Spelprogram - DM P15 (04) Omgång 2

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bankeryds SK Johan Haglind 0735360863 Gul, Svart, Gul
Braås GoIF Tania Åkesson 0731416993 0731416993 Röd, Röd, Röd
Bäckseda IF Patrik Hirsch 0763210820 svart, svart, svart
Emmaboda komb. Jens Ola Göthe Bondesson +46708737192 Gul/Svart, Svart, Gul
Forsheda IF Patrik Gustafsson 0738087681 Blå/vit, Blå, Blå
Gislaveds IS Zani Kiseloski 0371570841 röd, röd, röd
Gnosjö IF Mattias Spångberg 037098206 0703522940 Gul, Svart, Svart
Habo IF Lars Nordgren 0707671121 Blå/vit, Blå, Blå
Hossmo BK Hossmo BK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Hovshaga AIF Pierre Tiderman Blå, Blå, Blå
Hultsfreds FK Anders Tuvesson 0736612645 Vit/grön, Grön, grön
Husqvarna FF Tobias Hellgren 0768425880 Blå, Blå, Blå
IF Haga Henrik Dahl 0738524054 Svart, Svart, svart
IFK Berga Thommie Andersson 0705536123 vit, vit, vit
IFK Värnamo Nicola Bozicevic 0727438010 Vit, Blå, Blå
IK Tord Alen Korjenic 0703192879 Lila, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF Daniel Girma 0700775298 Grön, Vit, Vit
Ljungby IF Pontus Ahllwy 0708562014 Blå, Blå, Blå
Nybro IF Thomas Nilsson 0709643100 Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Nässjö FF Christian Forsell 0706506005 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Oskarshamns AIK Niclas Olsson 0703408043 Vit, vit, Vit
Sandsbro AIK Anders Persson 0767221192 Gul, Gul, Gul
Segrare Skillingaryds IS-Gnosjö IF Skillingaryds IS(Föreningen) VITherr,ungdom,SVARTDam), Svart, Svart
Sävsjö FF Marcus Hellsten 0729037547 Röd, Röd, Röd
Tranås FF Jörgen Gustafsson 014016346 0735206668 Svart/Röd, Svart, Röd
Waggeryds IK Stefan Lundgren 0705531711 Vit, Vit, Vit
Vetlanda FF Helena Jältborn 038310945 0703295350 Grön, Vit, Grön
Vrigstads IF Svante Stenervik 038230014 0768961000 Gul, Svart, Svart
Värnamo Södra FF Per Andersson 0722320844 Röd, Röd, Röd
Västerviks FF Fredrik Johansson 049031441 0736357068 Gul/Svart, Svart, Svart
Växjö Norra IF Torbjörn Petersson 047019695 0703745752 Svart, Svart, svart
Älmhults IF Älmhults IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Östers IF Martin Widroth 0702762933 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-19 16:00 144802008 Nybro IF - Oskarshamns AIK 3 - 1 Åkrahälls IP
2019-04-22 17:00 144802015 Forsheda IF - Gislaveds IS 0 - 12
2019-04-25 18:30 144802007 Västerviks FF - Hultsfreds FK 4 - 1
2019-05-01 15:00 144802014 Waggeryds IK - Värnamo Södra FF 9 - 0
2019-05-03 19:00 144802002 Bankeryds SK - IK Tord 2 - 6 Furuvik
2019-05-07 19:00 144802003 Husqvarna FF - IF Haga 5 - 2 Vapenvallen
2019-05-08 19:00 144802010 Ljungby IF - Hovshaga AIF 3 - 4 Lagavallen
2019-05-09 19:00 144802005 Nässjö FF - Vrigstads IF 7 - 1 Skogsvallen
2019-05-12 11:00 144802004 Bäckseda IF - Tranås FF 7 - 6 e.s.
2019-05-15 18:00 144802009 Hossmo BK - IFK Berga 1 - 2 e.f.
2019-05-15 18:30 144802001 Habo IF - Jönköpings Södra IF OW (0 - 3) Slättens IP
2019-05-15 18:30 144802013 Emmaboda komb. - Braås GoIF 0 - 2 Simhallsplanen
2019-05-15 19:00 144802006 Vetlanda FF - Sävsjö FF 3 - 0 Vitalavallen
2019-05-15 19:00 144802011 Älmhults IF - Växjö Norra IF 1 - 5 Haganäs - Konstgräs
2019-05-15 19:00 144802012 Sandsbro AIK - Östers IF 1 - 14 Sandavi
2019-05-15 19:00 144802016 Gnosjö IF - IFK Värnamo 0 - 13 Töllshov