Spelprogram - Tr.matcher Njudung FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Aneby SK (4) Aneby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Annebergs GIF (5) Annebergs GIF(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Bodafors SK (5) Bodafors SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Bäckseda IF (4) Bäckseda IF(Föreningen) svart, svart, svart
Ekenässjöns IF (6) Ekenässjöns IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Farstorps IK (6) Farstorps IK(Föreningen) röd-röd-röd
HM IS (5) Hjältevads Mariannelunds IS(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Holsby SK (6) Erik Mattsson 0703964926 röd/röd/röd
Hultagårds IF (6) Håkan Karlsson 038214119 0708261499 röd, röd, röd
Hultsfreds FK (4) Alexander Sundqvist 0763360344 Vit/grön, Grön, grön
Hvetlanda GIF Hvetlanda GIF(Föreningen) Blå, vit, Blå
Hvetlanda GIF (4) Hvetlanda GIF(Föreningen) Blå, vit, Blå
Hvetlanda GIF (B) Hvetlanda GIF(Föreningen) Blå, vit, Blå
Höreda GOIF (4) Ingemar Ekelund 0705670012 svart/vit, svart, svart/vit
IFK Lammhult (5) IFK Lammhult(Föreningen) Blå/vit, Blå/vitt, Blåa
IFK Lammhult (B) IFK Lammhult(Föreningen) Blå/vit, Blå/vitt, Blåa
IFK S/RIF (5) Martin Andersson 0702836566 vit, blå, blå
IFK Västervik (4) IFK Västervik(Föreningen) Blå/vit , Blå, Blå.
IFK Österbymo (5) IFK Österbymo(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFKS/RIF/VIF (P18) IFK Stockaryd(Föreningen) vit, blå, blå
Ingelstads IK (4) Thomas Andersson 047022990 0760332990 Röd/blå/röd
Landsbro IF FK (B) Landsbro IF FK(Föreningen) vit, blå, vit
Myresjö/Vetlanda FK (4) Myresjö/Vetlanda FK(Föreningen) vit, svart, vit
Myresjö/Vetlanda FK (B) Myresjö/Vetlanda FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Målilla GoIF (5) Henrik Pernius 0703123136 vit/röd/vit
Norrahammars IK (5) Toni Bogdanoff 0722066640 Röd/Röd/Röd
Nybro IF (3) Anders Olsson 0708448382 Röd-Vit / Röd / Röd
Näshults IF (5) Näshults IF(Föreningen) Vit / Blå / Vit
Nässjö FF Nässjö FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Nässjö FF Utv A Nässjö FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Rottne IF Rottne IF(Föreningen) blå, blå, blå
Rottne IF (5) Rottne IF(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Skede IF (6) Roger Creutz 0707764938 Gul, Svart, Gul
Stensjöns IF (4) Jimmy Nilsson 0733609817 Vit/svart/vit
Sävsjö FF (5) Roger Ahl 037049037 0706490376 Röd, Röd, Röd
Sävsjö FF (B) Daniel Komarica 038261131 0708749177 Röd/röd/röd
Tabergs SK (5) Mikael Andersson 0704854367 Röd, Röd, Röd
Tolgs IF (6) Tolgs IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Röda
VIF/IFKS/RIF (B) Svante Stenervik 038230014 0768961000 Gul, Svart, Svart
Vrigstads IF (4) Svante Stenervik 038230014 0768961000 Gul, Svart, Gul
Österkorsberga IF (6) Österkorsberga IF(Föreningen) Gul/svart/gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-16 12:00 140984019 Myresjö/Vetlanda FK (4) - Aneby SK (4) 4 - 1 Heds Arena - Konstgräs
2019-02-16 14:00 140984001 Hvetlanda GIF (4) - Hultsfreds FK (4) 3 - 2 Heds Arena - Konstgräs
2019-02-22 19:00 140984013 Sävsjö FF (5) - HM IS (5) 2 - 1 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-02-23 12:00 140984023 Bäckseda IF (4) - Aneby SK (4) 2 - 2 Heds Arena - Konstgräs
2019-02-24 14:00 140984008 Farstorps IK (6) - IFK Österbymo (5) 0 - 2 Heds Arena - Konstgräs
2019-03-01 18:30 140984014 Sävsjö FF (5) - IFK Lammhult (5) 1 - 3 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-03-02 12:00 140984011 Vrigstads IF (4) - Rottne IF (5) 5 - 1 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-03-02 12:00 140984020 Myresjö/Vetlanda FK (4) - Hultsfreds FK (4) 0 - 2 Heds Arena - Konstgräs
2019-03-02 14:00 140984002 Hvetlanda GIF (4) - IFK Österbymo (5) 0 - 0 Heds Arena - Konstgräs
2019-03-02 16:00 140984007 Ekenässjöns IF (6) - Tabergs SK (5) 4 - 3 Heds Arena - Konstgräs
2019-03-03 14:00 140984009 Farstorps IK (6) - Skede IF (6) Inst. Heds Arena - Konstgräs
2019-03-03 16:00 140984030 Holsby SK (6) - Bodafors SK (5) 0 - 6 Heds Arena - Konstgräs
2019-03-06 19:00 140984015 Sävsjö FF (5) - Farstorps IK (6) 2 - 2 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-03-09 10:15 140984012 Vrigstads IF (4) - Stensjöns IF (4) 1 - 2 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-03-09 12:15 140984010 IFK S/RIF (5) - Ingelstads IK (4) 0 - 5 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-03-09 14:00 140984003 Hvetlanda GIF (4) - Aneby SK (4) 2 - 4 Heds Arena - Konstgräs
2019-03-09 16:00 140984006 Målilla GoIF (5) - IFK Lammhult (5) 2 - 1 Heds Arena - Konstgräs
2019-03-12 18:50 140984021 Myresjö/Vetlanda FK (4) - IFK Västervik (4) 3 - 1 Heds Arena - Konstgräs
2019-03-15 19:00 140984016 Sävsjö FF (5) - Målilla GoIF (5) 3 - 2 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-03-16 12:00 140984025 Bäckseda IF (4) - Höreda GOIF (4) 3 - 1 Heds Arena - Konstgräs
2019-03-22 19:00 140984024 IFKS/RIF/VIF (P18) - IFK Lammhult (B) 3 - 2 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-03-23 14:00 140984026 Bäckseda IF (4) - Sävsjö FF (5) 4 - 1 Heds Arena - Konstgräs
2019-03-29 19:00 140984017 Sävsjö FF (5) - Norrahammars IK (5) 3 - 1 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-03-30 10:00 140984028 Målilla GoIF (5) - Annebergs GIF (5) 1 - 2 Heds Arena, Vetlanda
2019-03-30 12:00 140984031 Holsby SK (6) - Tolgs IF (6) 0 - 3 Heds Arena - Konstgräs
2019-03-30 14:00 140984033 IFK S/RIF (5) - Höreda GOIF (4) 3 - 3 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-03-31 16:00 140984029 Skede IF (6) - Österkorsberga IF (6) 4 - 0 Heds Arena - Konstgräs
2019-04-03 19:00 140984018 Sävsjö FF (5) - Vrigstads IF (4) 0 - 3 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-04-06 12:00 140984022 Myresjö/Vetlanda FK (4) - Nybro IF (3) Inst. Myrvalla
2019-04-07 12:00 140984027 Bäckseda IF (4) - IFK S/RIF (5) 1 - 0 Heds Arena - Konstgräs
2019-04-07 14:00 140984005 Hvetlanda GIF (4) - IFK Västervik (4) Inst. Heds Arena - Konstgräs
2019-04-13 14:00 140984032 Hultagårds IF (6) - Österkorsberga IF (6) 0 - 4 Hultagårds IP
2019-08-02 18:30 140984034 Sävsjö FF (5) - Rottne IF 0 - 0 Hofgårdsvallen
2019-08-03 14:00 140984035 Bäckseda IF (4) - Aneby SK (4) 0 - 0 Paradisvallen
2019-11-23 12:00 140984037 Vrigstads IF (4) - Hvetlanda GIF (4) 5 - 5 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-12-01 14:00 140984036 Hvetlanda GIF (4) - Nässjö FF 1 - 1 Heds Arena, Vetlanda