Spelprogram - Pojkar, Div 13 Lidköping

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ardala GoIF Madeleine Ekholm 0760407683 Röd/Blå/Röd
Emtunga/Tråvad/Larv Johan Börjesson 0721592235 Blå-vit/Blå/Blå
Götene IF Blå Mattias Andersson 0724491344 Blå-vit/Blå/Blå
IK Gauthiod Patrick Johansson 0704332468 Röd/Blå/Röd
Kållandsö GoIF Marie Tidblom 0707707461 Gul/Vit/Gul
Levene/Skogslunds IF Mats Wallin 0738077199 Röd/Svart/Röd
Lidköpings FK Vit Anna Frimodig 0739883736 Röd-Svart/Svart/Svart
Råda BK Svart Karl-Arne Björk 0703460270 Vit-Grön/Grön/Vit
Vinninga AIF Per Holm 0735101735 Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-29 18:30 Kållandsö GoIF - Levene/Skogslunds IF Hagavallen, Kållandsö C-plan
Maj
2019-05-01 11:00 Götene IF Blå - Ardala GoIF Västerby IP B-plan
2019-05-03 18:00 IK Gauthiod - Lidköpings FK Vit Lunnevi IP 7-manna
2019-05-04 11:00 Götene IF Blå - Råda BK Svart Västerby IP B-plan
2019-05-06 18:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Vinninga AIF Hedensborg A
2019-05-08 18:00 Lidköpings FK Vit - Götene IF Blå Ågårdsvallen H
2019-05-12 11:00 Vinninga AIF - Ardala GoIF Lindvallen C2
2019-05-12 12:30 Levene/Skogslunds IF - IK Gauthiod Åsavallen B
2019-05-12 16:30 Råda BK Svart - Emtunga/Tråvad/Larv Rådavallen
2019-05-13 18:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Lidköpings FK Vit Hedensborg A
2019-05-17 18:30 Götene IF Blå - Levene/Skogslunds IF Västerby IP B-plan
2019-05-19 11:00 IK Gauthiod - Kållandsö GoIF Lunnevi IP 7-manna
2019-05-19 18:00 Ardala GoIF - Råda BK Svart Ardala IP
2019-05-20 18:00 Lidköpings FK Vit - Ardala GoIF Ågårdsvallen H
2019-05-22 18:00 Levene/Skogslunds IF - Emtunga/Tråvad/Larv Åsavallen B
2019-05-23 18:00 Kållandsö GoIF - Götene IF Blå Hagavallen, Kållandsö C-plan
2019-05-26 11:30 Råda BK Svart - Vinninga AIF Rådavallen
2019-05-30 11:00 Götene IF Blå - IK Gauthiod Västerby IP B-plan
Juni
2019-06-02 11:00 Vinninga AIF - Lidköpings FK Vit Lindvallen C2
2019-06-03 18:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Kållandsö GoIF Hedensborg A
2019-06-05 18:30 Levene/Skogslunds IF - Vinninga AIF Åsavallen B
2019-06-06 11:00 IK Gauthiod - Emtunga/Tråvad/Larv Lunnevi IP 7-manna
2019-06-09 16:00 Lidköpings FK Vit - Råda BK Svart Ågårdsvallen H
2019-06-10 18:00 Kållandsö GoIF - Ardala GoIF Hagavallen, Kållandsö C-plan
2019-06-10 18:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Götene IF Blå Hedensborg A
2019-06-16 09:30 Råda BK Svart - Levene/Skogslunds IF Rådavallen
2019-06-16 11:00 Vinninga AIF - Kållandsö GoIF Lindvallen C2
2019-06-16 18:00 Ardala GoIF - IK Gauthiod Ardala IP
2019-06-19 18:00 Kållandsö GoIF - Råda BK Svart Hagavallen, Kållandsö C-plan
2019-06-19 18:00 Levene/Skogslunds IF - Lidköpings FK Vit Åsavallen B
2019-06-27 18:00 Ardala GoIF - Levene/Skogslunds IF Ardala IP
2019-06-27 18:30 IK Gauthiod - Vinninga AIF Lunnevi IP 7-manna
2019-06-30 11:00 Vinninga AIF - Götene IF Blå Lindvallen C2
2019-06-30 14:30 Råda BK Svart - IK Gauthiod Rådavallen
2019-06-30 16:00 Lidköpings FK Vit - Kållandsö GoIF Ågårdsvallen G
2019-06-30 18:00 Ardala GoIF - Emtunga/Tråvad/Larv Ardala IP
Augusti
2019-08-17 09:30 Vinninga AIF - Emtunga/Tråvad/Larv Lindvallen C2
2019-08-17 14:30 Råda BK Svart - Götene IF Blå Rådavallen
2019-08-18 10:00 Levene/Skogslunds IF - Kållandsö GoIF Åsavallen B
2019-08-18 13:00 Lidköpings FK Vit - IK Gauthiod Ågårdsvallen G
2019-08-23 18:00 IK Gauthiod - Levene/Skogslunds IF Lunnevi IP 7-manna
2019-08-25 11:00 Götene IF Blå - Lidköpings FK Vit Västerby IP B-plan
2019-08-25 18:00 Ardala GoIF - Vinninga AIF Ardala IP
2019-08-26 18:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Råda BK Svart Hedensborg A
2019-08-31 11:00 Kållandsö GoIF - IK Gauthiod Hagavallen, Kållandsö C-plan
2019-08-31 14:30 Råda BK Svart - Ardala GoIF Rådavallen
September
2019-09-01 10:00 Levene/Skogslunds IF - Götene IF Blå Åsavallen B
2019-09-01 13:00 Lidköpings FK Vit - Emtunga/Tråvad/Larv Ågårdsvallen F
2019-09-02 18:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Levene/Skogslunds IF Hedensborg A
2019-09-03 18:30 IK Gauthiod - Ardala GoIF Lunnevi IP 7-manna
2019-09-07 13:00 Götene IF Blå - Kållandsö GoIF Västerby IP B-plan
2019-09-08 11:00 Vinninga AIF - Råda BK Svart Lindvallen C2
2019-09-08 18:00 Ardala GoIF - Lidköpings FK Vit Ardala IP
2019-09-09 18:00 Kållandsö GoIF - Emtunga/Tråvad/Larv Hagavallen, Kållandsö C-plan
2019-09-15 10:00 Levene/Skogslunds IF - Ardala GoIF Åsavallen B
2019-09-15 13:00 Lidköpings FK Vit - Vinninga AIF Ågårdsvallen E
2019-09-15 17:00 IK Gauthiod - Götene IF Blå Lunnevi IP 7-manna
2019-09-18 18:00 Emtunga/Tråvad/Larv - IK Gauthiod Hedensborg A
2019-09-21 09:30 Råda BK Svart - Lidköpings FK Vit Rådavallen
2019-09-22 14:00 Vinninga AIF - Levene/Skogslunds IF Lindvallen C2
2019-09-22 18:00 Ardala GoIF - Kållandsö GoIF Ardala IP
2019-09-23 17:30 Kållandsö GoIF - Vinninga AIF Hagavallen, Kållandsö C-plan
2019-09-25 18:00 Levene/Skogslunds IF - Råda BK Svart Åsavallen B
2019-09-28 12:00 Götene IF Blå - Emtunga/Tråvad/Larv Västerby IP B-plan