Spelprogram - Pojkar, Div 12 Skövde

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Falköpings FK Röd Kalle Falk 051510338 0730399740 Röd-svart/svarta/svarta
Floby/Grolanda Pernilla Arvidsson 0735123141 Vit/Svart/Svart
IFK Hjo Tomas Andersson 0725521001 Vit/Blå/Vit
Tibro/Fagersanna Erik Torin 0500435987 0703012898 Gul/Svart/Gul
Tidans IF Leif Karlsson 0500470307 0706952052 Röd/Blå/Röd
Varnhems IF Max Stålarm 0709314073 Vit/Röd/Röd
Våmbs IF Petteri Rannikko 0708339687 Grön-vit/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 14:00 Floby/Grolanda - Tibro/Fagersanna Björkåsen C
2019-05-04 16:00 Varnhems IF - IFK Hjo Varnhems IP
2019-05-05 15:00 Falköpings FK Röd - Våmbs IF Falevi
2019-05-12 12:00 IFK Hjo - Floby/Grolanda Guldkroksvallen Kommun 1
2019-05-12 15:40 Tibro/Fagersanna - Falköpings FK Röd Snickarvallen
2019-05-12 16:00 Tidans IF - Varnhems IF Vadsbovallen B-plan
2019-05-19 11:00 Floby/Grolanda - Tidans IF Ekvallen C, Hasselbacksplan
2019-05-19 15:00 Falköpings FK Röd - IFK Hjo Falevi
2019-05-19 15:40 Tibro/Fagersanna - Våmbs IF Snickarvallen
2019-05-22 19:15 Falköpings FK Röd - Tidans IF Falevi
2019-05-26 11:00 Våmbs IF - Varnhems IF Claesborgs B-plan
2019-05-26 12:00 IFK Hjo - Tibro/Fagersanna Guldkroksvallen Kommun 1
2019-05-30 11:00 Floby/Grolanda - Varnhems IF Ekvallen C, Hasselbacksplan
Juni
2019-06-01 11:00 IFK Hjo - Våmbs IF Guldkroksvallen Kommun 1
2019-06-04 19:00 Tibro/Fagersanna - Tidans IF Snickarvallen
2019-06-08 10:30 Varnhems IF - Falköpings FK Röd Varnhems IP
2019-06-09 11:00 Våmbs IF - Floby/Grolanda Claesborgs B-plan
2019-06-09 16:00 Tidans IF - IFK Hjo Vadsbovallen B-plan
2019-06-12 18:30 Tidans IF - Våmbs IF Vadsbovallen B-plan
2019-06-12 18:30 Tibro/Fagersanna - Varnhems IF Snickarvallen
2019-06-16 17:30 Falköpings FK Röd - Floby/Grolanda Falevi
2019-06-19 18:30 IFK Hjo - Varnhems IF Guldkroksvallen Kommun 1
2019-06-23 11:00 Våmbs IF - Falköpings FK Röd Claesborgs B-plan
2019-06-23 15:40 Tibro/Fagersanna - Floby/Grolanda Snickarvallen
2019-06-30 13:00 IFK Hjo - Tibro/Fagersanna Guldkroksvallen Kommun 1
Juli
2019-07-06 10:30 Varnhems IF - Tidans IF Varnhems IP
Augusti
2019-08-15 18:45 Tibro/Fagersanna - Våmbs IF Snickarvallen
2019-08-18 14:00 Floby/Grolanda - IFK Hjo Ekvallen C, Hasselbacksplan
2019-08-18 17:30 Falköpings FK Röd - Tibro/Fagersanna Falevi
2019-08-20 18:45 Tibro/Fagersanna - IFK Hjo Snickarvallen
2019-08-21 18:30 Varnhems IF - Tidans IF Varnhems IP
2019-08-22 18:15 IFK Hjo - Falköpings FK Röd Guldkroksvallen Kommun 1
2019-08-25 11:00 Våmbs IF - Tibro/Fagersanna Claesborgs B-plan
2019-08-25 16:00 Tidans IF - Floby/Grolanda Vadsbovallen B-plan
2019-08-28 18:00 Floby/Grolanda - Falköpings FK Röd Björkåsen C
2019-08-31 10:30 Varnhems IF - Våmbs IF Varnhems IP
September
2019-09-01 16:00 Tidans IF - Falköpings FK Röd Vadsbovallen B-plan
2019-09-04 18:45 Våmbs IF - IFK Hjo Södermalms IP
2019-09-07 16:00 Varnhems IF - Floby/Grolanda Varnhems IP
2019-09-08 14:00 Tidans IF - Tibro/Fagersanna Vadsbovallen B-plan
2019-09-15 11:00 Floby/Grolanda - Våmbs IF Björkåsen C
2019-09-15 12:00 IFK Hjo - Tidans IF Guldkroksvallen Kommun 1
2019-09-15 13:00 Falköpings FK Röd - Varnhems IF Falevi
2019-09-18 18:00 Floby/Grolanda - Falköpings FK Röd Björkåsen C
2019-09-21 10:30 Varnhems IF - Tibro/Fagersanna Varnhems IP
2019-09-21 13:00 Våmbs IF - Tidans IF Claesborgs B-plan