Spelprogram - P07 S röd

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Braås GoIF Tania Åkesson 0731416993 0731416993 Röd, Röd, Röd
Ljungby IF svart Daniel Åkesson 0722365550 Blå, Blå, Blå
Räppe GOIF Mattias Henriksson 0706180102 Gul, Svart, Gul
Sandsbro AIK vit Per Brandstedt Gul, Gul, Gul
Tingsryd United FC Kajsa Albrekt svart/grön, svart, svart
Växjö BK gul Johan Dahl 0767207817 Svart-gul/Svart/Svart
Växjö Norra IF gul Cecilia Johansson 0707614886 Svart, Svart, svart
Älmhults IF vit Andréas Elofsson 0705470034 0705470034 Blå, Blå, Blå
Östers IF röd Niclas Lars Henrik Runbert 0706970662 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 13:00 Växjö BK gul - Växjö Norra IF gul Sportfältet Teleborg
2019-04-28 13:00 Älmhults IF vit - Tingsryd United FC Älmekulla
2019-04-28 15:00 Östers IF röd - Sandsbro AIK vit Åbo Idrottsplats
2019-04-28 16:00 Braås GoIF - Ljungby IF svart Nya Ulvaskogsvallen
Maj
2019-05-03 18:00 Sandsbro AIK vit - Räppe GOIF Norremark B-plan
2019-05-05 09:30 Ljungby IF svart - Älmhults IF vit Lagavallen
2019-05-05 13:00 Tingsryd United FC - Växjö BK gul Ivansvall (Väckelsång)
2019-05-05 14:00 Växjö Norra IF gul - Östers IF röd Åbo Idrottsplats
2019-05-11 10:00 Östers IF röd - Tingsryd United FC Åbo Idrottsplats
2019-05-11 12:00 Räppe GOIF - Växjö Norra IF gul Räppevallen
2019-05-11 13:30 Växjö BK gul - Ljungby IF svart Sportfältet Teleborg
2019-05-12 11:00 Älmhults IF vit - Braås GoIF Älmekulla
2019-05-17 18:30 Braås GoIF - Växjö BK gul Nya Ulvaskogsvallen
2019-05-19 09:30 Ljungby IF svart - Östers IF röd Lagavallen
2019-05-19 11:00 Tingsryd United FC - Räppe GOIF Ivansvall (Väckelsång)
2019-05-19 12:00 Växjö Norra IF gul - Sandsbro AIK vit Åbo Idrottsplats
2019-05-25 11:00 Räppe GOIF - Ljungby IF svart Räppevallen
2019-05-25 12:00 Växjö BK gul - Älmhults IF vit Sportfältet Teleborg
2019-05-25 14:30 Östers IF röd - Braås GoIF Åbo Idrottsplats
2019-05-25 16:00 Sandsbro AIK vit - Tingsryd United FC Sandavi
Juni
2019-06-02 11:00 Ljungby IF svart - Sandsbro AIK vit Lagavallen
2019-06-02 11:00 Tingsryd United FC - Växjö Norra IF gul Tingsryds IP
2019-06-02 11:00 Älmhults IF vit - Östers IF röd Älmekulla
2019-06-02 13:00 Braås GoIF - Räppe GOIF Nya Ulvaskogsvallen
2019-06-06 11:00 Växjö BK gul - Räppe GOIF Sportfältet Teleborg
2019-06-08 11:00 Räppe GOIF - Älmhults IF vit Räppevallen
2019-06-08 12:30 Östers IF röd - Växjö BK gul Åbo Idrottsplats
2019-06-08 13:00 Sandsbro AIK vit - Braås GoIF Sandavi
2019-06-10 19:00 Växjö Norra IF gul - Ljungby IF svart Åbo Idrottsplats
2019-06-16 11:00 Älmhults IF vit - Sandsbro AIK vit Haganäs
2019-06-16 11:00 Ljungby IF svart - Tingsryd United FC Lagavallen
2019-06-16 14:00 Braås GoIF - Växjö Norra IF gul Nya Ulvaskogsvallen
2019-06-18 19:00 Tingsryd United FC - Braås GoIF Tingsryds IP
2019-06-18 19:00 Sandsbro AIK vit - Växjö BK gul Norremark B-plan
2019-06-19 17:00 Räppe GOIF - Östers IF röd Räppevallen
2019-06-19 19:00 Växjö Norra IF gul - Älmhults IF vit Åbo Idrottsplats
2019-06-24 19:00 Växjö Norra IF gul - Växjö BK gul Åbo Idrottsplats
2019-06-24 19:00 Tingsryd United FC - Älmhults IF vit Tingsryds IP
2019-06-26 19:00 Ljungby IF svart - Braås GoIF Lagavallen
Augusti
2019-08-10 11:00 Räppe GOIF - Sandsbro AIK vit Räppevallen
2019-08-10 13:30 Växjö BK gul - Tingsryd United FC Sportfältet Teleborg
2019-08-11 14:00 Älmhults IF vit - Ljungby IF svart Älmekulla
2019-08-14 17:00 Östers IF röd - Växjö Norra IF gul Åbo Idrottsplats
2019-08-17 11:00 Tingsryd United FC - Östers IF röd Tingsryds IP
2019-08-17 11:00 Ljungby IF svart - Växjö BK gul Lagavallen
2019-08-18 12:00 Växjö Norra IF gul - Räppe GOIF Åbo Idrottsplats
2019-08-18 14:00 Braås GoIF - Älmhults IF vit Nya Ulvaskogsvallen
2019-08-21 18:00 Räppe GOIF - Tingsryd United FC Räppevallen
2019-08-24 11:00 Växjö BK gul - Braås GoIF Sportfältet Teleborg
2019-08-24 12:00 Östers IF röd - Ljungby IF svart Åbo Idrottsplats
2019-08-24 16:00 Sandsbro AIK vit - Växjö Norra IF gul Norremark B-plan
2019-08-31 11:00 Älmhults IF vit - Växjö BK gul Älmekulla
September
2019-09-01 09:30 Ljungby IF svart - Räppe GOIF Lagavallen
2019-09-01 14:00 Braås GoIF - Östers IF röd Nya Ulvaskogsvallen
2019-09-01 14:00 Tingsryd United FC - Sandsbro AIK vit Tingsryds IP
2019-09-04 18:45 Östers IF röd - Älmhults IF vit Åbo Idrottsplats
2019-09-06 17:30 Växjö Norra IF gul - Tingsryd United FC Åbo Idrottsplats
2019-09-07 10:00 Sandsbro AIK vit - Ljungby IF svart Norremark, konstgräs
2019-09-07 11:00 Räppe GOIF - Braås GoIF Räppevallen
2019-09-14 09:30 Ljungby IF svart - Växjö Norra IF gul Lagavallen
2019-09-14 11:00 Älmhults IF vit - Räppe GOIF Älmekulla
2019-09-15 10:00 Braås GoIF - Sandsbro AIK vit Nya Ulvaskogsvallen
2019-09-15 11:00 Växjö BK gul - Östers IF röd Sportfältet Teleborg
2019-09-21 11:00 Räppe GOIF - Växjö BK gul Räppevallen
2019-09-21 12:00 Växjö Norra IF gul - Braås GoIF Åbo Idrottsplats
2019-09-22 11:00 Tingsryd United FC - Ljungby IF svart Ivansvall (Väckelsång)
2019-09-22 13:00 Sandsbro AIK vit - Älmhults IF vit Norremark B-plan
2019-09-28 10:00 Östers IF röd - Räppe GOIF Åbo Idrottsplats
2019-09-28 10:00 Växjö BK gul - Sandsbro AIK vit Sportfältet Teleborg
2019-09-29 11:00 Braås GoIF - Tingsryd United FC Nya Ulvaskogsvallen
2019-09-29 13:00 Älmhults IF vit - Växjö Norra IF gul Älmekulla
Oktober
2019-10-06 14:00 Sandsbro AIK vit - Östers IF röd Norremark, konstgräs