Spelprogram - P09 S röd

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hovshaga AIF röd Hovshaga AIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ljungby IF röd Linda Olin 0702505711 Blå, Blå, Blå
Räppe GOIF gul Christer Söderlund 0708360028 Gul, Svart, Gul
Sandsbro AIK grön Jonas Lidén 0723239011 Gul, Gul, Gul
Växjö BK gul Mirsad Hashani 0702017514 Gul/svart, Svart, Svart
Växjö Norra IF gul Magnus Johnsson 0709416366 Svart, Svart, svart
Älmhults IF röd Debra Kelly Blå, Blå, Blå
Östers IF röd Emma Hermansson 0703574316 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Östers IF röd - Älmhults IF röd Åbo Idrottsplats
2019-05-04 11:00 Ljungby IF röd - Växjö Norra IF gul Lagavallen
2019-05-04 13:00 Räppe GOIF gul - Sandsbro AIK grön Räppevallen 7-manna
2019-05-05 11:00 Växjö BK gul - Hovshaga AIF röd Sportfältet Teleborg
2019-05-11 13:00 Hovshaga AIF röd - Räppe GOIF gul Hagavallen, konstgräs
2019-05-11 14:00 Växjö Norra IF gul - Växjö BK gul Åbo Idrottsplats
2019-05-12 10:00 Sandsbro AIK grön - Östers IF röd Norremark B-plan
2019-05-12 11:00 Älmhults IF röd - Ljungby IF röd Lilla 7-manna
2019-05-18 10:00 Växjö BK gul - Räppe GOIF gul Sportfältet Teleborg
2019-05-18 11:00 Älmhults IF röd - Hovshaga AIF röd Haganäs - Konstgräs
2019-05-19 10:00 Växjö Norra IF gul - Sandsbro AIK grön Åbo Idrottsplats
2019-05-19 11:00 Ljungby IF röd - Östers IF röd Lagavallen
2019-05-25 12:00 Hovshaga AIF röd - Ljungby IF röd Hagavallen, konstgräs
2019-05-25 14:00 Östers IF röd - Växjö BK gul Åbo Idrottsplats
2019-05-26 11:00 Räppe GOIF gul - Växjö Norra IF gul Räppevallen 7-manna
2019-05-26 13:00 Sandsbro AIK grön - Älmhults IF röd Sandavi
Juni
2019-06-01 10:00 Växjö Norra IF gul - Östers IF röd Åbo Idrottsplats
2019-06-02 11:00 Älmhults IF röd - Räppe GOIF gul Lilla 7-manna
2019-06-02 13:00 Sandsbro AIK grön - Hovshaga AIF röd Norremark B-plan
2019-06-02 14:30 Växjö BK gul - Ljungby IF röd Sportfältet Teleborg
2019-06-08 10:00 Östers IF röd - Räppe GOIF gul Åbo Idrottsplats
2019-06-09 10:00 Växjö Norra IF gul - Hovshaga AIF röd Åbo Idrottsplats
2019-06-09 13:30 Växjö BK gul - Älmhults IF röd Sportfältet Teleborg
2019-06-09 16:00 Ljungby IF röd - Sandsbro AIK grön Lagavallen
2019-06-16 10:00 Sandsbro AIK grön - Växjö BK gul Norremark B-plan
2019-06-16 10:00 Hovshaga AIF röd - Östers IF röd Hagavallen
2019-06-16 11:00 Räppe GOIF gul - Ljungby IF röd Räppevallen 7-manna
2019-06-16 15:00 Älmhults IF röd - Växjö Norra IF gul Haganäs - Konstgräs
Augusti
2019-08-10 14:00 Växjö Norra IF gul - Ljungby IF röd Åbo Idrottsplats
2019-08-11 14:00 Sandsbro AIK grön - Räppe GOIF gul Norremark B-plan
2019-08-11 15:30 Älmhults IF röd - Östers IF röd Älmekulla
2019-08-11 16:00 Hovshaga AIF röd - Växjö BK gul Hagavallen, konstgräs
2019-08-17 15:00 Växjö BK gul - Växjö Norra IF gul Sportfältet Teleborg
2019-08-18 09:30 Ljungby IF röd - Älmhults IF röd Lagavallen
2019-08-18 11:00 Räppe GOIF gul - Hovshaga AIF röd Räppevallen 7-manna
2019-08-24 12:30 Hovshaga AIF röd - Älmhults IF röd Hagavallen, konstgräs
2019-08-24 14:00 Räppe GOIF gul - Växjö BK gul Räppevallen 7-manna
2019-08-24 14:00 Östers IF röd - Ljungby IF röd Åbo Idrottsplats
2019-08-25 10:00 Sandsbro AIK grön - Växjö Norra IF gul Norremark B-plan
2019-08-28 18:00 Östers IF röd - Sandsbro AIK grön
2019-08-31 10:00 Växjö BK gul - Östers IF röd Sportfältet Teleborg
2019-08-31 11:00 Älmhults IF röd - Sandsbro AIK grön Lilla 7-manna
September
2019-09-01 10:00 Växjö Norra IF gul - Räppe GOIF gul Åbo Idrottsplats
2019-09-01 14:00 Ljungby IF röd - Hovshaga AIF röd Lagavallen
2019-09-07 10:00 Östers IF röd - Växjö Norra IF gul Åbo Idrottsplats
2019-09-07 10:00 Hovshaga AIF röd - Sandsbro AIK grön Hagavallen, konstgräs
2019-09-08 14:00 Ljungby IF röd - Växjö BK gul Lagavallen
2019-09-08 15:00 Räppe GOIF gul - Älmhults IF röd Räppevallen 7-manna
2019-09-14 11:00 Hovshaga AIF röd - Växjö Norra IF gul Hagavallen, konstgräs
2019-09-14 11:00 Älmhults IF röd - Växjö BK gul Lilla 7-manna
2019-09-15 11:00 Räppe GOIF gul - Östers IF röd Räppevallen 7-manna
2019-09-15 16:00 Sandsbro AIK grön - Ljungby IF röd Norremark B-plan
2019-09-21 10:00 Östers IF röd - Hovshaga AIF röd Åbo Idrottsplats
2019-09-22 10:00 Växjö BK gul - Sandsbro AIK grön Sportfältet Teleborg
2019-09-22 12:00 Växjö Norra IF gul - Älmhults IF röd Åbo Idrottsplats
2019-09-22 15:00 Ljungby IF röd - Räppe GOIF gul Lagavallen