg Gamla Upsala SK 1 0 1 0 0 0 2 0
Julia Wänglund Gamla Upsala SK 2 2 0 0 0 0 0 0
Sanna Öhlund Gamla Upsala SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Glory Chinenye Amalaha Gefle IF FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Emelie Bernhardsson Gefle IF FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Elin Björklund Gefle IF FF 1 1 0 0 0 0 1 0
Clara Engstrand Gefle IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Lotten Fahlberg Gefle IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ebba Gavlén Gefle IF FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Wilma Gavlén Gefle IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Lovisa Henriksson Gefle IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Maja Jerfström Gefle IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ninni Lang Gefle IF FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Wilma Ullström Gefle IF FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Elina Westlinder Gefle IF FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Jessica Westrin Gefle IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Helin Ünal Gefle IF FF 1 1 0 0 1 0 0 0
Emma Berthold Göteborgs DFF 3 2 1 0 0 0 2 0
Frida Bremer Göteborgs DFF 3 3 0 1 0 0 0 0
Jeanna De Maré Göteborgs DFF 3 2 1 0 0 0 0 0
Ebba Eineskog Danielsson Göteborgs DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ronja Fröberg Göteborgs DFF 1 1 0 1 0 0 0 0
Rania Hashem Göteborgs DFF 2 2 0 1 0 0 2 0
Hrafnhildur Hauksdóttir Göteborgs DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Olivia Johansson Alcaide Göteborgs DFF 2 1 1 0 0 0 0 0
Elvira Jönsson Göteborgs DFF 2 2 0 0 0 0 0 0
Jessika Pedersen Göteborgs DFF 2 1 1 0 0 0 0 0
Ioanna Pehlivanidou Göteborgs DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
Ella Reidy Göteborgs DFF 3 3 0 0 0 0 0 0
Sofia Reidy Göteborgs DFF 3 3 0 1 0 0 0 0
Klara Simonsson Göteborgs DFF 2 1 1 0 0 0 0 0
Annie Skarin Göteborgs DFF 3 2 1 1 0 0 2 0
Ella Smith Ygfeldt Göteborgs DFF 3 3 0 0 0 0 2 0
Olivia Strid Göteborgs DFF 3 3 0 2 0 0 0 0
Linnea Strömberg Göteborgs DFF 1 1 0 0 0 0 1 0
Lova Söderberg Göteborgs DFF 1 0 1 1 0 0 0 0
Gabriella Youssef Plogfors Göteborgs DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Jonna Andersson Hammarby IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Cathrine Dahlström Hammarby IF FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Helén Eke Hammarby IF FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Filippa Graneld Hammarby IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Katja Gudmand-Höyer Hammarby IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ellinor Johansson Hammarby IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Fanny Johansson Hammarby IF FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Hanna Lundkvist Hammarby IF FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Lawlaw Nazeri Hammarby IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Alma Nygren Hammarby IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Alice Ruda Hammarby IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Sharon Esinam Sampson Hammarby IF FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Felicia Saving Hammarby IF FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Merlinda Shabanaj Hammarby IF FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Olivia Andersson Hammenhögs IF 2 2 0 0 0 0 0 0
Sofia Anker-Kofoed Hammenhögs IF 2 2 0 1 0 0 1 0
Emilia Cronvall Hammenhögs IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Alexandra Frej Hammenhögs IF 2 2 0 1 0 0 0 0
Tilde Johansson Hammenhögs IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Julia Mellberg Hammenhögs IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Emma Nilsson Hammenhögs IF 1 1 0 0 0 0 1 0
Nina Nilsson Hammenhögs IF 2 1 1 0 0 0 0 0
Frida Parkhagen Hammenhögs IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Johanna Persson Hammenhögs IF 2 2 0 0 0 0 0 0
Matilda Persson Hammenhögs IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Sofie Persson Hammenhögs IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Maria Rix Hammenhögs IF 2 2 0 1 0 0 0 0
Sara Strömberg Hammenhögs IF 2 2 0 0 0 0 0 0
Cecilia Temler Hammenhögs IF 2 2 0 0 0 0 0 0
Silje Thögersen Hammenhögs IF 1 0 1 1 0 0 0 0
Azra Tokovic Hammenhögs IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Annika Wedin Hammenhögs IF 2 2 0 0 0 0 0 0
Frida Arnell Hertzöga BK 1 1 0 1 0 0 0 0
Wilma Borr Hertzöga BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Agnes Eklund Ramböl Hertzöga BK 2 2 0 1 0 0 0 0
Emma Eriksson Hertzöga BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Emma Eriksson Hertzöga BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Eriksson Mallbackens IF Sunne 1 1 0 0 0 0 0 0
Johanna Gunnarsson Hertzöga BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Malin Hallgren Hertzöga BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Hedelin Hertzöga BK 1 1 0 0 0 0 2 0
Elin Hildén Hertzöga BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Agnes Höglund Hertzöga BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Jansson Hertzöga BK 2 1 1 0 0 0 0 0
Rebecca Johnson Hertzöga BK 1 1 0 0 1 0 0 0
Alexandra Jonsson Hertzöga BK 1 1 0 1 0 0 0 0
Julia Lidbäck Hertzöga BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Moa Loftman Hertzöga BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Tuva Lund Hertzöga BK 2 2 0 0 0 0 1 0
Wilma Modig Hertzöga BK 2 2 0 1 0 0 0 0
Ida Nord Hertzöga BK 2 1 1 1 0 0 0 0
Annie Pehrsson Hertzöga BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Ebba Pukari Jeppsson Hertzöga BK 1 1 0 1 0 0 0 0
Emilia Rinaldo Hertzöga BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Agnes Torpman Hertzöga BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Julia Valentin Hertzöga BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Sanna Widström Hertzöga BK 1 0 1 0 0 1 0 0
Isabel Maria Aguilar Hittarps IK 1 1 0 0 0 0 1 0
Camilla Albertsson Hittarps IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Charlotte Crafoord-Larsen Hittarps IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Evelina Eklund Hittarps IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Olivia Eriksson Hittarps IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Julia Frigell Jansson Hittarps IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Matilda Grönlund Hittarps IK 2 2 0 0 0 0 3 0
Lisa Håkansson Hittarps IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Wilma Johansson Hittarps IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Emilia Jönsson Hittarps IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Hanna Jönsson Hittarps IK 1 1 0 0 1 0 1 0
Anna Löfving Hittarps IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Josefin Månsson Hittarps IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Vilma Pålsson Hittarps IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Esther Yllfors Hittarps IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Emilie Eriksson IF Brommapojkarna 1 1 0 0 0 0 0 0
Sara Eriksson IF Brommapojkarna 2 1 1 0 0 0 0 0
Aisha Faiqi IF Brommapojkarna 1 1 0 1 0 0 0 0
Emelie Fonseca Johansson IF Brommapojkarna 1 1 0 0 0 0 0 0
Fia Grönborg IF Brommapojkarna 2 2 0 0 0 0 0 0
Michaela Larsson IF Brommapojkarna 2 2 0 2 0 0 0 0
Mathilda Lindström IF Brommapojkarna 2 2 0 0 0 0 2 0
Emma Lund IF Brommapojkarna 1 0 1 0 0 0 0 0
Estibaliz Montes De Oca Munoz IF Brommapojkarna 1 1 0 0 0 0 0 0
Kaisa Nilsson IF Brommapojkarna 2 2 0 0 0 0 0 0
Tempest-Marie Norlin IF Brommapojkarna 1 0 1 0 0 0 0 0
Lovisa Norrby IF Brommapojkarna 2 2 0 0 0 0 0 0
Daniella Novakovic IF Brommapojkarna 1 0 1 0 0 0 0 0
Mathilda Prim IF Brommapojkarna 1 0 1 0 0 0 0 0
Michelle Rojas Flores IF Brommapojkarna 2 2 0 1 0 0 2 0
Felicia Thörngren IF Brommapojkarna 2 2 0 0 0 0 0 0
Filippa Wallén IF Brommapojkarna 1 1 0 1 0 0 0 0
Jennifer Andersson IF Böljan Falkenberg 1 0 1 0 1 0 0 0
Maja Arvehell IF Böljan Falkenberg 1 1 0 0 0 0 0 0
Evelina Bertilsson IF Böljan Falkenberg 2 2 1 0 0 0 0 0
Amanda Ekman IF Böljan Falkenberg 2 1 1 0 0 0 0 0
Sofia Eliasson IF Böljan Falkenberg 2 1 1 0 0 0 0 0
Emma Hansson IF Böljan Falkenberg 1 1 0 1 0 0 0 0
Elvira Johansson IF Böljan Falkenberg 2 2 0 0 0 0 0 0
Matilda Johansson IF Böljan Falkenberg 2 2 0 0 1 0 1 0
Stinalisa Johansson IF Böljan Falkenberg 2 2 0 1 0 0 1 0
Josefin Jonson IF Böljan Falkenberg 2 1 1 0 0 0 0 0
Tuva Persson IF Böljan Falkenberg 2 2 0 1 0 0 0 0
Wilma Persson Gullqvist IF Böljan Falkenberg 1 1 0 0 0 0 0 0
Jasmine Strandberg IF Böljan Falkenberg 1 1 0 0 0 0 0 0
Johanna Svensson IF Böljan Falkenberg 2 2 0 1 0 0 0 0
Stina Wisén IF Böljan Falkenberg 1 1 0 0 0 0 2 0
Maja Åkesson IF Böljan Falkenberg 2 2 0 0 0 0 0 0
Dallas Dorosy IF Limhamn Bunkeflo 1 1 0 0 0 0 2 0
Jennie Egeriis IF Limhamn Bunkeflo 1 1 0 0 0 0 0 0
Minni Laukka IF Limhamn Bunkeflo 1 1 0 0 0 0 0 0
Ellen Loncar IF Limhamn Bunkeflo 1 1 0 0 0 0 0 0
Blerina Morina IF Limhamn Bunkeflo 1 0 1 0 0 0 0 0
Saga Ollerstam IF Limhamn Bunkeflo 1 1 0 0 1 0 1 0
Amanda Olsson IF Limhamn Bunkeflo 1 1 0 1 0 0 0 0
Beatrice Persson IF Limhamn Bunkeflo 1 1 0 0 0 0 0 0
Rebecka Persson IF Limhamn Bunkeflo 1 1 0 0 0 1 0 0
Filippa Stålhammar IF Limhamn Bunkeflo 1 1 0 0 0 0 0 0
Andrea Thorisson IF Limhamn Bunkeflo 1 1 0 0 0 0 0 0
Vera Amanda Varis IF Limhamn Bunkeflo 1 1 0 0 0 0 0 0
Caroline Andersson IF Team Hudik 1 1 0 0 0 0 0 0
Malva Andersson IF Team Hudik 1 1 0 0 0 0 0 0
Alicia Dahlgren IF Team Hudik 1 1 0 0 0 0 0 0
Sandra Frank IF Team Hudik 1 1 0 0 0 0 0 0
Maja Hansson IF Team Hudik 1 1 0 0 0 0 0 0
Malin Norman IF Team Hudik 1 1 0 1 0 0 0 0
Linn Persson IF Team Hudik 1 1 0 0 0 0 0 0
Monthawan Saenchai IF Team Hudik 1 1 0 1 0 0 0 0
Emmie Sundqvist IF Team Hudik 1 1 0 0 0 0 0 0
Lina Walter IF Team Hudik 1 1 0 0 0 0 0 0
Greta Wickström IF Team Hudik 1 0 1 0 0 0 0 0
Elin Åslund IF Team Hudik 1 0 1 0 0 0 0 0
Ida Åslund IF Team Hudik 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Arnautovic IFK Kalmar 1 1 0 0 0 0 0 0
Sara Björk IFK Kalmar 2 2 0 0 0 0 0 0
Emelie Brandt IFK Kalmar 1 0 1 0 0 0 0 0
Elin Bälin IFK Kalmar 1 1 0 0 0 0 0 0
Wilma Finnman IFK Kalmar 2 2 0 2 0 0 1 1
Maja Fridberg IFK Kalmar 1 1 0 1 0 0 0 0
Sara Johansson IFK Kalmar 2 2 0 0 0 0 0 0
Mathilda Johansson Prakt IFK Kalmar 2 2 0 1 0 0 0 0
Emma Jones IFK Kalmar 2 2 0 0 2 0 0 0
Elsa Karlsson IFK Kalmar 2 2 0 0 0 0 0 0
Kajsa Lang IFK Kalmar 2 1 1 0 0 0 0 0
Josefine Nilsén IFK Kalmar 1 1 0 0 0 0 0 0
Fanny Nilsson IFK Kalmar 2 1 1 0 0 0 0 0
Moa Svensson IFK Kalmar 2 1 1 1 0 0 0 0
Tabby Tindell IFK Kalmar 1 1 0 0 0 0 0 0
Maja Träff Williams IFK Kalmar 1 1 0 0 0 0 0 0
Anna Wretman IFK Kalmar 2 1 1 0 0 0 0 0
Ida Andersson IFK Norrköping FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Junis Andersson IFK Norrköping FK 2 2 0 0 0 0 0 0
Kelsey Barton IFK Norrköping FK 1 1 0 0 0 0 0 0
My Cato IFK Norrköping FK 2 1 1 0 0 0 1 0
Ella Degerstedt IFK Norrköping FK 2 2 0 0 0 0 0 0
Ellen Erlandsson IFK Norrköping FK 2 0 2 0 0 0 0 0
Clara Flenhagen IFK Norrköping FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Lisa Flisell IFK Norrköping FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Lovisa Gustafsson IFK Norrköping FK 1 1 0 1 0 0 3 0
Sara Hjelm IFK Norrköping FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Sofia Hjern IFK Norrköping FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Ronja Karlsson Törnborg IFK Norrköping FK 2 2 0 0 0 0 1 0
Maja Lundman IFK Norrköping FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Tilda Lundström IFK Norrköping FK 2 2 0 0 0 0 0 0
Sabina Robertsson IFK Norrköping FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Felicia Rohlén IFK Norrköping FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Filippa Sjöberg IFK Norrköping FK 2 1 1 0 0 0 0 0
Alma Sjödahl IFK Norrköping FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Ebba Sjögren IFK Norrköping FK 2 2 0 2 1 0 0 0
Susanna Abrahamsson IFK Örby 1 1 0 1 0 0 0 0
Tilda Björendahl IFK Örby 1 1 0 0 0 0 0 0
Samantha Claesson IFK Örby 1 1 0 0 0 0 0 0
Ellen Evertsson IFK Örby 1 1 0 1 0 0 0 0
Nora Hultgren IFK Örby 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Johansson IFK Örby 1 1 0 0 0 0 0 0
Linn Karlsson IFK Örby 1 1 0 0 0 0 0 0
Petronella Nyberg IFK Örby 1 0 1 0 0 0 0 0
Frida Olsson IFK Örby 1 1 0 0 0 0 0 0
Jennifer Orrbén IFK Örby 1 1 0 1 0 0 0 0
Agnes Petersson IFK Örby 1 0 1 0 0 0 0 0
Wilma Söder IFK Örby 1 1 0 0 0 0 0 0
Alexandra Thordin IFK Örby 1 1 1 0 0 0 0 0
Thea Arvidsson IFK Östersund 1 1 0 0 0 0 0 0
Magda Aspholm IFK Östersund 1 0 1 0 0 0 0 0
Kelsey Devonshire IFK Östersund 1 1 0 0 0 1 0 0
Lisa Ederwall IFK Östersund 2 1 1 0 0 0 0 0
Cecilia Hallberg IFK Östersund 1 1 0 0 0 0 0 0
Karolina Heidenborn IFK Östersund 1 1 0 0 0 0 0 0
Angelica Häreby IFK Östersund 2 2 0 1 0 0 1 0
Patricia Häreby IFK Östersund 1 1 0 0 0 0 0 0
Natalie Johnson IFK Östersund 1 1 0 0 0 0 0 0
My Jonsson IFK Östersund 1 1 0 0 0 0 0 0
Mathilda Klang IFK Östersund 1 1 0 1 0 0 0 0
Elin Kristiansson IFK Östersund 2 2 0 0 0 0 0 0
Kajsa-Stina Lind IFK Östersund 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Löfgren IFK Östersund 1 1 0 0 0 0 0 0
Serina Malmberg IFK Östersund 1 0 1 0 0 0 0 0
Deborah Mokine Emerence IFK Östersund 1 0 1 0 0 0 0 0
Elin Mårs IFK Östersund 2 2 1 1 0 0 0 0
Engelina Nygren IFK Östersund 1 1 0 0 0 0 0 0
Åse Perman IFK Östersund 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Wikstrand IFK Östersund 2 2 0 2 0 0 0 0
Emma Åhs Doverlind IFK Östersund 2 1 1 1 0 0 0 0
Stina Adamsson IK Gauthiod 1 1 0 1 0 0 0 0
Anna Ahlstrand IK Gauthiod 2 2 0 0 0 0 0 0
Matilda Ahlstrand IK Gauthiod 2 2 0 0 0 0 0 0
Josefin Andersson IK Gauthiod 2 2 0 1 0 0 2 0
Moa Andersson IK Gauthiod 3 3 0 0 0 0 0 0
Linnéa Bergman IK Gauthiod 1 1 0 0 0 0 0 0
Alice Falkebäck IK Gauthiod 2 1 1 0 0 0 0 0
Alexandra Hermansson IK Gauthiod 3 1 2 1 0 0 0 0
Stina Högemark IK Gauthiod 3 3 0 1 0 0 0 0
Moa Hötomt IK Gauthiod 1 0 1 0 0 0 1 0
Sara Johannesson IK Gauthiod 2 2 0 1 0 0 0 0
Lisa Johansson IK Gauthiod 3 2 1 1 0 0 1 0
Moa Leverin IK Gauthiod 3 2 1 1 0 0 1 0
Hanna Lundmark IK Gauthiod 2 2 0 0 1 0 0 0
Hilma Lundqvist IK Gauthiod 2 2 0 0 0 0 0 0
Ida Mörk IK Gauthiod 2 2 0 0 0 0 0 0
Sofia Olsson IK Gauthiod 3 2 1 2 0 0 0 0
Felicia Sandberg Lundin IK Gauthiod 2 0 2 0 0 0 0 0
Sigrid Verngren IK Gauthiod 2 2 0 0 0 0 0 0
Stina Österberg IK Gauthiod 1 1 0 0 0 0 2 0
Emelie Almesjö IK Uppsala Fotboll 1 1 0 0 0 0 0 0
Ellen Arbman Hansing IK Uppsala Fotboll 2 1 1 1 0 0 0 0
Thea Barkfeldt IK Uppsala Fotboll 2 1 1 1 0 0 1 0
Marika Bergman Lundin IK Uppsala Fotboll 2 2 0 0 1 0 3 1
Sofia From IK Uppsala Fotboll 2 2 0 0 0 0 0 0
Stina Huss IK Uppsala Fotboll 2 0 2 0 0 0 0 0
Cornelia Kapocs IK Uppsala Fotboll 2 1 1 1 0 0 0 0
Cassandra Korhonen IK Uppsala Fotboll 2 2 0 0 0 0 1 0
Lina Lundqvist IK Uppsala Fotboll 1 1 0 0 0 0 0 0
Agnes Nyberg IK Uppsala Fotboll 2 2 0 0 0 0 0 0
Sara Olai IK Uppsala Fotboll 2 2 0 0 0 0 0 0
Beata Olsson IK Uppsala Fotboll 2 2 0 0 1 0 1 0
Märta Säfström IK Uppsala Fotboll 2 2 0 1 0 0 0 0
Ellen Toivio IK Uppsala Fotboll 2 2 0 1 0 0 0 0
Ingrid Wixner IK Uppsala Fotboll 2 1 1 1 0 0 0 0
Ainhoa Abrisketa Ullibarri Infjärdens SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Ellen Berggren Infjärdens SK 1 0 1 0 0 0 0 0
Anna Carlsson Dahlberg Infjärdens SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Malin Edin Infjärdens SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Julia Edström Infjärdens SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Johanna Gustavsson Infjärdens SK 1 0 1 0 0 0 0 0
Cajsa Hedlund Infjärdens SK 2 2 0 0 0 0 6 0
Evelina Hedlund Infjärdens SK 1 1 0 1 0 0 0 0
Malin Holm Infjärdens SK 1 1 0 0 0 0 3 1
Emma Häggström Infjärdens SK 2 1 1 0 0 0 0 0
Frida Johansson Infjärdens SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Josefin Josefsson Infjärdens SK 1 0 1 0 0 0 0 0
Sanna Karlsson Infjärdens SK 1 1 1 0 0 0 0 0
Sara Landin Infjärdens SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Caroline Lindqvist Infjärdens SK 2 2 0 0 0 0 0 0
Petra Lundgren Infjärdens SK 1 1 0 1 0 0 0 0
Agnes Namutosi Infjärdens SK 2 1 1 0 0 0 1 0
Ida Olofsson Infjärdens SK 2 2 0 0 0 0 0 0
Elin Olsson Infjärdens SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Viklund Infjärdens SK 2 2 0 2 0 0 0 0
Rebecka Öman Infjärdens SK 1 1 0 1 0 0 0 0
Nellie Andersson IS Halmia 2 2 0 1 0 0 1 0
Evelina Brag IS Halmia 3 3 0 2 0 0 5 0
Hanna Comnell IS Halmia 3 2 1 1 0 0 0 0
Lina Eriksson IS Halmia 3 3 0 0 0 0 1 0
Céline Gysenius IS Halmia 2 2 0 0 0 0 0 0
Alicia Hansson IS Halmia 2 2 0 1 0 0 0 0
Alva Hed IS Halmia 3 2 1 0 0 0 2 0
Saga Holm IS Halmia 3 2 1 0 0 0 0 0
Sandra Holm IS Halmia 2 1 1 0 0 0 0 0
Cornelia Jarving IS Halmia 3 3 0 0 0 0 0 0
Fanny Kristiansson Ronnstam IS Halmia 2 2 0 0 0 0 0 0
Tilda Lindau IS Halmia 3 2 1 1 0 0 0 0
Emmy Lundkvist IS Halmia 2 2 0 0 0 0 1 0
Matilda Olsson IS Halmia 1 1 0 0 0 0 1 0
Frida Ottosson IS Halmia 1 1 0 0 0 0 0 0
Evelina Persson IS Halmia 3 2 1 0 0 0 0 0
Sofia Voldby IS Halmia 1 1 0 0 0 0 0 0
Emelie Börjesson Jitex Mölndal BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Anna Erlingmark Jitex Mölndal BK 2 2 0 2 0 0 0 0
Anna Flakberg Jitex Mölndal BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Julia Hellström Jitex Mölndal BK 2 2 0 1 0 0 0 0
Anna Hermansson Jitex Mölndal BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Felicia Holmberg Jitex Mölndal BK 2 1 1 0 0 0 0 0
Tindra Ivarsson Lidström Jitex Mölndal BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Felicia Jastré Högberg Jitex Mölndal BK 1 1 0 0 0 0 1 0
Hanna Kohl Jitex Mölndal BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Ella Linder Jitex Mölndal BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Fanny Linderoth Jitex Mölndal BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Ida Lindqvist Jitex Mölndal BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Camilla Olsson Jitex Mölndal BK 1 1 0 1 0 0 1 0
Ema Paljevic Jitex Mölndal BK 1 1 0 0 1 0 0 0
Nora Rönnfors Jitex Mölndal BK 2 1 1 1 0 0 0 0
Pernilla Sennewald Jitex Mölndal BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Amanda Svensson Jitex Mölndal BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Kristin Svensson Jitex Mölndal BK 1 1 0 1 0 0 0 0
Emma Thölin Jitex Mölndal BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Emma Aagaard Karlbergs BK 1 1 0 1 0 0 0 0
Nishtiman Abbasi Karlbergs BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Matilda Adlertz Bertzén Karlbergs BK 1 1 0 1 0 0 0 0
Erika Back Karlbergs BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Lilja Björk Karlbergs BK 1 1 0 0 0 0 3 0
Josefine Brorson Karlbergs BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Matilda Gustafsson Karlbergs BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Rebecca Janssen Karlbergs BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Sally Karlsson Bondesson Karlbergs BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Ronja Lilja Karlbergs BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Emelie Löfqvist Karlbergs BK 1 1 0 1 0 0 0 0
Jenny Segerfalk Karlbergs BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Saloa Sepulveda Romero Karlbergs BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Amelia Unge Karlbergs BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Sejde Abrahamsson KIF Örebro DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ida Louise Adamsson KIF Örebro DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
Lejla Basic KIF Örebro DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Elin Bengtsson KIF Örebro DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Kayla Braffet KIF Örebro DFF 1 1 0 1 0 0 0 0
Jonna Dahlberg KIF Örebro DFF 1 1 0 1 0 0 1 0
Heidi Kollanen KIF Örebro DFF 1 1 0 0 0 0 3 1
Emma Lindén KIF Örebro DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Rebecka Elisabeth Mannström KIF Örebro DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
Mimmi Paulsson-Febo KIF Örebro DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Maja Regnås KIF Örebro DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Elin Rombing KIF Örebro DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ebba Öhrlund KIF Örebro DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
Emma Östlund KIF Örebro DFF 1 1 0 1 0 0 0 0
Nadja Danielsson Heikki Kiruna FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Hilma Freiner Kiruna FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Kajsa Hannu Kiruna FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Hulda Johansson Kiruna FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Alva Karlström Kiruna FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Natalie Lidström Kiruna FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Matilda Lindgren Kiruna FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Alma Lund Kiruna FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Elsa Lund Kiruna FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Nadia Sandström Kiruna FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Ella Schroderus Kiruna FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Hanne Smedkvist Kiruna FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Elsa Tannerdal Kiruna FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ester Tannerdal Kiruna FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Hanna Andersson Kopparbergs/Göteborg 1 1 0 1 0 0 0 0
Rebecka Blomqvist Kopparbergs/Göteborg 1 0 1 0 0 0 0 0
Vilde Böe Risa Kopparbergs/Göteborg 1 1 0 0 0 0 0 0
Filippa Curmark Kopparbergs/Göteborg 1 1 0 0 0 0 0 0
Loes Geurts Kopparbergs/Göteborg 1 1 0 0 0 0 0 0
Evelyn Ijeh Kopparbergs/Göteborg 1 1 0 0 0 0 2 0
Ammie Johansson Kopparbergs/Göteborg 1 0 1 0 0 0 0 0
Molly Johansson Kopparbergs/Göteborg 1 0 1 0 0 0 0 0
Amanda Johnsson Haahr Kopparbergs/Göteborg 1 1 0 0 0 0 0 0
Irmeli Jonsson Kopparbergs/Göteborg 1 1 0 1 0 0 0 0
Natalia Kuikka Kopparbergs/Göteborg 1 1 0 1 0 0 0 0
Karin Lundin Kopparbergs/Göteborg 1 1 0 0 0 0 1 0
Emma Pennsäter Kopparbergs/Göteborg 1 1 0 0 0 0 1 1
Andrea Simonovic Pajovic Kopparbergs/Göteborg 1 1 0 0 0 0 0 0
Emelie Bergh Kovlands IF 3 3 0 0 0 0 0 0
Marielle Bergman Kovlands IF 2 2 0 0 0 0 0 0
Emelie Birgersson Kovlands IF 3 3 0 0 1 0 0 0
Alin Bisping Kovlands IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Lina Candell Kovlands IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Agnes Cöster Kovlands IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Ida Cöster Kovlands IF 2 0 2 0 0 0 1 0
Marlene Ejerås Kovlands IF 3 3 0 0 0 0 0 0
Jenny Eriksson Palmgren Kovlands IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Nathalie Jonasson-Collett Kovlands IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Ida Merchant Kovlands IF 3 3 0 1 1 0 2 0
Jenny Nordenberg Kovlands IF 3 3 0 1 0 0 1 0
Olivia Olofsson Kovlands IF 2 2 0 0 0 0 0 0
Erica Persson Kovlands IF 3 2 1 2 1 0 0 0
Amanda Schnapauff Sevefjord Kovlands IF 2 2 0 1 1 0 0 0
Veronica Söderström Kovlands IF 3 2 1 1 0 0 0 0
Pernilla Wennman Kovlands IF 2 1 1 1 0 0 0 0
Jonna Wistrand Kovlands IF 3 3 0 0 0 0 3 0
Emelie Åkersten Kovlands IF 3 3 0 1 0 0 2 0
Sif Atladottir Kristianstads DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Maja Bodin Kristianstads DFF 1 1 0 1 0 0 0 0
Evelina Duljan Kristianstads DFF 1 1 0 0 0 0 2 0
Sofia Hagman Kristianstads DFF 1 1 0 1 0 0 0 0
Therese Ivarsson Kristianstads DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Saga Jontoft Kristianstads DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
Milla Larsson Kristianstads DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Alice Nilsson Kristianstads DFF 1 1 0 1 0 0 2 0
Alice Nordenberg Kristianstads DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Moa Olsson Kristianstads DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Tilda Persson Kristianstads DFF 1 1 0 0 0 0 1 0
Alice Rosenkvist Kristianstads DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
Kajsa Törnkvist Kristianstads DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Anna Welin Kristianstads DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
Mimmi Asperot Kungsbacka DFF 1 1 0 0 0 0 1 0
Hanna Boubezari Kungsbacka DFF 1 1 0 0 1 0 1 0
Karolina Bucaro Stenman Kungsbacka DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Jenny-Julia Danielsson Kungsbacka DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emilia Hjertberg Kungsbacka DFF 1 1 1 0 0 0 0 0
Pernilla Milton Kungsbacka DFF 1 1 0 0 0 0 2 0
Sara Nilsson Kungsbacka DFF 1 1 0 1 0 0 0 0
Anna Norheim Kungsbacka DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Linda Nyman Kungsbacka DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ida Pettersson Kungsbacka DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
Klara Rybrink Kungsbacka DFF 1 1 1 0 0 0 0 0
Hanna Spets Kungsbacka DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Elvira Bergman Kvarnsvedens IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Anna Björklund Kvarnsvedens IK 1 1 0 1 0 0 0 0
Temwa Chawinga Kvarnsvedens IK 2 2 0 1 0 0 3 0
Hannah Claesson Kvarnsvedens IK 2 2 0 0 0 0 1 0
Agnes Dahlström Kvarnsvedens IK 2 1 1 0 0 0 2 0
Clara Ekstrand Kvarnsvedens IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Alice Eriksson Kvarnsvedens IK 1 1 0 1 0 0 0 0
Felicia Ersson Kvarnsvedens IK 2 0 2 0 0 0 0 0
Mathilda Henriksson Kvarnsvedens IK 1 1 0 0 0 0 1 0
Hanna Kallmaier Kvarnsvedens IK 2 2 0 1 0 0 0 0
Filippa Karlberg Kvarnsvedens IK 1 0 1 0 0 0 2 0
Sofia Lagerström Kvarnsvedens IK 2 1 1 0 0 0 0 0
Julia Langörgen Kvarnsvedens IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Alva Lundin Kvarnsvedens IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Moa Magnusson Kvarnsvedens IK 2 2 0 1 0 0 0 0
Sarah Michael Kvarnsvedens IK 2 2 0 1 0 0 2 0
Lova Ottvall Kvarnsvedens IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Marie Salander Kvarnsvedens IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Wulff Kvarnsvedens IK 1 0 1 0 0 0 0 0
Tilde Ahlén Lidköpings FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Sara Alexandersson Lidköpings FK 2 2 0 0 0 0 0 0
Thea Cardell Lidköpings FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Mona Chahrour Lidköpings FK 1 1 0 0 0 0 1 0
Felicia Edgren Lidköpings FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Olivia Gauthier Lidköpings FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Sarah Gorham Lidköpings FK 2 2 0 0 0 0 0 0
Maja Green Lidköpings FK 2 2 0 0 0 0 0 0
Ebba Handfast Lidköpings FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Moa Heinulf Lidköpings FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Anna Larsson Lidköpings FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Caroline Olsson Lidköpings FK 2 2 0 0 0 0 2 0
Ida Pettersson Lidköpings FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Linnea Prambrant Lidköpings FK 2 2 0 1 0 0 0 0
Kendra Prince Lidköpings FK 2 2 0 0 0 0 0 0
Jessie Scarpa Lidköpings FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Clara Svensson Lidköpings FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Stina Thomsen Lidköpings FK 2 1 1 0 0 0 0 0
Taylor Townsend Lidköpings FK 2 2 0 1 0 0 0 0
Filippa Angeldal Linköpings FC 1 1 0 0 0 0 0 0
Stina Blackstenius Linköpings FC 1 1 0 1 0 0 0 0
Linn Bogren Linköpings FC 1 0 1 0 0 0 0 0
Dajan Hashemi-Ghermezi Linköpings FC 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Holmgren Linköpings FC 1 1 0 0 0 0 0 0
Lisa Hurtig Linköpings FC 1 1 0 0 0 0 0 0
Elin Landström Linköpings FC 1 1 0 0 0 0 0 0
Mimmi Larsson Linköpings FC 1 1 0 0 0 0 1 0
Emma Lennartsson Linköpings FC 1 1 0 0 0 0 0 0
Frida Leonhardsen Maanum Linköpings FC 1 0 1 0 0 0 0 0
Anna Rakel Pétursdóttir Linköpings FC 1 1 0 0 0 0 0 0
Sabina Ravnell Linköpings FC 1 0 1 0 0 0 0 0
Alva Selerud Linköpings FC 1 1 0 1 0 0 0 0
Wilma Thörnkvist Linköpings FC 1 1 0 1 0 0 0 0
Irvina Bajramovic Mallbackens IF Sunne 2 2 0 0 0 0 2 0
Linnéa Berger Mallbackens IF Sunne 2 2 0 1 0 0 1 0
Sarah Bergman Mallbackens IF Sunne 2 2 0 0 0 0 0 0
Nellie Blomqvist Mallbackens IF Sunne 1 1 0 0 0 0 0 0
Frida Broström Mallbackens IF Sunne 2 2 0 0 0 0 0 0
Nathalie Hallquist Mallbackens IF Sunne 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Hellstrand Mallbackens IF Sunne 2 2 0 2 0 0 0 0
Elsa Hellstrand Mallbackens IF Sunne 2 1 1 1 0 0 0 0
Emma Johansson Mallbackens IF Sunne 1 1 0 0 0 0 0 0
Bianca Jonsson Östlund Mallbackens IF Sunne 1 0 1 0 0 0 0 0
Anna Lindgren Mallbackens IF Sunne 2 1 1 1 0 0 2 0
Hedvig Pettersson Mallbackens IF Sunne 2 1 1 1 0 0 0 0
Ebba Renberg Mallbackens IF Sunne 1 0 1 0 0 0 0 0
Emma Sahlström Mallbackens IF Sunne 1 1 0 0 0 0 0 0
Susanne Skålberg Mallbackens IF Sunne 2 1 1 0 0 0 0 0
Sherifatu Sumaila Mallbackens IF Sunne 2 2 0 0 0 0 2 0
Elin Svahn Mallbackens IF Sunne 1 1 0 0 0 0 0 0
Elin Alder Mariebo IK 1 0 1 0 0 0 0 0
Ida Andersson Mariebo IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Andréa Bjurek Mariebo IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Julia Bryngelfors Mariebo IK 1 1 0 1 0 0 0 0
Fannie Frohm Tallberg Mariebo IK 2 1 1 0 0 0 0 0
Johanna Georgsson Mariebo IK 2 2 0 2 0 0 1 0
Anna Gustafsson Mariebo IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Hanna Gustavsson Mariebo IK 2 1 1 1 0 0 0 0
Tilda Holmér Mariebo IK 1 1 0 1 0 0 0 0
Alicia Ibrahim Mariebo IK 1 0 1 0 0 0 0 0
Rebecca Jonson Mariebo IK 2 1 1 0 0 0 0 0
Elin Kammenhed Mariebo IK 1 0 1 0 0 0 0 0
Julia Lindster Mariebo IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Malin Lundin Mariebo IK 2 2 0 1 0 0 0 0
Evelina Olofsson Mariebo IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Roos Mariebo IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Rahwa Mehari Solomun Mariebo IK 1 1 0 0 0 0 2 0
My Wallin Mariebo IK 2 2 0 0 0 0 0 0
Thea Bergsten Morön BK 2 1 1 0 0 0 0 0
Victoria Bruce Morön BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Hayley Dowd Morön BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Elin Ellman Morön BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Hanna Göthberg Morön BK 2 0 2 0 1 0 0 0
Indira Ilić Morön BK 2 2 0 1 0 0 0 0
Jenny Marklund Morön BK 1 1 0 1 0 0 0 0
Elin Pettersson Morön BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Lina Pettersson Morön BK 2 2 0 1 0 0 1 0
Albina Rrahmani Morön BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Alice Schönfeldt Morön BK 2 2 0 1 0 0 0 0
Tuva Skoog Morön BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Carly Wickenheiser Morön BK 2 1 1 0 0 0 0 0
Emma Viklund Morön BK 2 2 0 1 0 0 3 0
Ida Therese Wikström Morön BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Johanna Wikström Morön BK 2 2 0 1 0 0 0 0
Parva Zarassi Morön BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Susanne Åberg Morön BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Alexandersson Motala AIF FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Pernilla Bengtsson Motala AIF FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Julia Ekström Motala AIF FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Linn Haglund Motala AIF FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Elin Hedström Motala AIF FK 1 0 1 0 1 0 0 0
Felicia Holgersson Motala AIF FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Frida Larsson Motala AIF FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Elin Lydig Motala AIF FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Caroline Molander Motala AIF FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Klara Mårtensson Motala AIF FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Lisa Pålsson Motala AIF FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Sierra Shugarts Motala AIF FK 1 1 0 0 1 0 1 0
Linnéa Sjögren Motala AIF FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Frida Sköldestig Motala AIF FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Martina Andersson Nättraby GoIF 1 1 0 0 0 0 0 0
Rebecka Arnsteg Danielsson Nättraby GoIF 2 2 0 1 0 0 0 0
Elin Blihd Nättraby GoIF 2 2 0 0 0 0 0 0
Nora Blihd Nättraby GoIF 2 2 0 0 0 0 0 0
Emma Foleby Nättraby GoIF 1 0 1 0 0 0 0 0
Heran Ghazi Karim Nättraby GoIF 2 1 1 0 0 0 1 0
Victoria Haakman Nättraby GoIF 2 2 0 0 0 0 0 0
Emilia Hansson Nättraby GoIF 1 1 0 0 0 0 0 0
Izabell Hansson Nättraby GoIF 1 0 1 0 0 0 0 0
Sally Johansson Nättraby GoIF 1 0 1 0 0 0 0 0
Evelina Kihlbert Nättraby GoIF 1 1 0 1 0 0 0 0
Clara Kronberg Nättraby GoIF 1 1 0 0 0 0 0 0
Malin Kågström Nättraby GoIF 1 0 1 0 0 0 0 0
Alicia Olsson Nättraby GoIF 2 2 0 1 0 0 0 0
Amanda Petersson Nättraby GoIF 1 1 0 1 0 0 1 0
Néa Petersson Nättraby GoIF 2 2 0 1 0 0 0 0
Ebba Ryd Nättraby GoIF 2 2 0 0 0 0 2 0
Magda Sjösten Nättraby GoIF 1 1 0 0 0 0 0 0
Julia Tingström Nättraby GoIF 2 1 1 1 0 0 2 0
Ann-Sofie Andersson Ornäs BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Ebba Andersson Ornäs BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Sara Andersson Ornäs BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Sara Berglund Ornäs BK 1 1 0 1 0 0 0 0
Martina Björklund Ornäs BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Hannah Byström Ornäs BK 2 1 1 1 0 0 0 0
Jennifer Ermesjö Ornäs BK 2 1 1 1 0 0 0 0
Sara Eskilsson Ornäs BK 1 1 0 0 0 0 1 0
Lisa Ewenson Ornäs BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Elina Gustafsson Ornäs BK 2 0 2 0 0 0 0 0
Linnéa Gustafsson Ornäs BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Loise Gustafsson Ornäs BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Hanna Gälbgjuter Ornäs BK 2 1 1 1 0 0 0 0
Felicia Karlsson Ornäs BK 1 1 0 0 0 0 1 0
Ellinor Lindberg Ornäs BK 2 2 0 2 0 0 0 0
Clara Lönntorp Ornäs BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Amelia Norling Ornäs BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Anna Sandin Ornäs BK 2 2 0 0 0 0 1 0
Sofie Wikström Ornäs BK 2 2 0 1 0 0 0 0
Lina Appelgren P18 IK 1 1 1 0 0 0 0 0
Frida Dahlberg P18 IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Sara Holgersson P18 IK 1 1 0 1 0 0 0 0
Ella Lindvall P18 IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Elin Lundin P18 IK 1 1 0 1 0 0 0 0
Miranda Milton P18 IK 1 0 1 0 0 0 0 0
Agnes Nilsson P18 IK 1 1 0 1 0 0 0 0
Hilda Nygren P18 IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Hamda Abdirahman Omar P18 IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Ebba Ronquist P18 IK 3 2 1 0 0 0 0 0
Ebba Ronquist IF Brommapojkarna 2 2 0 0 0 0 0 0
Ebba Ronquist P18 IK 1 0 1 0 0 0 0 0
Tove Sandelin P18 IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Smedberg P18 IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Tilde Wattskog P18 IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Ronja Aronsson Piteå IF DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Lena Blomkvist Piteå IF DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Fernanda Da Silva Piteå IF DFF 1 1 0 1 0 0 0 0
Cecilia Edlund Piteå IF DFF 1 0 1 0 0 0 1 0
Olga Ekblom Piteå IF DFF 1 1 0 1 0 0 0 0
Caroline Frykgård Piteå IF DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Nina Jakobsson Piteå IF DFF 1 1 0 1 0 0 0 0
Madelen Janogy Piteå IF DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Julia Karlernäs Piteå IF DFF 1 1 0 0 0 0 1 0
Emelie Lövgren Piteå IF DFF 1 1 0 0 1 0 0 0
Andrea Norheim Piteå IF DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
June Pedersen Piteå IF DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
Linnea Selberg Piteå IF DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Linn Vikström Piteå IF DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ulrika Bredin Qviding FIF 2 1 1 0 0 0 0 0
Ida Forsberg Qviding FIF 1 0 1 0 0 0 0 0
Axelia Hansson Qviding FIF 1 1 0 0 0 0 0 0
Åsa Hansson Qviding FIF 2 0 2 0 1 0 0 0
Amanda Harlin Qviding FIF 2 2 0 0 0 0 3 0
Olivia Holmström Qviding FIF 2 2 0 0 0 0 0 0
Josefine Jakobson Qviding FIF 2 2 0 1 0 0 0 0
Elin Johansson Qviding FIF 1 1 0 1 0 0 0 0
Amna Lihovic Qviding FIF 1 1 0 0 0 0 1 0
Alexandra Roholt Qviding FIF 1 1 0 0 0 0 0 0
Violeta Sekiraca Qviding FIF 1 1 0 0 0 0 0 0
Jennifer Ström Qviding FIF 2 1 1 0 0 0 0 0
Alice Uddberg Qviding FIF 2 2 0 0 0 0 0 0
Victoria Uppman Qviding FIF 2 1 1 1 0 0 0 0
Caroline Wasenius Qviding FIF 2 2 0 2 0 0 0 0
Pauline Wålemark Qviding FIF 2 2 0 1 0 0 0 0
Vilma Wålemark Qviding FIF 1 1 0 0 0 0 0 0
Gliddel Zapanta Qviding FIF 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Andersson Rimbo IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Moa Engblom Rimbo IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Michaela Johansson Rimbo IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Tuva Klar Rimbo IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Sandra Kokk Rimbo IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Anica Krstic Rimbo IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Selma Küller Rimbo IF 1 1 0 0 0 0 0 0
My Magnusson Rimbo IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Johanna Möller Rimbo IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ebba Nilsson Rimbo IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Therese Rizzo Rimbo IF 1 1 0 0 0 0 3 0
Kajsa Sund Rimbo IF 1 1 0 0 0 0 2 0
Emilia Törnqvist Rimbo IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Malin Andersson Råda BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Moa Ellefsen Råda BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Elin Freij Råda BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Alice Gustafsson Råda BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Wilma Gustafsson Råda BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Matilda Magnusson Råda BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Maria Makhoul Råda BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Hilda Mann Råda BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Alice Näslund Råda BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Elin Olofsson Råda BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Reinhardt Råda BK 1 1 0 1 0 0 0 0
Sanna Sabel Råda BK 1 1 0 1 0 0 0 0
Tora Tigerberg Råda BK 1 1 0 1 0 0 0 0
Ida Wikström Råda BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Rebecca Hane Rävåsens IK Karlskoga 3 1 2 0 0 0 0 0
Lovisa Hultgren Rävåsens IK Karlskoga 2 2 0 0 0 0 0 0
Alva Jansson Rävåsens IK Karlskoga 2 1 1 0 0 0 0 0
Izabell Johansson Rävåsens IK Karlskoga 3 2 1 2 0 0 0 0
Frida Jonsson Aspelin Rävåsens IK Karlskoga 3 3 0 0 0 0 0 0
Elin Lindbäck Rävåsens IK Karlskoga 3 2 1 0 0 0 0 0
Madeleine Melander Rävåsens IK Karlskoga 1 1 0 0 0 0 0 0
McKenna Meuer Rävåsens IK Karlskoga 1 1 0 1 0 0 0 0
Isabelle Olsson Rävåsens IK Karlskoga 3 2 1 1 0 0 0 0
Alexis Rossi Rävåsens IK Karlskoga 3 3 0 0 0 0 0 0
Hanna Sahlén Rävåsens IK Karlskoga 1 0 1 0 0 0 1 0
Hannah Scafaria Rävåsens IK Karlskoga 3 3 0 0 0 0 1 0
Amandha Sjöberg Rävåsens IK Karlskoga 2 2 0 0 0 0 0 0
Viktoria Ström Rävåsens IK Karlskoga 3 3 0 0 0 0 2 1
Jenny Tropp Rävåsens IK Karlskoga 1 1 0 1 0 0 0 0
Anna Zander Rävåsens IK Karlskoga 3 3 0 0 0 0 0 0
Sara Öjebo Rävåsens IK Karlskoga 3 3 0 1 0 0 0 0
Felicia Aronsson Rödsle BK 1 1 0 1 0 0 0 0
Lotta Backman Rödsle BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Stina Hellberg Rödsle BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Karlsson Rödsle BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Emilia Karlsson Rödsle BK 1 0 1 0 0 0 0 0
Maja Lycksell Rödsle BK 1 1 0 0 1 0 0 0
Lisa Norén Rödsle BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Felicia Olsen Rödsle BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Nina Olsson Norén Rödsle BK 1 1 0 0 1 0 0 0
Lisa Sandsten Rödsle BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Sjögren Rödsle BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Meja Stenberg Rödsle BK 1 0 1 1 0 0 0 0
Frida Svensson Rödsle BK 1 1 0 1 0 0 0 0
Julia Wirsén Rödsle BK 1 1 0 0 0 0 1 0
Amanda Berglund Själevads IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Sanna Berglund Själevads IK 1 1 0 1 0 0 0 0
Matilda Bylund Själevads IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Diana Forsgren Själevads IK 1 0 1 0 0 0 0 0
Lina Haga Själevads IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Maja Lindfors Själevads IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Malin Lindström Själevads IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Matilda Melin Själevads IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Matilda Norberg Själevads IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Marielle Nordlander Själevads IK 1 0 1 0 0 0 0 0
Ida Norman Själevads IK 1 0 1 0 0 0 0 0
Klara Nyberg Själevads IK 1 1 0 1 0 0 0 0
Moa Reynberg Själevads IK 1 1 0 1 0 0 0 0
Ida Sjöström Själevads IK 1 1 0 0 0 0 0 0
Cornelia Andersson Sjömarkens IF 1 1 0 0 1 0 0 0
Nathalie Andersson Sjömarkens IF 1 1 1 0 0 0 0 0
Annie Arvidsson Sjömarkens IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Sandra Bjurteg Sjömarkens IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emily Bohlin Sjömarkens IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Elma Huremovic Sjömarkens IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Sara Jardving Sjömarkens IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Fanny Johansson Sjömarkens IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Cornelia Lind Kékesy Sjömarkens IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emelie Nyman Sjömarkens IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Leann Nyström Sjömarkens IF 1 1 0 0 0 0 1 0
Sara Westberg Sjömarkens IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Linda Westberg Carlsson Sjömarkens IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Olivia Andersson Smedby AIS 1 1 0 0 0 0 0 0
Linn Bärefalk Smedby AIS 1 0 1 0 0 0 0 0
Nina Dahlholm Smedby AIS 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Ekstrand Smedby AIS 1 1 0 1 0 0 0 0
Cornelia Fellman Smedby AIS 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Jeppson Smedby AIS 1 1 0 0 0 0 0 0
Moa Johansson Smedby AIS 1 1 0 0 0 0 0 0
Lizethe Morsing Smedby AIS 1 1 0 0 0 0 0 0
Beatrice Norén Smedby AIS 1 1 0 0 0 0 0 0
Ebba Rolling Smedby AIS 1 1 0 1 0 0 0 0
Clara Sedman Smedby AIS 1 1 0 0 0 0 0 0
Lina Westerlund Smedby AIS 1 0 1 0 0 0 0 0
Hanna Ählman Smedby AIS 1 1 0 1 0 0 0 0
Nellie Ählman Smedby AIS 1 0 1 0 0 0 0 0
Lova Andersson Sunnanå SK 1 1 0 1 0 0 0 0
Wilma Andersson Sunnanå SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Villemo Dahlqvist Sunnanå SK 2 2 0 1 0 0 2 0
Julia Forslund Sunnanå SK 2 2 0 0 1 0 0 0
Juulia Grönlund Sunnanå SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Sofia Lindmark Sunnanå SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Caroline Loman Sunnanå SK 2 2 0 0 0 0 0 0
Cajsa Lundström Sunnanå SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Ellen Maund Sunnanå SK 2 2 0 1 0 0 0 0
Bupe Olufunmilola Okeowo Sunnanå SK 2 0 2 0 0 0 1 0
Tilda Owensson Vennerlöf Sunnanå SK 1 0 1 0 0 0 0 0
Maya Pitts Sunnanå SK 2 2 0 1 0 0 2 0
Tilda Sahlman Sunnanå SK 2 2 0 1 0 0 0 0
Monique Santos Gonçalves Sunnanå SK 1 0 1 0 0 0 0 0
Ellen Schampi Sunnanå SK 2 1 1 0 0 0 2 0
Jessica Sikström Sunnanå SK 2 1 1 1 0 0 0 0
Lisa Sjögren Sunnanå SK 2 2 0 0 0 0 0 0
Frida Stenmark Sunnanå SK 1 1 0 0 0 0 0 0
Lisa Arnell Södersnäckornas BK 2 1 1 0 0 0 1 0
Elin Borg Södersnäckornas BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Therése Dahlberg Södersnäckornas BK 2 1 1 0 0 0 0 0
Azra Durakovic Södersnäckornas BK 2 2 0 1 1 0 0 0
Ida Garamvölgyi Södersnäckornas BK 2 2 0 0 0 0 1 0
Isabell Hammarbäck Södersnäckornas BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Pernilla Jansson Södersnäckornas BK 2 2 0 0 0 0 1 0
Amanda Johansson Södersnäckornas BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Elina Johansson Södersnäckornas BK 1 1 0 1 0 0 1 0
Hanna Lundqvist Södersnäckornas BK 2 2 0 0 0 0 1 0
Malin Nykvist Södersnäckornas BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Sarah Soffiantini Södersnäckornas BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Sofia Stålne Södersnäckornas BK 2 2 0 0 0 0 0 0
Lisen Åkerlund Södersnäckornas BK 1 1 0 0 0 0 0 0
Eva Fors Team TG FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Therese Kapstad Team TG FF 1 1 0 0 0 0 2 0
Jasmin Mannelqvist Team TG FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Linda Nieminen Team TG FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Tyra Norman Team TG FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Mathilda Olsson Team TG FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emelie Sjökvist Team TG FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Moa Sjöström Team TG FF 1 1 0 0 1 0 0 0
Amanda Westman Team TG FF 1 1 0 0 1 0 0 0
Cornelia Wiklund Team TG FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emmy Wretell Team TG FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Åström Team TG FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Elsa Bladh Tranås FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Rebecca Ekvall Tranås FF 1 1 0 0 0 0 1 0
Clara Fång Strand Tranås FF 1 0 1 1 0 0 0 0
Linnéa Gilén Tranås FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Elin Gustafsson Tranås FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Maria Kåhlin Tranås FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Vilma Lindström Tranås FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emilia Nilsson Tranås FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Wilma Nilsson Tranås FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Sara Sterne Tranås FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Viktoria Sterne Tranås FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Stina Svensson Tranås FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Moa Wallén Tranås FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Sofie Alerskans Trelleborgs FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Hanna Bauer Trelleborgs FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Julia Larsson Trelleborgs FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Lina Lundgren Trelleborgs FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Annelie Nilsson Trelleborgs FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Nilsson Trelleborgs FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Sandra Nilsson Trelleborgs FF 1 1 1 0 0 0 0 0
Emilia Olsson Trelleborgs FF 1 1 1 0 0 0 0 0
Johanna Olsson Trelleborgs FF 1 1 0 0 0 0 1 0
Josefine Svensson Trelleborgs FF 1 1 1 0 0 0 0 0
Nike Törnqvist Trelleborgs FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Elin Bengtsson Tvååkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ida Bengtsson Tvååkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Molly Efraimsson Tvååkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Lisa Gustafsson Tvååkers IF 1 1 0 0 1 0 0 0
Linnéa Hagsten Tvååkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Camilla Hamnemo Tvååkers IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Anna Johansson Tvååkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Julia Johansson Tvååkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Stina Johansson Tvååkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ena Mujdzic Tvååkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Eva-Lotta Nilsson Tvååkers IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Mariam Zein Tvååkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ida Ahlbom Tyresö FF 3 3 0 0 0 0 0 0
Julia Althini Tyresö FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Jennifer Bakai Tyresö FF 3 3 0 0 0 0 0 0
Ida Bengtsson Tyresö FF 3 3 0 0 0 0 0 0
Alice Bergström Tyresö FF 2 0 2 0 0 0 0 0
Felicia Bång Larsson Tyresö FF 3 2 1 0 0 0 0 0
Kim Hedlund af Schmidt Tyresö FF 2 2 0 0 0 0 0 0
Victoria Isaksson Tyresö FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Josefine Lindberg Tyresö FF 2 2 0 1 0 0 0 0
Lina Malmborg Tyresö FF 2 2 0 1 0 0 0 0
Moa Nilson Barkenheim Tyresö FF 3 3 0 0 0 0 0 0
Maria Poli Tyresö FF 3 3 0 0 0 0 5 0
Julia Salander Tyresö FF 2 0 2 0 0 0 0 0
Frida Thilén Tyresö FF 3 3 0 0 0 0 0 0
Frida Thörnqvist Tyresö FF 3 3 0 1 0 0 1 0
Sofie Thörnqvist Tyresö FF 3 3 0 2 0 0 2 0
Matilda Ekerberg Täby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Isabell Victoria Innala Täby FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Emma Jakobsson Täby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Eva Jóhannsdóttir Täby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Matilda Lindkvist Täby FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Sofia Lindqvist Täby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Lundin Täby FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Julianna Ollfors Täby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Emelie Reyes Orellana Täby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Caroline Stenström Täby FK 1 1 0 1 0 0 0 0
Petra Sundqvist Täby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Tibell Häger Täby FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Evelina von Euler-Chelpin Täby FK 1 0 1 0 0 0 0 0
Karolina Åberg Täby FK 1 1 0 0 0 0 0 0
Sandra Arnholm Ulvåkers IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Theres Billing Ulvåkers IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Sofia Ekblom Ulvåkers IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Emma Eklund Ulvåkers IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Emmelie Flodmark Junckerfelt Ulvåkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Alicia Kraft Karlsson Ulvåkers IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Rebecca Niemelä Ulvåkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Felicia Nissmo Ulvåkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Lovisa Olsson Ulvåkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Moa Rosin Ulvåkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Anna Sundberg Ulvåkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Svärd Ulvåkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Sara Tellander Ulvåkers IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Jenny Wallgren Ulvåkers IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Elin Abrahamsson Umeå IK FF 2 2 0 0 0 0 1 0
Rachel Bloznalis Umeå IK FF 2 2 0 0 0 0 0 0
Wilma Carlsson Umeå IK FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Orji Ebere Umeå IK FF 2 1 1 1 0 0 0 0
Agnes Granberg Umeå IK FF 2 2 0 0 0 0 0 0
Fanny Hjelm Rönnlund Umeå IK FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Olivia Holm Umeå IK FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Sanna Kullberg Umeå IK FF 2 2 0 0 0 0 0 0
Lova Lundin Umeå IK FF 1 1 0 1 0 0 2 0
Sarah Mellouk Umeå IK FF 2 0 2 0 0 0 0 0
Zabibu Nduwimana Umeå IK FF 1 1 0 1 0 0 0 0
Elin Nilsson Umeå IK FF 2 2 0 0 0 0 1 0
Madeleine Norberg Umeå IK FF 2 1 1 0 0 0 0 0
Johanna Nyman Umeå IK FF 1 1 0 1 0 0 1 0
Annina Wede Umeå IK FF 2 2 0 0 0 0 3 0
Emma Åberg Zingmark Umeå IK FF 2 1 1 0 0 0 1 0
Wilma Öhman Umeå IK FF 2 1 1 0 0 0 1 0
Johanna Abrahamsson Vallens IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Hanna Andersson Vallens IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Magdalena Cruz Aliaga Vallens IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Jessica Karlsson Vallens IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Maria Karlsson Vallens IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Sonnelie Magnusson Vallens IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Frida Olofsson Vallens IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Sara Osberg Vallens IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Rebecka Sten Vallens IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Wilma Strömberg Vallens IF 1 0 1 0 0 0 0 0
Matilda Svensson Vallens IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Kajsa Wallem Vallens IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Moa Åberg Jansenius Vallens IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Åvall Vallens IF 1 1 0 1 0 0 0 0
Tove Almqvist Vittsjö GIK 1 0 1 0 0 0 0 0
Catherine Bott Vittsjö GIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Michelle De Jongh Vittsjö GIK 1 1 0 1 0 0 0 0
Summer Lynn Green Vittsjö GIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Ebba Hed Vittsjö GIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Elisabet Klinga Vittsjö GIK 1 0 1 0 0 0 0 0
Kajsa Lind Vittsjö GIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Shannon Lynn Vittsjö GIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Clara Markstedt Vittsjö GIK 1 0 1 0 0 0 0 0
Paulina Nyström Vittsjö GIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Amanda Araceli Perez Vittsjö GIK 1 1 0 1 1 0 0 0
Nellie Persson Vittsjö GIK 1 1 0 1 0 0 1 0
Leandra Wiloma Smeda Vittsjö GIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Malin Winberg Vittsjö GIK 1 1 0 0 0 0 0 0
Safiya Abdulkadir Abshir Västerås BK 30 1 0 1 0 0 0 0 0
Emelie Alfredsson Västerås BK 30 3 3 0 0 0 0 0 0
Elma Alisic Västerås BK 30 3 3 0 1 0 0 0 0
Tindra Andersson Västerås BK 30 3 3 0 1 0 0 0 0
Cornelia Ellefors Västerås BK 30 2 1 1 1 0 0 1 0
Sara Eriksson Västerås BK 30 1 0 1 0 0 0 0 0
Ella Gunnarsson Västerås BK 30 3 3 0 1 0 0 2 0
Hanna Gunnarsson Västerås BK 30 2 2 0 0 0 0 0 0
Wilma Hedenström Västerås BK 30 3 2 1 1 0 0 0 0
Jennifer Holmström Västerås BK 30 2 2 0 0 0 0 0 0
Clara Jutström Västerås BK 30 2 1 1 0 0 0 0 0
Linnea Liimatainen Västerås BK 30 3 3 0 1 0 0 1 0
Cecilia Lindström Västerås BK 30 1 1 0 0 0 0 0 0
Clara Lostelius Vikman Västerås BK 30 2 2 0 0 0 0 0 0
Caroline Murray Västerås BK 30 2 2 0 0 0 0 1 0
Emma Olsson Västerås BK 30 1 0 1 0 0 0 0 0
Tilda Pingani Västerås BK 30 1 0 1 0 1 0 0 0
Nikita Stigsson Västerås BK 30 3 2 1 2 0 0 0 0
Ella Wilson Västerås BK 30 3 3 0 0 0 0 0 0
Moa Edrud Växjö DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Adelisa Grabus Växjö DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
Tyra Håkansson Växjö DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Agnes Jelander Växjö DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emma Jeppsson Växjö DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
Nellie Karlsson Växjö DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ritah Kivumbi Växjö DFF 1 1 0 1 0 0 0 0
Simona Koren Växjö DFF 1 0 1 0 0 0 0 0
Stina Lennartsson Växjö DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Sandra Lindkvist Växjö DFF 1 1 0 0 0 0 0 0
Violah Nambi Växjö DFF 1 1 0 0 0 0 2 0
Elin Nilsson Växjö DFF 1 1 0 1 0 0 1 0
Mimmi Strömgren Växjö DFF 1 1 0 1 0 0 0 0
Ria Öling Växjö DFF 1 1 0 0 0 0 1 0
Elin Anderberg Ytterby IS 1 0 1 0 0 0 0 0
Annie Andersson Ytterby IS 2 2 0 1 0 0 0 0
Mimmi Charlotte Carlsbogård Ytterby IS 2 2 0 0 0 0 0 0
Julia Cederberg Ytterby IS 1 1 0 0 0 0 1 0
Matilda Cederberg Ytterby IS 2 1 1 1 0 0 1 0
Freja Johansson Ytterby IS 2 2 0 0 0 0 0 0
Lisa Karlsson Ytterby IS 2 2 0 0 0 0 0 0
Amy Kinell Ytterby IS 1 0 1 0 0 0 0 0
Emma Nilsson Ytterby IS 2 2 0 1 0 0 0 0
Frida Nilsson Ytterby IS 2 2 0 1 0 0 1 0
Emma Premberg Ytterby IS 2 1 1 0 0 0 0 0
Denise Svensson Ytterby IS 2 1 1 1 0 0 0 0
Nellie Tryggvesson Ytterby IS 2 1 1 1 0 0 0 0
Matilda Wesström Ytterby IS 2 1 1 0 0 0 0 0
Alice Åkerström Ytterby IS 2 2 0 0 0 0 1 0
Emma Åkerström Ytterby IS 2 2 0 1 0 0 0 0
Olivia Allain Älmhults IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Emilia Danielsson Älmhults IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Ellen Eldh Älmhults IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Johanna Gustafsson Älmhults IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Matilda Göransson Älmhults IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Idalina Johansson Älmhults IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Juhlia Johansson Älmhults IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Hilda Mattsson Älmhults IF 1 1 0 0 0 0 1 0
Ellen Persson Älmhults IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Saga Sthen Älmhults IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Nathalie Vingsand Älmhults IF 1 1 0 0 0 0 0 0
Leila Baiche Älvsjö AIK FF 3 0 3 0 0 0 0 0
Johanna Engberg Älvsjö AIK FF 3 3 1 1 0 0 3 0
Malin Eriksson Älvsjö AIK FF 1 1 0 0 0 0 1 0
Hanna Fix Älvsjö AIK FF 3 2 1 1 0 0 0 0
Amanda Frank Älvsjö AIK FF 3 3 0 0 0 0 0 0
Victoria Heikfolk Älvsjö AIK FF 3 2 1 1 0 0 0 0
Jennie Hällström Älvsjö AIK FF 1 1 0 0 0 0 1 0
Jessica Höglander Älvsjö AIK FF 2 2 0 0 0 0 0 0
Anna-Sofia Jonsson Älvsjö AIK FF 1 1 0 2 0 0 0 0
Line Chiara Lizeth Jukkola Älvsjö AIK FF 3 2 1 0 0 0 0 0
Zabrina Koont Älvsjö AIK FF 2 2 0 1 0 0 0 0
Moa Liwendahl Älvsjö AIK FF 2 2 0 0 0 0 0 0
Violina Naoum Älvsjö AIK FF 3 3 0 2 0 0 1 1
Elsa Netz Älvsjö AIK FF 1 1 0 0 0 0 0 0
Naomi Okhiria Älvsjö AIK FF 3 2 1 0 0 0 0 0
Isabella Praneetphonkrang Älvsjö AIK FF 1 0 1 0 0 0 0 0
Linnéa Rimeika Älvsjö AIK FF 3 3 0 0 0 0 0 0
Jennifer Söderström Älvsjö AIK FF 3 3 0 1 0 0 2 0
Agnes Andersson Örebro SK Söder 1 1 0 1 0 0 0 0
Moa Arlebo Örebro SK Söder 1 1 0 0 0 0 0 0
Jenny Börjesson Örebro SK Söder 1 0 1 0 0 0 0 0
Lisa Davidsson Örebro SK Söder 2 2 0 0 0 0 0 0
Silvia Erkisi Örebro SK Söder 1 1 0 1 1 0 0 0
Maja Fagerholm Örebro SK Söder 1 1 0 0 0 0 0 0
Wilma Franssila Örebro SK Söder 2 1 1 0 0 0 0 0
Isabelle Fredriksson Örebro SK Söder 1 1 0 1 0 0 0 0
Antonia Jalkinger Örebro SK Söder 2 1 1 1 0 0 1 0
Alexandra Laini Bovellan Örebro SK Söder 1 0 1 0 0 0 0 0
Anna Meijer Örebro SK Söder 1 1 0 0 0 0 0 0
Wilma Moberg Örebro SK Söder 1 1 0 0 0 1 0 0
Olivia Puhls Örebro SK Söder 2 1 1 0 0 0 0 0
Jolin Rolandson Örebro SK Söder 1 1 0 0 0 0 0 0
Sara Sandberg Örebro SK Söder 1 1 0 0 0 0 0 0
Alma Stridh Örebro SK Söder 2 2 0 0 0 0 0 0
Emma Tivemo Örebro SK Söder 2 2 0 0 0 0 0 0
Linnéa Wetterberg Örebro SK Söder 1 1 0 1 0 0 0 0
Caroline Zandén Örebro SK Söder 2 2 0 0 0 0 1 0
Josefine Zandén Örebro SK Söder 1 1 0 0 0 0 1 0